Baby Hazel

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Baby Hazel in Kitchen
Video sa načíta

V tejto skvelej hre budete mať za úlohu postarať sa o malé dievčatko a jej obed. V prvej úrovni pôjdete nakúpiť potrebné suroviny a kuchynské potreby. Potom sa môžete pustiť do varenia, s ktorým vám dievčatko rado pomôže.

 
85%
Hra - Baby Hazel Funtime
Video sa načíta

V hre Baby Hazel Funtime dostanete na starosť malé dievčatko. Vašou úlohou je jej poskytnúť všetko, čo potrebuje. Neminie vás napríklad prebaľovanie alebo kŕmenie mliekom. Zahrajte si i vy hru a získajte najlepšie hodnotenie.

 
88%
Hra - Baby Hazel Hair Care
Video sa načíta

Na starosť ste dostali malé dievčatko, ktoré je nutné ostrihať a pripraviť celkovú procedúru. Počas nej musíte dieťatko zabaviť, aby neplakalo a nebolo nešťastné. Zároveň si budete musieť dať pozor na časový limit a samozrejme vykonať svoju prácu, čo najlepšie.

 
84%
Hra - Baby Hazel Goes Sick
Video sa načíta

Tvoje malé dieťa ochorie a ty sa o neho musíš postarať, aby netrpelo. Dievčatko povie, čo potrebuje a ty sa podľa toho len musíš riadiť čo najrýchlejšie a najpresnejšie, aby bola spokojná. Podarí sa ti ju vyliečiť?

 
87%
Hra - Baby Hazel Gingerbread House
Video sa načíta

Malé dievča, ktoré môžeš poznať aj z iných podobných hier, chce opraviť svoj ​​perníkový dom, pretože už sa blížia Vianoce. Postupne jej pomôžeš skonštruovať vlak zo sladkostí, postaviť rybníček, opraviť perníkový dom, postaviť snehuliaka a podobne.

 
90%
Hra - Baby Hazel Playdate
Video sa načíta

Baby Hazel Playdate je hra, kde sa zahráte na opatrovateľku, nie len jedného, ale dvoch detí. Počas kôl sa budete nachádzať napríklad v aute, v dome alebo na pieskovisku. Deti sú náročné a preto musíte dávať pozor, čo si v bublinách želajú. Ak mi niečo nesplníte, deti sa rozplačú a vy tak sklamete ako opatrovateľka. Dokážete sa o obe deti postarať a vyriešiť rôzne detské situácie?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Baby Hazel Pet Care
Video sa načíta

Dievčatko Hazel našla na záhrade zajačika, ktorého si priniesla domov. Nanešťastie je maličká na to, aby sa oň postarala preto potrebuje vašu pomoc. Budete spoločne zajačika umývať, ošetrovať, hrať sa s ním a dokonca aj kŕmiť. Dokážete sa o oboch postarať a udržať dievčatko Hazel šťastné?

 
88%
Hra - Baby Hazel Skin Care
Video sa načíta

Dievčatko Hazel prišlo domov uzimené a unavené a preto sa o ňu musíte postarať, aby neochorela. Je nutné ju vyzliecť, prebaliť, dať jej čisté veci a nakoniec nakŕmiť. Trúfate sa o ňu postarať a vyplniť jej všetky prosby v bublinách?

 
85%
Hra - Baby Hazel At Beach
Video sa načíta

Hazel chce ísť na pláž, ale v tento deň na ňu jej mama nemá čas preto ťa potrebuje, ako opatrovateľku. Dievčatko Hazel treba zbaliť a dávať na ňu pozor na pláži. Dokážeš sa o ňu postarať v časovom limite a poskytnúť všetko, čo potrebuje?

 
83%
Hra - Baby Hazel Brushing Time
Video sa načíta

Je krásne ráno a zároveň čas prebudiť dievčatko Hazel, ktorá spinká v postieľke. V tento deň, by ste ju mali naučiť, ako sa umývajú zúbky a robí celková hygiena. Zvládnete to v časovom limite?

 
83%
Hra - Baby Hazel Gardening Time
Video sa načíta

Konečne nastal čas, kedy by sa malo dievčatko Hazel naučiť pestovať kvetiny a zeleninu. Jej maminka, ale nemá na ňu čas a preto spolieha na vás, že na ňu dozriete a budete jej popri tom pomáhať. Dokážete spoločne vytvoriť zeleninový košík pre maminku a zároveň ju udržať šťastnou?

 
86%
Hra - Baby Hazel In Disneyland
Video sa načíta

Tentokrát budete Hazel doprevádzať v Disney Lande, kde sa o Hazel nebudete len starať, ale budete ju musieť doprevádzať na jednotlivé atrakcie. Urobte jej pekný deň a splňte jej všetky želania, aby bola šťastná a to v časovom limite.

 
85%
Hra - Baby Hazel Hygiene Care
Video sa načíta

Hazel vám v tejto časti bude pomáhať s domácimi prácami. Naučte ju, ako sa perie, žehlí a umýva riad. Zároveň jej musíte vyplniť želania v bublinkách a to do časového limitu. Zvládnete to, do časového limitu?