Baby Taylor online hry zadarmo

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video sa načíta

Taylor Swift je známa speváčka, ktorú vám predstavovať určite nemusíme. Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste ju upravili ako skutočnú barbie. Dokážete to? V hre jej budete robiť manikúru, strih, farbu vlasov, make up a nakoniec jej vyberiete pekné šaty a doplnky.

 
80%
Hra - Baby Taylor Painting Class

V tejto hre budeš mať za úlohu pomôcť malému dievčatku Taylor, ktorá musí do školy vypracovať jeden z troch obrázkov. Konkrétne vymaľovať. Spoločne jej pomôžeš s vymaľovaním a následným oblečením vhodného oblečku na výstavu obrazov, kde bude samozrejme aj ten tvoj.

 
84%
Hra - Baby Taylor Fireman Dream

Malé dievčatko Taylor má dnes naozaj divoké spanie. Zdá sa jej totiž sen o tom, že sa stala profesionálnou hasičky. Volajú jej teda ľudia z celého mesta, ak sa im stalo nejaké nešťastie, alebo im horí dom. Dokonca aj dievčatká rodný dom pohltí plamene. Pomôžeš malé dievčatku byť neohrozená hasičky a pomôcť všetkým ľuďom v ich trable? Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.

 
80%
Hra - Baby Taylor in the Airport

Pomôž malé dievčatku Taylor s prípravami na dovolenku. Malá Taylor a jej rodina poletí na dovolenku lietadlom a všetci sa musia pred odletom riadne pripraviť. Najviac však malá Taylor, ktorá ešte nikdy predtým lietadlom neletela a má teda trochu strach. Pomôž jej s prípravou, zbaľte spoločne všetko potrebné a potom už môžete vyraziť na letisko a hurá na dovolenku.

 
85%
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip

Vydaj sa spoločne s malou dievčatkom Taylor a jej mamičkou na výlet plný dobrodružstva a tepla. Obe si totiž povedali, že sa zbalí a vyrazí do teplých krajín, keď u nich doma je jarné počasie všelijaké. Pomôž malému dievčatku sa zbaliť a potom sa vydaj spoločne s nimi prežívať ich dobrodružstvo a pohodu. Hru ovládaš myšou.

 
83%
Hra - Baby Taylor Winter Time

Zima je síce definitívne za nami, avšak nič nám nebráni si ešte trochu zaspomínať a to aspoň v tejto hre. S malou Taylor si spoločne zájdeme von v čase, keď vonku vyčíňa zima a spoločne si postavíme snehuliaka a užijeme si trochu tých zimných radovánok. Najskôr však musíte Taylor riadne obliecť a pripraviť, aby jej nebola zima.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Baby Taylor Designer Dream

V tejto hre sa vrátime k príbehom malé dievčatká Taylor, ktorá dnes bola u krajčíra, kde jej urobili šaty na mieru. Dievčatko očarená z tohto zážitku vo večernom spánku prežíva živý sen, v ktorom sa stáva slávnou návrhárkou navrhujúci šaty pre tie najslávnejšie osobnosti z celého sveta. Preži spoločne s mladou dievčinou toto vzrušujúce dobrodružstvo a spoločne vytvárajte tie najkrajšie šaty, ktoré dokážete urobiť.

 
85%
Hra - Baby Taylor Daily Life in Kindergarten

Dnes budeme spoločne pomáhať roztomilej dievčaťu Taylor s prípravami na dnešné zahraná oslavu s jej kamarátkami. Najskôr musíš malú dievčatko poriadne pripraviť. Obleč jej do slušivých oblečkov. Potom je už Taylor pripravená užiť si poriadnu záhradné párty.

 
80%
Hra - Baby Taylor Backyard Cleaning

Baby Taylor sa hrala so svojím psíkom na záhrade, keď v tú prišla mamička s tým, že je dom celý zaneřáděný a je potrebné ho upratať. Malé dievčatko nelenila a vrhla sa s mamičkou do upratovania. Pomôž Taylor vybrať všetky vhodné pomôcky na upratovanie a potom sa spoločne vydajte upratovaním domova. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Princess Family Picnic Day

V této hře budeme společně slavit narozeniny mladé a krásné princezny. Pomoz její manince Else z pohádky Ledové království připravit tu nejlepší narozeninovou oslavu, jakou si jen princezna může přát. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Baby Taylor Bed Time

Naša roztomilá dievčatko Baby Taylor sa chystá k spánku. Poďme spoločne pomôcť dievčatku Taylor s jej povinnosťami, ktoré musí urobiť, než sa odoberie na spánok.

 
84%
Hra - Baby Taylor Ballet Injury Treatment

Chudák malé dievčatko Taylor. Pri dnešnej hodine baletu si urobila škaredé zranenie a potrebuje tvoju pomoc. Zaveď ju do nemocnice a spoločne s doktorom sa o ňu postarajte. Dokážeš zvládnuť tento neľahkú úlohu?

 
85%
Hra - Baby Taylor Babysitter Daycare

Dokážete sa s našou malou dievčatkom Baby Taylor postarať o malé bábätko? Starajte sa, aby bolo veselé, vždy nakŕmené a malo sa s kým hrať.