Hannah Montana

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

45%
Hra - Desigend by You
Video sa načíta

Hanah Montana Designed by You je naozaj boží makeover hra, v ktorej môžeš zmeniť šaty, vlasy, pozadia, hudbu a veľa ďalších vecí. Táto hra je naozaj vydarená. Poteší všetkých fanúšikov Hanny Montany a samozrejme Miley Cyrus.

 
72%
Hra - Hannah Montana oblíkačka
Video sa načíta

Jednoduchá minioblíkačka s HM v hlavnej úlohe, ako inak. Vyber si rozličné oblečenie, vytvor perfektný účes, vyber bezchybné slušivé módne doplnky a nakoniec sa pozri na svoje dielo. Je to krása, alebo to skúsiš ešte raz?

 
66%
Hra - HM Glamor
Video sa načíta

Vytvor Hanne Montane naozaj žiarivý vzhľad pre objektívy fotoaparátov. Je tu totiž ďalší Obliekačky s Hannah montanová. Myslíš, že vieš, ktoré šperky sa hodia ku ktorému oblečenie? Dokáž nám to v tejto hre :)

 
54%
Hra - HM skládačka
Video sa načíta

Puzzle skladačky sú u detí obľúbené. Dá sa u nich zažiť veľa zábavy, rovnako ako u tejto skladačky s Hannou Montanou. Neveríš? Skús túto minihru a potom uvidíš. Určite si ju zahráš viackrát.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
45%
Hra - Hannah Montana Make-up
Video sa načíta

Utvor Miley Cyrus alias HM presne taký vzhľad, aký sa tebe páči. V tejto hre s tvorením vzhľadu zažiješ veľa zábavy a veríme, že sa nebudeš nudiť. Pozri sa, aké je to byť módne štylistkou v tejto make-up hre s celebritou.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
38%
Hra - HM pinkání
Video sa načíta

Pinkání s logom seriálu Hannah Montana. Na pozadí sa na teba usmieva Miley, tie však musíš pink s obrázkom. Celé sa to ovláda klikaním myši na obrázok, je to návykovka, ale taky trochu o nervy, keď sa človek netrafí a musí začať znova.

 
77%
Hra - Oblékni Miley Cyrus
Video sa načíta

Obleč si hollywoodsku ikonu Miley Cyrus, herečku a speváčku, ktorá je známa predovšetkým ako Hannah Montana! Vyber ten pravý účes, ktorý jej najviac sedí, nezabudni na topánky, oblečenie a absolútne nevyhnutné doplnky, bez ktorých by táto hviezda neurobila ani krok z domu! Daj priechod svojej fantázii a dobre sa bav!

 
50%
Hra - HM Pinball
Video sa načíta

Pinball je klasická hra s loptičkami. Tvojou zadaním je nazbierať čo najviac bodov. Loptička sa odráža ako z divých vajec, vytvoriť ale nový rekord nebude tak jednoduché. Pokúsiš sa o to?

 
50%
Hra - Najdi 5 rozdílů
Video sa načíta

Ak máte radi Hannah Montanu, potom pre vás máme hru, v ktorej musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma fotografiami. Niekto urobil na fotografiách chyby a vašou úlohou je nájsť odlišnosti skôr, ako pôjdu fotografie do tlače. Zachránite povesť Hannah Montany? Máte možnosť získať nápovedu, ale stratíte tým nárok na bonusové body.

 
61%
Hra - Snake Challenge
Video sa načíta

Hral si niekedy hru had na mobilnom telefóne? A napadlo ťa niekedy, aké by to bolo, keby bolo pole väčšie, a aké najvyššie skóre by sa za tak dlhého hada dalo nazbierať? Ak áno, tak táto hra ti to umožní naplno vyskúšať a určite neprestaneš lámať rekordy. Tak sa sústreď a ovládaj hada za potravou, bez toho by si narazil do steny. Ovládanie šípky - zatáčanie hada

 
75%
Hra - Hannah Montana Slide
Video sa načíta

Zložte si obrázok svoje obľúbené speváčky Hannah Montana. Táto skladačka nie až tak jednoduchá, ale vy ju určite zvládnete. Dôležité je si predstaviť, ako by mal výsledná obrázok vyzerať. Kocky sa dajú len obmedzene posúvať, takže vždy musíte popremýšľať, ako správne ťahať. Určite sa Vám nakoniec podarí obrázok správne zložiť.

 
66%
Hra - Hannah Montana Quiz
Video sa načíta

Hannah alebo milým? Kto to vlastne je? Hannah Montana je veľmi populárna speváčka po celom svete. A mýlia je obyčajná americká dievča. Obe dve dokonca hrajú aj v televíznom seriáli, ktorý pojednáva o ich spoločnom živote. Áno, Hannah aj milým je jedna a tá rovnaká dievča. Viete o svoje obľúbenkyne naozaj všetko? Poznáte jej skutočné meno? Alebo meno jej otca? Overte si svoje vedomosti v tejto, pre mnohých jednoduché, kvízové ​​hre.