Hladanie rozdielov

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Butterfly Fantasy 3
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelú hru s názvom Butterfly Fantasy 3. Vašou úlohou bude hľadať rozdiely na niekoľkých obrázkoch. Body získate za zostávajúci čas pri každom obrázku. Pokiaľ kliknete na zlé miesto, tak prídete o body. Môžete využiť aj pomocníka.

 
71%
Hra - Here and There
Video sa načíta

Ako rýchlo dokážete nájsť rozdiely medzi obrázky? V tejto hre nájdete veľa veľmi milých a farebných obrázkov, ktoré vás iste poteší, a navyše môžete ukázať svoju schopnosť nájsť nezrovnalosti. Na hľadanie štyroch chýb máte veľmi obmedzený čas, preto sa dlho nekochejte roztomilými obrázky a dajte sa do práce. Akonáhle jeden budíček nájde druhého, je váš čas u konca.

 
50%
Hra - Najdi 5 rozdílů
Video sa načíta

Ak máte radi Hannah Montanu, potom pre vás máme hru, v ktorej musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma fotografiami. Niekto urobil na fotografiách chyby a vašou úlohou je nájsť odlišnosti skôr, ako pôjdu fotografie do tlače. Zachránite povesť Hannah Montany? Máte možnosť získať nápovedu, ale stratíte tým nárok na bonusové body.

 
62%
Hra - Spot Horse 2v1
Video sa načíta

Páči sa ti kone? V tejto logickej hre ich bude dostatok. Hra Spot Horse je jednou z radu hier, v ktorých máte za úlohu nájsť rozdiely medzi dvomi obrázkami. Táto hra má však ešte jednu dôležitú odlišnosť a to časovač, v ktorom musíte rozdiely nájsť! Neváhaj a potrápi svoj mozog touto veľmi podarenú hrou plnou nádherných obrázkov.

 
76%
Hra - Point and Click Dora
Video sa načíta

Rada trápiš svoj mozog logickými hrami? Tak to si skús zahrať túto hru, kde máš za úlohu hľadať rozdiely na dvoch, inak zhodných obrázkoch. Veselé obrázky to zlepší tvoj deň a hra ťa bude zaručene baviť! Nenechaj sa poraziť! Nájdi v časovom limite všetky rozdiely, ktoré sú na obrázku schované a získaj čo najvyššie skóre!

 
76%
Hra - Shopping For Love
Video sa načíta

Sviatok svätého Valentína sa blíži. Aspoň v tejto hre to tak je. Pomôžte Julii nájsť špeciálne darčeky na Valentína. Dávajte pozor na zoznam, ktorý je zobrazený na spodku obrazovky, a potom sa pozrite okolo, aby ste zapísané predmety našli v obchode skôr, než vyprší časový limit. Kliknutím na správny predmet získate body.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
77%
Hra - Animal Park
Video sa načíta

Zoologická záhrada kúpila fotografie. Obe delí len niekoľko sekúnd, ale počas tých niekoľkých sekúnd sa pár vecí zmenilo. Dokážete je nájsť všetky? Máte obmedzený časový úsek. Tiež môžete využiť tri nápovedy (Hint). Nesmiete však zbesilo klikať po celej obrazovke, pretože inak sa vám hra ukončí a prehráte.

 
66%
Hra - Meeting By Chance
Video sa načíta

Meeting By Chance je pekne spracovaná Postrehové hra. Vašou úlohou bude na obrázkoch vždy hľadať rozdiely za pomocou svietiace hviezdičky. Za každú správne nájdenú položku sa vám pripočíta k dobru 100b. a za každú zle nájdenú položku sa vám odpočíta 10b .. Našťastie budete mať k dispozícii nápovedu, ktorá vám v prípade nutnosti pomôže.

 
80%
Hra - The Love Pup Park Adventure
Video sa načíta

Máte ostriež zrak a neunikne Vám sebemenší chybička a nejasnosť? Ak áno, bude táto flashová hra pre vás hračka, ak nie, môžete si svoje zručnosti prostredníctvom tejto hry zlepšiť. Vašou úlohou je čo najrýchlejšie nájsť rozdiely medzi dvoma, na prvý pohľad rovnakými, obrázky. Počet chýb v obrázku je jasne daný, rovnako tak aj počet klikov, ktoré môžete vykonať. Aby ste hru nemali príliš ťažkú, máte aj niekoľko nápoved k dobru.

 
45%
Hra - Smiley Difference 2
Video sa načíta

V hre Smiley Difference bude vašou úlohou pozorne preskúmať dvojicu takmer rovnakých obrázkov, na ktorých musíte objaviť vždy určený počet rozdielov (Differences). Dávajte si pozor, aby ste sa triafali presne, pri zlom kliknutí stratíte drahocenný čas. K dispozícii máte niekoľko nápoved, ak si nebudete vedieť rady (Hints).

 
78%
Hra - BFFs Big Adventures
Video sa načíta

Vypravte sa na veľké dobrodružstvo. Hľadajte na obrázkoch rozdielnosti. Na začiatku hry si vyberte z troch ponúkaných obtiažností hry - easy (jednoduchá), medium (stredný), hard (ťažká). K dispozícii budete mať niekoľko nápoved. Dokážete úspešne prejsť všetkými obrázkami a nájsť na nich väčšie i menšie odlišnosti?

 
74%
Hra - Hammie the Painter
Video sa načíta

Logická hra Hammie the Painter je určená predovšetkým pre všetkých milovníkov hier, kde je hlavnou úlohou hľadanie rozdielov. V tejto hre je pre vás prichystaný príbeh roztomilého škrečka, ktorý bojuje proti zlej vrane. Na 12-tich stranách príbehu musíte nájsť v stanovenom čase všetky rozdiely a hlavne nesmiete robiť chyby!

 
76%
Hra - School Is Over Differences
Video sa načíta

Poďte s nami hľadať rozdiely na dvoch takmer totožných obrázkoch školy. Najprv dostanete na výber úroveň hry - easy (jednoduchá), medium (stredný), hard (ťažká). Potom už môžete začať hľadať rozdiely. Na najnižšej úrovni dostanete k dispozícii nápovedu a musíte nájsť celkom päť rozdielov. Až úspešne vyriešite prvý obrázok, môžete pokračovať ďalším.