Simpsonovci

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

68%
Hra - Simpsons Home Interactive
Video sa načíta

Interaktívne domov seriálovej rodinky Simpsonovcov. Akonáhle sa vám kurzor zmení na ruku, ktorá ukazuje, tak môžete na predmet kliknúť. V dome nájdete veľa vecí, ktoré robia rôzne veci. Môžete si napríklad zahrať na klavír, rozvibrovať kreslo, rozdráždiť Spasiteľa alebo sa trebárs pozrieť, čo sa skrýva za bránami garáže.

 
68%
Hra - Marge Saw Game
Video sa načíta

Marge je pod tlakom pretože ju vydierajú, aby mohla splniť úlohu musíte jej pomôcť zbierať predmety v rôznych častiach miesta. Zároveň ich musíte vedieť využívať v pravú chvíľu. Podarí sa vám Marge pomôcť?

 
72%
Hra - Springfield Snowfight
Video sa načíta

Vitajte v Springfielde! Všetci určite poznáte toto mestečko, v ktorom žije svetovo preslávená rodinka Simpsonovcov. V Springfielde napadla veľká vrstva snehu a tak sa vydáte na poriadnu snehovú bitku. Hádžte snehové gule na obyvateľa Springfieldu, ale dávajte si pozor na obávaného Nelsona Muntza. Ak trafíte snehuliaka Homera, získate strelivo navyše.

 
67%
Hra - Bláznivý Homer Simpson
Video sa načíta

Máš rád animovaný seriál Simpsonovci? Samozrejme, kto by tiež nemal! A tiež ťa Homer Simpson dokáže vždy rozosmiať? Teraz už nebudeš musieť čakať, až budú dávať Simpsonovci v televízii, stačí si pustiť túto hru a na Homera poklikat. To budeš pozerať a určite ťa pobaví, koľko výrazov vie Homer počas chvíle vystriedať, len keď na neho párkrát klikneš.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - Donuts Pong
Video sa načíta

Zahrajte si obdobu tenisového zápasu s Homerom Simpsonom. Miesto loptičky budú ale cez sieťku poletovať Homerovi obľúbené koláčiky a protihráčom nebude nikto iný ako majiteľ jadrovej elektrárne v Springfielde, najbohatší občan, pán Montgomery Burns. Tenisové rakety nie sú potrebné, šišky odrazíte pomocou Homerova tela, ktoré ovládate šípkami.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
54%
Hra - Homer Slide Puzzle
Video sa načíta

Ďalší z podarených hier na tému Simpsonovci. Nemôžete sa vynadívať na Homerova tváre? Skvelá príležitosť poskladať si Homerov originálny obrázok. V tejto logickej hre, ktorej úlohou je správne posunúť jednotlivé kocky na príslušné miesto, sa rozhodne nebudete nudiť. Zložte si Homera a vychutnajte si radosť z úspechu!

 
85%
Hra - Simpsons Maker
Video sa načíta

Si fanúšikom animovaného seriálu Simpsonovci a zaujímalo by ťa, či by si zvládol navrhnúť aj tak originálne postavy ako Matt Groening? Tak v tejto hre si to môžeš hneď vyskúšať. Stačí si postupne vyberať tvar hlavy, očí, nosa, štýl vlasov, príhodné telo, potom treba okuliare a nejaký doplnok. Potom už si vyber len scénu, v akej by sa tvoja postava cítila ako doma, či už je to v bare pri Moea alebo napríklad vo väzení. Určite ťa prekvapí, koľko úplne rôznych postáv počas chvíle vytvoríš.

 
80%
Hra - Simpsons Millionaire
Video sa načíta

Poznáš rodinu Simpsonovcov ? Tú pozná asi každý! Ale ako dobre? Považuješ sa za fanúšika až za hrob alebo sa pozrieš na túto podarenú rodinku len občas, len, aby sa nepovedalo? Svoje vedomosti si môžeš overiť v zábavnej hre Simpsons Millionaire ! A ak máš aspoň základné znalosti angličtiny, budeš sa baviť ešte oveľa viac! Koľko libier sa ti podarí vyhrať? Staneš sa milionárom?

 
50%
Hra - Simpsonovi puzzle
Video sa načíta

Obľúbené žlté seriálovej postavičky sú opäť tu! Simpsonovci sa nechali vyfotiť as nimi snáď úplne celý Springfield. Po vyvolaní z toho vznikla krásna fotka, ale nejaký dareba jej rozstříhal na malé kúsky. Dokážete zložiť puzzle dohromady a obnoviť tak krásne spomienky? Počíta sa vám čas, tak sa snažte byť rýchli!

 
55%
Hra - Simpsonovi Intro Remix
Video sa načíta

Máš rada seriál Simpsonovci? Tak to si užiješ tohle veľmi podarené a zábavné video, v ktorom sa premieta snáď každý, koho máš rada z tohto populárneho seriálu! Predstaví sa samozrejme rodina Simpsonovcov, Flanders a ďalších. Pamätáš si najobľúbenejšie pesničku Apua z Kvik-E-Martu? Nie? Tak sa pozri na toto video a pripomeň si ju!

 
83%
Hra - Simpsons Magic Ball
Video sa načíta

Magická guľa rodiny Simpsonovcov. Jedná sa o klasickú hru založenú na vašej pamäti a zručnostiach. Najprv sa pozrite na sekvenciu, ktorá sa objaví v magickej guli. Potom sa pokúste sekvenciu zopakovať na malých loptičkách. Ak urobíte tri chyby v jednom kole, prehráte hru. Vaše celkové skóre sa rovná číslu správnych tipov, od ktorého sa odpočítajú všetky vaše chyby.

 
Hra - Simpsons Snow Fight
Video sa načíta

Máte radi Simpsonovci? Tak to sa vám určite bude páčiť táto skvelá flash hra, kde môžete všetky známe postavičky zkoulovat a ešte si vychutnať vianočnú atmosféru. Za každú dobre mierenou trefu získate body, ale ak guľou dostanete vy, body sa vám naopak odpočítajú. Vrelo odporúčame triafať aj snehuliakov, aby ste mali dostatok snehových gulí, akonáhle vám totiž dôjdu, hra končí.