Pamäť

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - Bratz Getin Ready
Video sa načíta

Partia výborných kamarátok sa vypravuje na prechádzku mestom. Problém je, že nie všetky veci majú na upratané svojich miestach. A už je čas ísť! Pomôž každej z nich nájsť oblečenie, topánky a ďalšie doplnky potrebné pre dospievajúce dievča k výletu do mesta!

 
74%
Hra - Bratz Kidz 25 Gettin Ready
Video sa načíta

Vyber si dievča, počas 3 sekúnd si prezri jej jednotlivé druhy oblečenia vrátane farby a v stanovenom čase sa pokus dievča obliecť presne podľa predlohy. Oblečenie hľadaj aj v šuplíkoch, škatuliach a na vešiaku.

 
77%
Hra - Design Barrack
Video sa načíta

Vyskúšaj si, ako dobrú máš pamäť a aký máš zmysel pre detail. Na začiatku sa ti ukáže miestnosť vybavená rôznym nábytkom a vecami. Tvojou úlohou bude dobre si ju prezrieť a zapamätať si, kde sa všetky predmety nachádzali a to tak, aby si ich tam bol schopný zase rovnako rozmiestniť, až sa po čase určenom na prezeranie rôzne proházejí. Nevieš Ak si rady, môžeš vpravo na stĺpiku využiť pomocníka a na chvíľku sa na minulé usporiadanie pozrieť. Až ich všetky umiestniš správne, vyhral si a postupuješ do ďalšieho kola, kde sa zvýši počet predmetov.

 
56%
Hra - Knex Memory
Video sa načíta

Hráte radi pexeso? A máte dobrého pamäť? Ak áno, skúste si zahrať túto flash hru na najťažšie obtiažnosť. Ak nemáte, zahrajte si tiež a skúste si ho tu zlepšiť. Pokojne začnite najľahší variantom. Ovšem počítajte s tým, že ak urobíte zlý ťah, budú sa vám robůtci z kartičiek posmievať. Čas beží, preto skúste hru odohrať čo najrýchlejšie.

 
76%
Hra - Flag Bricks
Video sa načíta

V hre Flag Bricks je vaším cieľom získať požadovaný počet zhôd počas úrovne, bez toho, aby sa riadky dotkli spodnej časti hernej obrazovky. Čím rýchlejší budete mať reakcie, tým viac bodov si pripíše na svoje konto. Požadovaný počet zhodných vlajok sa skrýva pod názvom Matches Left. Postupne sa hra stáva ťažšie.

 
60%
Hra - Calbee
Video sa načíta

Rozárka hrozne miluje sušienky Calbee. Tie majú v tejto on-line hre jedinú nevýhodu. Keď do nich uhryzne, rozskočí sa. Tvojou úlohou je pozorne pozorovať obrazovku a nájsť kam sa schovali. Keď sa netrafíš, dostaneš cez ucho. Zmýliť sa môžeš len trikrát. Skús nechybovat a dostať sa do najviac možného levelu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Cashier
Video sa načíta

Hra na princípe klasického pexesa, ale s troškou obmien. Musíte hľadať rovnaké obrázky. V každom leveli máte nájsť určitý počet rovnakých obrázkov. Pri hľadaní Vám samozrejme beží čas. Ak čas vyprší, pribudne jeden rad obrázkov na ploche. Rad s obrázkami sa nikdy nesmie dostať až na úplný vrchol. Tým by hra pre vás skončila. Takže hľadajte pary obrázkami čo najrýchlejšie.

 
75%
Hra - Sue tanečnice 2
Video sa načíta

Malá Sue si zase niečo vymyslela. Tentoraz to nie je žiadne varenie ani zahradničení, chcela sa stať tanečnicou. Preto sa chce ukázať a usilovne trénuje. Akonáhle už má natrénované, chce zmerať sily so svojou protivníčkou. Najskôr zistíte, aké cviky bude súperka robiť a potom to musíte po nej perfektne zopakovať. Pozor, nesmiete sa pomýliť, inak by mala Sue pekný trapas.

 
60%
Hra - Horoscope Puzzle
Video sa načíta

Hľadajte na nebi danej súhvezdí. Vždy sa vám na pár sekúnd objaví predloha daného súhvezdia a vy hneď po slez budete musieť medzi mnohými hviezdami spojiť tie správne, ktoré predstavujú určené súhvezdí.

 
59%
Hra - Pokemon pexeso
Video sa načíta

Pamätáš si ešte slávne Pokémon? Táto roztomilé zvieratká teraz prichádzajú v skvelej hre ako kartičky pexesa. Pexeso je výborná logická hra, ktorá ti potrápi tvoje mozgové závity. Otoč obrázok a hľadaj k nemu rovnaký pár. Bol naľavo alebo napravo? Otočila som ho už? Neváhaj a pusť sa do hry Pokemon pexeso a ver, že ťa bude veľmi baviť!

 
83%
Hra - Hledá se Nemo
Video sa načíta

Táto hra je obdobou tradičného pexesa, rozdiel je len v tom, že si túto hru môžeš zahrať aj bez spoluhráčov. Rozklikávej bubliny s obrázkami na motívy obľúbenej animovanej rozprávky Hľadá sa Nemo, nájdi všetky dvojice a postupuj do ďalších kôl. Aby to nebolo zas tak jednoduché, v každom kole sa ti samozrejme zvyšuje počet bublín. Začni hrať a precvičte si svoju pamäť!

 
71%
Hra - HM pexeso
Video sa načíta

Poznáš klasickú hru pexeso? Vieš, že pexeso ide hrať aj po internete? Trebárs ako v tejto milej online hre pre všetky deti a milovníkov Hany Montany. Zahraj si pexeso a nájdi rovnaké symboly čo najskôr. Zvládneš to?

 
86%
Hra - Hannah Montana: Rock Star Fashion Challenge
Video sa načíta

Oblečte Hannu Montanu na jej predstavenie. Musíte ju obliecť podľa predlohy. Problém je, že toto oblečenie budete musieť ešte len nájsť. Preto sa do toho pustite. Hra je časovo obmedzená.