4Story

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého bojovníka, múdreho a prefíkaného kúzelníka alebo mrštného lukostrelca. Na výber máte samozrejme oveľa viac postáv.

Dej samotnej hry sa odohráva v magickom svete Iberia, v ktorom proti sebe bojujú dva národy, Valoriani a Derian. Tieto národy sú znepriatelené už stovky rokov a vy máte možnosť sa pridať na jednu stranu a bojovať bok po boku s najlepšími bojovníkmi.

Hra ponúkne na výber tri možné rasy - ľudí, víly a šelmovité humanoidy, nazývané Feline. Samozrejmosťou sú aj povolania, ktoré si môžete k postave vybrať. K dispozícii ich je 6 nájdete medzi nimi klasiky ako je kňaz, bojovník, mág alebo napríklad zaklínač.

V samotnej hre potom môžete pre postavu získavať skúsenosti a zvyšovať si tak úroveň. Tým si budete môcť vylepšiť aj postavu. Skúsenosti možno získavať zabíjaním nepriateľov alebo plnením úloh ( questov ). Samozrejmosťou sú aj získané peniaze za zabitie príšer či splnení úloh. Za peniaze potom môžete nakupovať lepšie vybavenie a ďalšie veci.

Keďže sa v hre stretnete aj s inými hráčmi, môžete si odovzdať zaujímavé poznatky z ciest, vymeniť medzi sebou tovar alebo si dať súboj. Hráča si môžete pridať tiež do priateľov a spoločne spolu objavovať fantastický svet hry 4Story.

 

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Preložené do slovenského jazyka
  • Hra je zadarmo
  • Questy a Dungeony
  • Niekoľko rás na výber
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Súhrnné informácie
Autor:Gameforge
Domovská stránka:http://www.4story.cz/
Operačný systém:Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit