Miešanie nápojov

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video sa načíta

Vyčarujte zo symbolov vhodného partnera pre Twilight. Musíte nájsť nie len správnu kombináciu, ale aj správne poradie pri výbere symbolov.

 
68%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta

Malá čarodejnica sa snaží pripraviť čarovný lektvar. A čo má taký lektvar vedieť? Premieňať žaby na ľudí! Čarodejnica by rada zmenila malého žabiaka v krásneho princa. Dokážete prísť na správnu kombináciu prísad? Ak niečo urobíte zle, tak sa elixír nepodarí a namiesto princa uvidíte príšernosť.

 
65%
Hra - Potion of Beauty
Video sa načíta

Stará škaredá čarodejnica sa snaží vytvoriť elixír, ktorý by jej zaručil krásu a mladistvý vzhľad. Pomôž čarodejnici pri hľadaní ingrediencií a vhadzujte ich do kotlíka. Po ľavej strane sa ti objaví nápoveda, čo by sa malo použiť. Po konci úrovne sa čarodejnice premenia. Dokážeš si prejsť všetkými úrovňami hry?

 
70%
Hra - Harry Potter logik
Video sa načíta

Hra inšpirovaná životným príbehom Harryho Pottera. Stanete sa členom triedy profesora Severusa Snapa a budete vytvárať lektvary alebo ťažšie kúzla. Ale bohužiaľ si nemôžete zapamätať všetky ingrediencie. Máte len šesť živlov, z ktorých vyberáte. Problém je v tom, že sa musia pripočítať presne v správnom poradí. Lektvar vyžaduje iba štyri z nich, ale poradí bohužiaľ nepoznáte.

 
70%
Hra - Cocktail Girl
Video sa načíta

Dievča sa dostane za bar a obsluhuje zákazníkov. Zákazníci majú rozmanitá priania a vašou úlohou bude požiadavky plniť. Dávajte si pozor na časový limit, ktorý pomerne rýchlo ubieha. V každom kole musíte získať určený počet peňazí, inak prehráte. Snažte sa zákazníkov obslúžiť ako najrýchlejšie to len pôjde.

 
75%
Hra - Sue malá čarodejnica
Video sa načíta

Stará ježibaba sa rozhodla, že zo seba urobí krásku. Vy jej v tom musíte pomôcť. Namiešajte ju čarovný lektvar z rôznych prísad, ktoré má na poličke a potom sa pozrite, ako kúzlo zaberie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Very Berry Shake
Video sa načíta

Radi pripravujete najrôznejšie kuchárske dobroty? Máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si na počítači prípravu lahôdky z bobúľ. Hra je založená na skutočnom receptu, ktorý si pod dohľadom dospelej osoby môžete vyskúšať aj v reálnom živote. Vyskúšajte si prípravu chutného a osviežujúceho ovocného kokteilu.

 
74%
Hra - Bartender: The Right Mix
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate barmanom v tunajšom klube. Vašou úlohou je miešať nápoje všetkým zákazníkom, ktorí sa v bare objavia. Keďže sa neobjaví nikto, nakoniec nápoj vypijete. Je len na Vás, aké ingrediencie namiešate. Podľa zvolených prísad a ich množstvo sa potom odvíja aj reakcie barmana. Podarí sa vám, aby mu koktejlík chutil? Alebo vykulí oči a z hrdla mu vyžehne plameň? Hra Bartender je tiež známa ako Barman hra .

 
58%
Hra - Meal Masters 5
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate kuchárkou. Vašou úlohou je variť rôzne jedlá. Tieto jedla nesmiete pomýliť. Všetko záleží len na vašej šikovnosti. Preto sa pustite do varenia a ukážte, čo vo Vás je. U tejto hry sa veľmi dobre pobavíte.

 
63%
Hra - Pearl Milk Tea Shop
Video sa načíta

V tejto hre si môžeš nechať u Sisi v obchodíku namiešať mliečny kokteil podľa svojej chuti. Sisi ti bude hovoriť, v akom poradí sa ingrediencie miešajú a je len na tebe, aké príchute u nich vyberieš. Takto si môžeš zakaždým nechať namiešať iný kokteil a to napríklad aj v inom téglika s iným slamkou. Tak začni hrať a namiešajte si koktail treba s čučoriedkami alebo s LENTILKY. Ovládanie myš

 
81%
Hra - Rihanna Island Smoothie
Video sa načíta

V tejto hre si môžete vyrobiť skvelú ovocnú desiatu alebo pyré, a to jednoduchým pohybom myši alebo klikaním. Neuveriteľné, že? Potom čo nakrájate všetko ovocie, si vyberiete minimálne tri druhy, ktoré dáte do misky a poriadne rozmixujete. Nezabudnite pridať správne množstvo cukru. Na úplný záver si ešte môžete ozdobiť pohárik podľa toho, čo bude najviac lahodiť vášmu oku.

 
90%
Hra - HM Love Mix
Video sa načíta

Pekná superhry s Hannah Montanou (Miley Cyrus). Namiešajte svojmu miláčikovi kokteil lásky. Pomôž Miley namiešať tie najbáječnejšie ovocné koktejlíky.

 
84%
Hra - Frogtastic 2
Video sa načíta

Pekná rozprávková online hra, v ktorej vystupuje spanilá princezná a zakliaty princ. Tvojou úlohou je zo štyroch prísad namiešať elixír, ktorý zruší prekliatie. Vďaka kúzlu objavíš rúž, ktorou sa namaluješ (pohyb myšou doľava a doprava). Potom pobozkáš žabku (klikaním). A teraz sa už môžeš tešiť, čo z kúzla vzíde ... : O)