Kúzla a čarovanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

68%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta

Malá čarodejnica sa snaží pripraviť čarovný lektvar. A čo má taký lektvar vedieť? Premieňať žaby na ľudí! Čarodejnica by rada zmenila malého žabiaka v krásneho princa. Dokážete prísť na správnu kombináciu prísad? Ak niečo urobíte zle, tak sa elixír nepodarí a namiesto princa uvidíte príšernosť.

 
65%
Hra - Potion of Beauty
Video sa načíta

Stará škaredá čarodejnica sa snaží vytvoriť elixír, ktorý by jej zaručil krásu a mladistvý vzhľad. Pomôž čarodejnici pri hľadaní ingrediencií a vhadzujte ich do kotlíka. Po ľavej strane sa ti objaví nápoveda, čo by sa malo použiť. Po konci úrovne sa čarodejnice premenia. Dokážeš si prejsť všetkými úrovňami hry?

 
78%
Hra - Style Decorate 21
Video sa načíta

Ako to vyzerá u čarodejníc doma asi nikto okrem čarodejníc nevie. To však neznamená, že im taký bytík nemôžeme vyzdobiť. Presne o tom táto online hra je. Je tu veľa dekorácií. Neboj sa je tam dať napríklad dvakrát a usporiadať čarodejnícky raj.

 
70%
Hra - Harry Potter logik
Video sa načíta

Hra inšpirovaná životným príbehom Harryho Pottera. Stanete sa členom triedy profesora Severusa Snapa a budete vytvárať lektvary alebo ťažšie kúzla. Ale bohužiaľ si nemôžete zapamätať všetky ingrediencie. Máte len šesť živlov, z ktorých vyberáte. Problém je v tom, že sa musia pripočítať presne v správnom poradí. Lektvar vyžaduje iba štyri z nich, ale poradí bohužiaľ nepoznáte.

 
63%
Hra - Moodys Magical Eye
Video sa načíta

Hra inšpirovaná filmom Harry Potter a ohnivý pohár. Vaším cieľom je zostať skrytí pred upreným pohľadom Alastora Moodyho a jeho detektorom temnoty. Musíte sa vyhýbať aj stvorením, ktoré sú pod kliatbou Imperius. Čím dlhšie zostanete skrytí, tým viac bodov dostanete. Ak sa vám podarí získať niektoré špeciálne predmety, dostanete ďalšie body navyše.

 
69%
Hra - Harry Potter Fight
Video sa načíta

Ste veľkým fanúšikom Harryho Pottera? Potom je táto hra určená práve Vám! Harry sa ocitol v bezvýchodiskovej situácii, z ktorej ho môžete dostať len Vy a Harryho kúzelná palička. Ostřelujte nepriateľov v kapucniach, ktorí sa na nebohého chlapca rúti zo všetkých strán a zachráňte svet pred lordom Voldemortom. Hurá do Rokfortu začať svoj vlastný príbeh!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Sue malá čarodejnica
Video sa načíta

Stará ježibaba sa rozhodla, že zo seba urobí krásku. Vy jej v tom musíte pomôcť. Namiešajte ju čarovný lektvar z rôznych prísad, ktoré má na poličke a potom sa pozrite, ako kúzlo zaberie.

 
54%
Hra - Elementals: The Magic Key
Video sa načíta

Vitajte u magického dobrodružstva, ktoré na vás čaká u hry Elementals: The Magic Key. Vašou úlohou bude nájsť, spoločne s hlavnou hrdinkou z iného sveta, všetky možné predmety a magické prísady, ktoré sa vám postupne budú zobrazovať. Za všetky správne splnené úlohy získate určité bodové ohodnotenie.

 
84%
Hra - Frogtastic 2
Video sa načíta

Pekná rozprávková online hra, v ktorej vystupuje spanilá princezná a zakliaty princ. Tvojou úlohou je zo štyroch prísad namiešať elixír, ktorý zruší prekliatie. Vďaka kúzlu objavíš rúž, ktorou sa namaluješ (pohyb myšou doľava a doprava). Potom pobozkáš žabku (klikaním). A teraz sa už môžeš tešiť, čo z kúzla vzíde ... : O)

 
79%
Hra - Magic Change
Video sa načíta

Zaujímaš sa o mágii? Tak to si vyskúšaj túto legrační hru Magic Change! Ocitneš sa v koži nie príliš pôvabnej, staré čarodejnice, ktorá sa ale za každú cenu chce premeniť v krásnu a mladú princeznú! Preto sa snaží vytvoriť si elixír mladosti. A ty musíš jej elixír namiešať! Vyber si, ktoré suroviny sa ti páči a hlavne si počkaj na výsledok!

 
60%
Hra - Čarodejnícky kotlík
Video sa načíta

Vitajte u čarovného varenia. Nahádžte všetky ingrediencie, zapísané v knihe kúziel, do veľkého kotlíka. Niektoré prísady ako pavúky alebo červy môžu byť hodení priamo do kotla. Iné prísady sú zložitejšie a vyžadujú svižné pohyby rúk alebo drobné úpravy. Šípky nad kotlom naznačujú, aké pohyby rúk máte urobiť.

 
72%
Hra - Secret Witchery
Video sa načíta

V tejto hre si zahráš na malú čarodejnicu, ktorá sa neriadi pravidlami. Kým by si mala so starou čarodejnicou miešať lektvar presne podľa pokynov a pridávať len určité prísady, rozhodla si sa, že si v kotlíku, zatiaľ čo stará čarodejnica hľadá prísady, umícháš vlastný elixír, ktorý ti pomôže vykúzliť novú kamarátku. Úloha je teda jednoduchý, vždy keď sa stará čarodejnica nepozerá, liješ do kotlíka tajné prísady, čo držíš v ruke. Musíš to robiť tak dlho, kým ukazovateľ hladiny kotlíku nad tebou neukáže, že je kotlík plný. Ale pozor, vždy keď ťa čarodejnica chytí pri čine, stratíš jeden život a ty máš celkovo len tri.

 
77%
Hra - Baby Witch in Halloween Night
Video sa načíta

Práve dnes sa odohráva Halloweenska noc! Aspoň je tomu tak v tejto hre. Stanete sa malou čarodejnicou, ktorá sa rozhodla ísť von a pozbierať tekvica. Tekvica sa jej hodí na varenie výborného koláče pre mamičku. Musíte sa vyhnúť mnohým prekážkam, ktoré vám budú znepríjemňovať cestu. Pomôžte čarodejnici! Zbieraním ďalších vecí môžete získať viac bodov.