Zariaďovanie domácnosti

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Monster High Haunted House
Video sa načíta

Pomôžte dievčatám z Monster High a zariaďte im ich nový dom. Na výber máte množstvo dekorácii, ktoré môžete otáčať a umiestňovať podľa vlastného úsudku. Nakoniec môžete pridať do domčeka aj samotné postavy.

 
75%
Hra - Monster High Fan Room Decoration
Video sa načíta

Vyberte si svoj nový nábytok inšpirovaný Monster High, do svojej izby, ktorú máte možnosť ľubovolne dekorovať. Aké možnosti zvolíš ty ?

 
56%
Hra - Lego Friends Pool Party
Video sa načíta

Aké je ideálne miesto pre skvelú párty? V hre Lego Friends Pool Party dostanete šancu také miesto vytvoriť. Môžete postaviť bar, toalety, posedenie, tiež okolie bazéna a mnoho ďalšieho. Predstavte si ako, by ste to chceli sami a môžete stvoriť skvelé miesto pre skupinu priateľov.

 
66%
Hra - Barbie v koupelně
Video sa načíta

V teho krásnej on-line hre pre dievčatá sa Susi chce vykúpať. Lenže keď vstúpi do kúpeľne, zistí, že nič nie je na svojom mieste. Postav ju kúpeľňu späť do poriadku. Nezabudni na šampóny a penu do kúpeľa hore pri strope. Prajem príjemnú zábavu.

 
74%
Hra - Bratz dekorace
Video sa načíta

Zaujímavá dekoračná hra v štýle bábik Bratz. Prejdi si celú hru a rozmysli si, či sa ti hra páči alebo nie. Určite stojí za to, si ju zahrať, čo myslíš?

 
85%
Hra - Witch Room Decorate
Video sa načíta

Máš možnosť byť malou čarodejnicou a zariadiť si izbu. Použi nábytok, ktorý je v pravej časti obrázku. Ťahom myšou ho môžeš premiestňovať na určené miesto. Nesmieš zabudnúť na kotlík a banky, v ktorých čarodejnice miešajú elixíry.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Lovely Home 4
Video sa načíta

Len štyri holé múry, otvorené okno a tvoja fantázia! Dokážeš si správne a rýchlo vybrať z ponúkaných možností a zariadiť izbičku účelne? Voľby nebudú jednoduché, ktože vie, či je lepšie mať v rohu plyšáka alebo lampičku?

 
84%
Hra - Lovely Home 8
Video sa načíta

Poďte si s nami vybudovať sladký domov. Hra Lovely Home si pripisuje už ôsme pokračovanie, ktoré vás nemôže nechať v pokoji. Na obrazovke sa vám objaví pokoj a dole máte lištu s otazníčky. Pod každým otazníčkem sa skrýva nejaký bytový doplnok. Až budete s izbou spokojní, môžete si obrázok vytlačiť pomocou Print.

 
80%
Hra - Holiday Park
Video sa načíta

Máš rád zábavné parky, ale nie je v nich vždy všetko, čo by si chcel? Tak si v tejto hre navrhni svoj vlastný park snov. Presúvajte ľudí, veci, atrakcie a vôbec všetko, čo len budeš chcieť, a poskladaj to do ideálne zostavené púti. Snaž sa to urobiť tak, aby to čo najlepšie vyzeralo, ale tiež aby to bolo praktické. Až budeš mať hotovo, zamysli sa, či by si do svojho parku išiel a či je lepšia ako tie, čo v skutočnosti poznáš.

 
83%
Hra - My New Room
Video sa načíta

Chceli ste si niekedy vyzdobiť svoju izbičku bez toho aby vy Vám do toho niekto Kecal? V tejto hre si to môžete bez problémov vyskúšať. Začnite posteľou alebo stolom. Všetko je len na Vás.

 
84%
Hra - Family dollhouse 2
Video sa načíta

V tejto hre máte veľký dom. Tento dom nemá žiadne vybavenie. Má len hromadu rôznych nerozestavěných vecí. Vašou úlohou je urobiť z tohto domu útulné miestečko, v ktorom sa Vám bude páčiť. Pustite sa do hry.

 
73%
Hra - Barbie Bathroom
Video sa načíta

Chceš byť architektka? Potom je táto pekná online hra pre teba to pravé. Mrkni sa na kúpeľňu a uvidíš čo len dnes pani domu v kúpeľni potrebuje, tak neváhaj a daj sa do práce a ukáž čo je v tebe. Všetko je na tvojej fantázii.

 
94%
Hra - My new room christmas edition
Video sa načíta

Vyzdobte si vianočne svoj izbičku. Dajte si tu treba krb a stromček. Môžete si ho umiestniť všade, kde len budete chcieť. Ničoho sa nebojte. Všetko môžete bez problému zmeniť alebo upraviť. Takže sa pustite do hry.