Mačky

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

93%
Hra - Oggy Moshi
Video sa načíta

Poznáš kocúra Oggyho? Ak áno, tak určite vieš, aká je s týmto kocúrom zábava! V tejto hre Oggy Moshi sa musíš o tohto modrého kocúra postarať. Dopraj mu v jeho krásnom domčeku dostatok jedla, zábavy, postarajte sa spolu o jeho kvety, vyper mu bielizeň, rob si s kocúrika, čo len budeš chcieť! Nesmieš ale zabudnúť na to, že musíš urobiť Oggyho najšťastnejším kocúrom!

 
81%
Hra - Nyan Cat: Lost in Space
Video sa načíta

Mačka Nyan sa stratila v hlbokom vesmíre. Pomôžte jej v dobrodružstve! Zbieraním predmetov získate nárok na bonus. Tak napríklad ak zoberiete mlieko, zdvojnásobí sa vám počet získaných bodov na dobu desiatich sekúnd. Pri jednom kliknutí mačka vyskočí, ak kliknete dvakrát, mačka vyskočí ešte vyššie. Dávajte pozor na nebezpečné mačky a mimozemšťanov!

 
81%
Hra - Pet Shop
Video sa načíta

Teena sa rozhodla, že si otvorí obchod s domácimi zvieratkami. Vo svojom obchode predáva mačky, psy, vtáky, zajace a mnoho iných zvieratiek a ešte krmivá a lieky. Pomôž jej s obsluhou a predávaním zvierat i ta. Navyše si budeš môcť vybrať, aké zvieratka budeš predávať.

 
68%
Hra - Talking Tom Cat 4
Video sa načíta

Tom sa tentoraz objaví v úlohe Rómea a krásna mačacia slečna v úlohe Júlie. Aj tentoraz môžeš Tomovi pekne škodiť a nenechať ho užiť si rande. Máš radšej vietor, neposlušné mačiatko alebo ešte niečo inšie? Tiež môžeš Toma nechať opakovať to, čo hovoríš ty.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
67%
Hra - Cat Mouse Paint
Video sa načíta

Tahle super on-line hra je omalovánka. Nájdete v nej päť krásnych pozadí. Je tu tiež možnosť do obrázku vložiť krásna pečiatky. Pestrofarebné farbičky sú samozrejmosťou. Skúste si vymaľovať všetkých 5 súborov a opečiatkovať je.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Pet Dressup 13
Video sa načíta

Psík a mačička sa do seba zamilovali. Psík je malinká čivava, takže nie je o veľa väčšia, než mačička. Organizujú veľkú zvieracie svadbu a vašou úlohou bude obliecť dvojicu svadobčanov. Máte k dispozícii niekoľko zvieracích oblečkov. Chýbať nemôže samozrejme ani svadobné kytice pre bielu mačacie nevestu.

 
Hra - Pet Dressup 4
Video sa načíta

Milovníci zvierat uvítajú túto hru ako soľ. Hlavným hrdinom tejto Obliekačky totiž nie je štíhla modelka, ale malé mačiatko. Skúste ho štylizovať do podoby kocúra v čižmách, Červenej Čiapočky alebo do malej morskej víly. Vytvoríte tak novú rozprávkovú postavu, ktorá nemá obdoby. Skúste kombinovať rôzne kostýmy, ktoré k sebe ladia.

 
62%
Hra - Sylvester
Video sa načíta

Kocúr menom Sylvester zvyčajne chytá žltého vtáčika Tweetyho. Tentoraz sa Sylvester ocitol pod morskou hladinou, kde sa snaží chytať ryby. Dávajte si ale dobrý pozor na žraloky, medúzy a vodné hady. Žralok vám uberie jeden život, medúza zoberie body a zvyšuje šancu na žraločí útok. Hady len zoberú body. Pozor na zásoby vzduchu, doplňte ich chytaním Tweetyho.

 
70%
Hra - Cyber Chatons
Video sa načíta

Milujete mačičky, ale Vaši rodičia Vám nechcú domáceho maznáčika povoliť? Dokážte im, že sa viete o zbířátko postarať aj sami. Starajte sa o svojho malého kocúrika neo mačičku aspon na internete v tejto super hre. Nesmiete zabudnúť ho kŕmiť, hrať si si ním, ale tiež mu vymieňať nádobu s pieskom, kam chodia na záchod. Naučíte sa tu naozaj všetko potrebné pre chov ozajstného maznáčika.

 
76%
Hra - Alley cat
Video sa načíta

Mačky ako je známe majú rady rybky, ale s vodou naopak nie sú moc veľkí kamaráti. Preto sa tam snaží byť čo najmenej. Ale čo keď mačka dostane chuť na nejakú tú rybku, tak jej nezostáva nič iné, než si ju skočiť uloviť. Musíte si ale dávať pozor, aby ste nenarazili na škaredé potvorky podobné žížalkám, ktoré Vám ublíži. Mačka ale nevydržia pod vodou dlho, a tak sa musí pravidelne nadychovať nad hladinou. Až zje všetky ryby, bude spokojná.

 
45%
Hra - Kočičí bowling
Video sa načíta

Bowling je suprová hra, ktorú ste iste už niekedy vyskúšali. Ale čo tak niečo netradičné. Tu ale bowling hrá mačka, ktorá sa snaží bowlingovú gulí zostreliť iné zvieratká. Musí ich zostreliť určitý počet. Samozrejme je tu aj háčik. Zvieratká sa nenápadne pohybujú smerom ku mačičke, a akonáhle budú dostatočne blízko, zaútočí na ňu.

 
80%
Hra - Cats in love
Video sa načíta

Pomôžte kocúrika nájsť jeho lásku. Kocourek je natoľko zaslepený, že nič nevidí a len ide a ide a dúfa, že cestou narazí na svoju milovanú mačičku. Vašou úlohou je odstrániť mu všetky nástrahy a nebezpečenstvá z cesty tak, že kliknete na predmety, ktoré sa postarajú o Kocúrkove bezpečia, a on bude šťastne mňaukať s mačičkou na jednej vetve.