Mierenie

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu skvelú hru, v ktorej budete zostreľovať zelené bloky. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené! Čím dlhšie budete držať guľôčku v zelenom kruhu, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov.

 
60%
Hra - Savages
Video sa načíta

V tejto skvelej hre budete ako náčelník jedného kmeňa bojovať o územie druhého kmene.Budete absolvovať lučišnické súboje s náčelníkom druhého kmene.Zabijte všetky náčelníkov nech je všetko území vaše.

 
52%
Hra - Pokemon Shoot 2
Video sa načíta

Máš už plné zuby Pokémon? Tak to sa naozaj vyřádíš v tejto hre Pokemon Shoot 2! Na lúke, vedľa vysokých stromov je jedna chatka, kde sa Pokémon zdržujú! Tie na ne strežieš a tvojou úlohou je zostreliť čo najviac z nich! Nenechaj žiadneho z tých podivných zvieratiek uniknúť! Prejdi všetkými kolesami a nenechaj je uniknúť!

 
45%
Hra - Kočičí bowling
Video sa načíta

Bowling je suprová hra, ktorú ste iste už niekedy vyskúšali. Ale čo tak niečo netradičné. Tu ale bowling hrá mačka, ktorá sa snaží bowlingovú gulí zostreliť iné zvieratká. Musí ich zostreliť určitý počet. Samozrejme je tu aj háčik. Zvieratká sa nenápadne pohybujú smerom ku mačičke, a akonáhle budú dostatočne blízko, zaútočí na ňu.

 
85%
Hra - Pejsek a kočička
Video sa načíta

Pes a mačka, dvaja nerozluční súperi, sú hlavní hrdinovia v tejto hre, ktorú môžete hrať proti počítaču alebo proti inému hráčovi. Každý stojí na inej strane plotu a úlohou je hádzať predmety cez plot a snažiť sa zasiahnuť protihráča. Kto má viac zásahov, vyhráva. V hre môžete voliť 3 úrovne obtiažnosti.

 
74%
Hra - Vacaciones Raúl
Video sa načíta

Legendárny španielsky futbalista Raúl Gonzalez Blanco sa vydal na dovolenku. Ani na dovolenke si však od futbalu príliš neodpočinie. Dohovoril sa s miestnym oddielom potápačov, že si proti nim zakope niekoľko voľných priamych kopov. Dokážete streliť brankárovi súpera gól? Hru začnite stlačením tlačidla jugar.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
69%
Hra - Chimney Challenge
Video sa načíta

Snehu je všade veľká kopa, a tak si s ním trochu zaházíme. Aspoň v tejto počítačovej hre. Kliknite ľavým tlačidlom myši, aby ste hodili snehovú guľu na účtovné, ktorí vyskakujú z komína. Čím rýchlejšie sa trafíte, tým viac bodov dostanete. Musíte získať dostatok bodov, aby ste prešli do ďalšej úrovne. Dávajte pozor na Santu!

 
78%
Hra - Egg Run
Video sa načíta

Staňte sa vajíčkom s nohami, ktoré sa snažia dostať na určené miesto. Cieľom hry Egg Run je prejsť sadu úrovní s čo najmenším možným počtom odpalov. V každej obrazovke sa skrýva vetvička, ktorú je nutné zobrať skôr, ako opustíte úroveň. Pre opustenie úrovne jednoducho pristaňte na plošinke, na ktorej sa objaví rebrík.

 
76%
Hra - Farm Defense
Video sa načíta

Vtipná farma hra, v ktorej je hlavnou hrdinkou sympatická kravička. Tá musí svoju farmičku ochrániť pred útokom ôs a ďalšieho dotieravého hmyzu. Pomôž ju ešte teraz a zahraj si túto báječnú onlinehry.

 
68%
Hra - Blosics 2
Video sa načíta

Hádžte malým loptičkou proti múru. Vašou úlohou bude búrať múry a získavať za to body. Základná verzia hry sa skladá z troch desiatok úrovní. Dokážete splniť všetkých tridsať výziev? Ak by ste na konci hry stále ešte nemali dosť, môžete si v hernom menu spustiť editor úrovní a nejakú vlastnú hru si vytvoriť.

 
88%
Hra - Deluxe Pool
Video sa načíta

Máte radi biliard? Teraz máte šancu zahrať si ho, bez toho aby ste museli do nejakého klubu či krčmičky. Celá hra sa ovláda iba myšou a vašou úlohou sa nastrkať všetky gule do dier. Avšak nie len tak ledabolo, ale v presnom poradí, podľa čísel, ktoré na sebe majú. Ak do diery spadne iná gule, ako má, prídete o body. Snažte sa hru odohrať čo najrýchlejšie, na konci sa vám totiž čas od skóre tiež odpočíta.

 
89%
Hra - Fortress Game
Video sa načíta

Dievčatko versus chlapček je hra, ktorej cieľom je, čo najpresnejšie a najtvrdšie udrieť protivníka ľubovoľne vybraným nástrojom do hlavy. Kameň či zviera poslúži skvele. Môžete aj zdvojnásobiť silu hodu. Uchopte kameň, zvoľte uhol hodu, poriadne napřáhneme a hoďte! Zasiahnete Ak protivníka, je skoro vyhraté. Lovu zdar!

 
89%
Hra - Pinguin Battle
Video sa načíta

Veľmi legrační bojová hra, v ktorej proti sebe bojujú tučňáčci. Zvieratká sú na ľadových kryhách a strieľa po sebe najskôr ľadovým delom. Výšku a vzdialenosti strely je možné nastaviť. Úlohou je zostreliť nepriateľské tučniaky skôr, než oni Vás. Hru je možné hrať proti kamarátovi alebo proti počítaču. V ďalších kolách možno získať raketu alebo grata, ktorým tiež zostrelíte nepriateľov.