Omalovánky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Vymaľuj bábiku
Video sa načíta

Jednoduchá omalovánka s jasným zadaním - vyfarbi túto roztomilú bábiku peknými farbičkami. Daj sa do práce a uži si super zábavu.

 
75%
Hra - Vánoční malování
Video sa načíta

Čo je super na tejto on-line omalovánce pre dievčatá? Nestačí len trikrát kliknúť, aby bola vymaľovaná. Vyfarbiť jeden obrázok ti chvíľku zaberie. A nie je tu len jeden. Navyše si tie obrázky môžeš vytlačiť aj pred vybarvenínm a vymaľovať je pastelkami.

 
70%
Hra - Thanksgiving Colouri
Video sa načíta

Konečne superhry pre začínajúcich maliarov! Výbe si pekný obrázok k vyfarbenie a pustite svoju farebnú fantáziu z uzdy. Je libo veľkého moriaka, pirátsku loď alebo zátišie s ovocím? V ponuke je celý rad ďalších námetov.

 
73%
Hra - Valentines Coloring
Video sa načíta

Milá valentínska omalovánka, v ktorej vykreslíš úžasného medvedíka s veľkým srdiečkom. Vyber vhodnej farbičky a daj sa do práce.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Spring Colouring
Video sa načíta

Akú farbu má neba? Modrú? Možno tam u Vás. V tejto krásnej on-line omalovánce môže byť červené, alebo rovno zelené. Záleží len na tebe! Vymaľuj tieto roztomilé zvieratká všetkými farbičkami čo táto hra ponúka.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

67%
Hra - Stpatrick Coloring
Video sa načíta

Ak si sa niekedy zaujímala o Írsko, tak si dozaista počula o Leprechauni. Škriatkoch, ktoré nadovšetko milujú zlato a majú ho schované všade po lese. V tých krásnych on-line vymaľovánkach nájdeš hŕbu obrázkov s ich motívom. Vytlač si svoj výtvor, alebo len návrh pána maliara a vyfarbi si ho pastlekami.

 
69%
Hra - Stuart Little
Video sa načíta

Máte radi obľúbeného myšiaka Stuarta? V týchto PC vymaľovánkach si ho môžete podľa predlohy vyfarbiť ako maliara, v aute, v lietadle, na skatu alebo dokonca na ihrisku s futbalovou loptou. Vyfarbený obrázok je možné dokonca vytlačiť!

 
69%
Hra - Pilar Colouring
Video sa načíta

Online omaľovánky s hudbou! Nechajte si od koníka vysvetliť, ako maľovať a potom vyfarbite zvieratka tak, ako ich poznáte z prírody. Farby vyberajte starostlivo, aby sa vám zvieratka páčila. Potom si ich nezabudnite vytlačiť!

 
60%
Hra - Omalovánka s palmami
Video sa načíta

Kalíšky s farbami a štetec, tak to tu ešte nebolo! V tejto on-line hre pre dievčatá si môžeš vymaľovať levicu s palmou, ako profesionál! Klikni na štetec, potom na farbu a už je to len na tebe. Nádobka s písmenom X je zmizík. Nezabudni na tú roztomilú myšku pod palmou!

 
71%
Hra - Mini omalovánka
Video sa načíta

Miniomalovánky sú skutočne roztomilé. Kamaráti so svojím malým psíkom natrhala ovocie a idú jesennom popoludním k domovu. Vieš, aké farbičky použiť na listy javora, aby mali svoju typickú jesennú farbu? Obrázok si vytlač.

 
72%
Hra - Mini Colouring 2
Video sa načíta

V tejto on-line omalovánce sú 2 roztomilé deti v rozprávkovej Krajinke. Tvojou úlohou je namaľovať ju čo možno najkrajšie a najrôznorodejšia. Farbičiek je dosť. Po celom doplnenie si obrázok môžeš vytlačiť a pridať k tým ostatným na nástenke.

 
68%
Hra - Mini Colouring 3
Video sa načíta

Jesltli máš rada omaľovánky, tak ťa tahle skvelá on-line hra nadchne! Môžeš vyfarbiť nielen Elisabeth, jej psíka Toma, ale aj jej obýváček. Neboj sa kombinovať farbičky a podeľ sa o svoj výtvor is kamarátkami.