Vianočné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám nahrať čo najviac bodov v tejto parádnej postrehovke? Vašou úlohou bude zostreľovať klesajúce guličky. Zostreliť môžete minimálne 3 rovnako farebné guľôčky. Snažte sa o čo najväčšie kombo.

 
56%
Hra - Ellie Gingerbread House Decoration
Video sa načíta

Ellie by chcela prvýkrát urobiť domček z perníka. Preto potrebuje vašu pomoc, aby sa nepomýlila. Pomôžete jej?

 
75%
Hra - Vánoční malování
Video sa načíta

Čo je super na tejto on-line omalovánce pre dievčatá? Nestačí len trikrát kliknúť, aby bola vymaľovaná. Vyfarbiť jeden obrázok ti chvíľku zaberie. A nie je tu len jeden. Navyše si tie obrázky môžeš vytlačiť aj pred vybarvenínm a vymaľovať je pastelkami.

 
70%
Hra - Colouring 6
Video sa načíta

Baví ťa omaľovánky? A máš rada zimu? Potom ťa určite poteší táto krásna on-line omalovánka pre dievčatá. Nájdeš tu vianočného škriatka a sánky plné darčekov. Urob obrázok farbičkami veselšie a pripomeň si krásny čas zimných sviatkov.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Style Decorate 16
Video sa načíta

Pri tejto on-line hre je potrebné si dávať na niečo pozor. Keď klikneš na hlavný obrázok, na ktorom máš naaranžované iné, zmizne ti späť za neho. Preto buď opatrná pri zostavovaní vianočné krajinky a zdobenie vianočného stromčeka, nech to nemusíš robiť desaťkrát. Inak je to veľmi pekná hra s mnohými farbičkami a hlavne ... čo je lepšie ako Vianoce a Štedrý deň?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

68%
Hra - Party Decoration 4
Video sa načíta

Vianoce sú sviatky pokoja a pohody. A každý si chce tieto dni poriadne užiť. Mnoho ľudí si zdobia svoje príbytky rôznymi dekoráciami. Skúste si taky vyzdobiť svoju izbu. Krásny krb, u ktorého sú pančuchy na darčeky sú tým pravým. Nezabudnite na vianočný stromček. Celý idilka bude dokonalá, keď s vami bude vianočné sobmi.

 
70%
Hra - Xmas Decorate
Video sa načíta

Už sú tu zase Vianoce, aspoň v tejto hre to tak je! Nadchádza čas, kedy sa musí dom pripraviť na vianočné sviatky. Oblečte snehuliaka a upravte vianočný stromček. Hádžte predmety a trefujte sa presne na správne miesta. Aby ste vedeli, kam predmety patria, budú zobrazené siluetou. Máte k dispozícii niekoľko motívov.

 
70%
Hra - Christmas Decorate
Video sa načíta

Vianoce sú ďaleko, ale ty tak miluješ tú vianočnú atmosféru? V tejto on-line hre si ju môžeš pripomenúť. Nazdobte stromček brmbolce, zvončeky či sviečkami, zhasni svetlo a kochajte sa tými blikajúcimi svetielkami. Trebárs ti čas do Vianoc utečie rýchlejšie.

 
74%
Hra - Santa Claus
Video sa načíta

Pekná vianočné online hra, v ktorej budeš mať možnosť navrhnúť scénu sa Santa Clausom, snehuliakov, domčeky a ďalšími objektmi. Rozmiestni pekne všetko podľa svojej fantázie a užívaj si túto super hru pre dievčatá a deti.

 
76%
Hra - Casper
Video sa načíta

Hra inšpirovaná americkým animovaným filmom Casper a strašidelné Vianoce. V hre sa stanete duchom Casperom, ktorý musí zastaviť svoje tri strýčka. Ľudkovia milí majú nepeknú záľubu. Straší vašu kamarátku Holly. Ľudkovia milí Fatso, Stretch a Stinky sa schovávajú vo výzdobe a môžu sa kedykoľvek objaviť, preto ponáhľajte!

 
68%
Hra - Chytej dárky
Video sa načíta

Jednoduchá vianočné minihra, v ktorej je tvojou úlohou pochytať čo najviac darčekov. Zvládneš chytiť všetky darčeky od Ježiška a ešte k tomu pozbierať bonusy? Skús svoje šťastie a schopnosti.

 
63%
Hra - Celebrity Smackdown 4
Video sa načíta

Chceli ste niekedy zbiť nejakú slávnu osobnosť? V realite to nie je možné, pretože by ste išli do väzenia, takže si to každý radšej rozmyslí. Ale v tejto hre je dovolené všetko. Môžete dať do nosa Boratovi alebo bávalé prvej dáme USA. A čo tak Paris Hilton alebo Tom Cruise? Ak sa Vám niekto nepáči, nie je problém si to s ním vybaviť.