Zima

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

96%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, ktorá umožní hru aj pre viacerých hráčov. V tomto diele si zahráte za zmrzlinu, ktorá má za úlohu pozbierať čo najviac ovocia. Pri hre sa musíte vyhnúť aj příšerkám, ktoré sa Vám snažia ublížiť. Môžete im však do cesty stavať ľadovej stene alebo ich naopak rozbíjať.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
71%
Hra - Style Decorate 16
Video sa načíta

Pri tejto on-line hre je potrebné si dávať na niečo pozor. Keď klikneš na hlavný obrázok, na ktorom máš naaranžované iné, zmizne ti späť za neho. Preto buď opatrná pri zostavovaní vianočné krajinky a zdobenie vianočného stromčeka, nech to nemusíš robiť desaťkrát. Inak je to veľmi pekná hra s mnohými farbičkami a hlavne ... čo je lepšie ako Vianoce a Štedrý deň?

 
64%
Hra - Style Decorate 19
Video sa načíta

Online hra, kde si vyskúšate svoje maliarske umenie. Z obrázku sa stratili postavičky, domčeky a dokonca aj slniečko, ktoré tam maliar namaľoval. Vašou úlohou je, umiestniť všetko späť do zasneženej krajiny.

 
52%
Hra - Kukuya 6
Video sa načíta

Ak sa chcete zabaviť so zaujímavou hrou, v ktorej môžete přeskládat obrázok, potom si vyskúšajte hru Kukuya 6. Dostanete pred seba zimné obrázok, na ktorom sa nachádzajú dve dievčatá a veľa predmetov, ktoré môžete přeskládávat. Všetky presuny záleží iba na vašom cítenie, a preto sa veselo pustite do akcie.

 
72%
Hra - Zimná obliekačka
Video sa načíta

Je zima a naše dievča sa chce ísť von. Pomôž jej ako správna stylistka a obleč ju moderne a pritom vkusne. S outfitom môžeš zladiť aj farbu vlasov, pleti a tiež líčenie. Tiež voľba vhodnej obuvi je dôležitá.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Frost Garden
Video sa načíta

Ak máte radi zimné radovánky, je hra Frost Garden určená presne pre Vás. Zimné koulovačka môže priniesť veľa zábavy. Ak sa proti Vám nepostaví partia nepriateľov, Muis je zničiť. A ako inak než práve snehom. Musíte z nich urobiť snehovú guľu, ktorú strčíte dole a ona sa premení na nejakého bonusoch vecičku. Pozor si musíte dávať na nepriateľov, ktorí sa nenechajú len tak ľahko zničiť a bojujú taky proti Vám svojimi zbraňami.

 
68%
Hra - Chytej dárky
Video sa načíta

Jednoduchá vianočné minihra, v ktorej je tvojou úlohou pochytať čo najviac darčekov. Zvládneš chytiť všetky darčeky od Ježiška a ešte k tomu pozbierať bonusy? Skús svoje šťastie a schopnosti.

 
68%
Hra - Christmas Race
Video sa načíta

Viete si predstaviť, koľko má práce Santa Klaus na Štedrý deň? Musí objezdit celý svet a rozdať deťom darčeky. Santa jazdia vo veľkých saniach, ktoré ťahajú čarovne pôsobiace. Aj vy si môžete vyskúšať túto nebezpečnú jazdu spolu so Santom v tomto netradičnom závode. Možno zistíte, že Santa nemá zas tak jednoduchú prácu a tiahnuť všetko je pekná fuška.

 
74%
Hra - Noc sněhuláků
Video sa načíta

Zima je tu as tým aj obľúbené stavanie snehuliaka. Väčšinou sú snehuliaci len nehybní panáci zo snehu. Lenže v tejto hre sú to zákerní nepriatelia, ktorí ešte po Vás hádže sneh. Poriadne mierte a sestřelujte je zbraní. Môžete využiť aj niekoľkých granátov. Nenechajte sa trafiť snehovou guľou, tá Vám uberie život. Doplniť ho môžete, ako inak než, lekárničkou.

 
65%
Hra - Pimp my Sleigh
Video sa načíta

Vianočné sviatky sa blížia a sane Santa Clausa sa už čoskoro dostanú späť na oblohu. Práve teraz je teda vhodný čas vylepšiť vzhľad sánok. Môžete vyberať z veľkého množstva rôznych komponentov, ktoré upravujte podľa svojho vkusu. Až budete hotoví, môžete si obrázok sánok uložiť do svojho počítača vo formáte jpeg.

 
75%
Hra - Santa Room
Video sa načíta

V tejto dekoračné hre sa dostanete niekde do severských krajín až tam, kde žije Santa Klaus. Predstavte si, ako asi vyzerá jeho domček a okolitá krajina. Vytvorte celú dedinku, okolo ktorej budú ozdobené stromčeky, snehuliaci a darčeky. Skúste vytvoriť svoju predstavu. Tieto hry sú výborné, pretože rozvíja fantáziu, ktorú môžete práve realizovať.

 
71%
Hra - Santas Showdown
Video sa načíta

Santa Claus potrebuje vašu pomoc! Zlé deti zaútočili na jeho základňu na severnom póle! Tento rok nedostali žiadne darčeky a chcú si vziať všetky hračky, sladkosti a darčeky sami pre seba. Pomôžte Santovi ubrániť základňu s novou zbraňou. Dávajte pozor, aby ste nestrieľali na Santove priateľov. Veľa šťastia pri obrane!