Santa

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Colouring 7
Video sa načíta

Štedrý Santa Klaus práve vyrazil so svojimi odpočinutými soby rozvážať darčeky a stala sa mu nehoda. Nešťastne nabúral do snehové záveje! Vyfarbi soba, Santa Klauze a darčeky tak, by ich všetci na bielom snehu videli.

 
71%
Hra - Style Decorate 16
Video sa načíta

Pri tejto on-line hre je potrebné si dávať na niečo pozor. Keď klikneš na hlavný obrázok, na ktorom máš naaranžované iné, zmizne ti späť za neho. Preto buď opatrná pri zostavovaní vianočné krajinky a zdobenie vianočného stromčeka, nech to nemusíš robiť desaťkrát. Inak je to veľmi pekná hra s mnohými farbičkami a hlavne ... čo je lepšie ako Vianoce a Štedrý deň?

 
74%
Hra - Santa Claus
Video sa načíta

Pekná vianočné online hra, v ktorej budeš mať možnosť navrhnúť scénu sa Santa Clausom, snehuliakov, domčeky a ďalšími objektmi. Rozmiestni pekne všetko podľa svojej fantázie a užívaj si túto super hru pre dievčatá a deti.

 
69%
Hra - Chimney Challenge
Video sa načíta

Snehu je všade veľká kopa, a tak si s ním trochu zaházíme. Aspoň v tejto počítačovej hre. Kliknite ľavým tlačidlom myši, aby ste hodili snehovú guľu na účtovné, ktorí vyskakujú z komína. Čím rýchlejšie sa trafíte, tým viac bodov dostanete. Musíte získať dostatok bodov, aby ste prešli do ďalšej úrovne. Dávajte pozor na Santu!

 
78%
Hra - Jingle Bell Brawl
Video sa načíta

Vianoce bývali sviatky pokoja. Dnes už to však neplatí a každý sa len dohaduje a stresuje. Vitajte v špeciálnej Jingle Bell Brawl. Santa Claus a Frost sa stretnú v boxe, pretože si obaja nárokujú vianočné sviatky ako svoje výsostné právo. Vyberte si svojho hrdinu a vydajte sa bojovať na život a na smrť. Nech vyhrá ten najlepší!

 
70%
Hra - Nick D
Video sa načíta

Vianoce sú tu! Aspoň v tejto hre to tak je. Predvianočnú atmosféru sa snažia narušiť zlodeji. Dávajte pozor, aby zlodeji neukradli vianočné darčeky od stromčeka. Ale dávajte pozor na Santa Clausa, nech mu neublížite! Zlikvidujte 25 darebákov, aby ste dosiahli víťazstvo. Ale ak trikrát udrieť Santu, prehráte.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

62%
Hra - Odyssey
Video sa načíta

Vianoce plné dobrodružstiev sú tu. Cieľom tejto hry je pomôcť Santa Clausovi s jeho darčeky. Vezmite tri darčeky od Santy k vianočnému stromčeku. Kliknutím na Santu z neho vypadne vianočný darček a vašou úlohou je doručiť ho ku stromčeku. Kliknutím na spáča sa rozprúdi vzduch, to isté pri kliknutí na okno. Dopravte darčeky na miesto určenia.

 
68%
Hra - Santa Farty Pants
Video sa načíta

Príbeh hry je zasadený do predvianočnej noci. Všetko sa pre Santa Clausa vyvíjalo dobre, dosahoval výborného času, a dokonca siahal po rekorním vianočným času z minulých rokov. Všetko bolo v poriadku, kým Rudolfovi nedošli batérie. Po páde sa našťastie Santovi nič nestalo, ale nemohol ďalej letieť. Našťastie mal záložný plán: lietajúci nohavice!

 
69%
Hra - Santas Rampage
Video sa načíta

Santa Claus sa hnevá. Zlí malí škriatkovia obsadili severný pól a nechcú sa pohnúť preč. Snaží sa zničiť Vianoce av tom im musíte zabrániť! Santove sane by vám vo vašom úlohy mali pomoct, dočkali sa totiž niekoľkých vylepšení. Niektorí šotci po vás budú strieľať, iní sa len budú snažiť utiecť pred vami.

 
83%
Hra - Santa Snowboards
Video sa načíta

Zajazdite si na snowboarde so Santom. Vašou úlohou je s postavičkou Santy preskakovať na zjazdovke nastražené prekážky zo snehových gúľ a zo snowboardu nespadnúť. Okrem zvládnutia prekážať aj zbierate po celú dobu jazdy bonusové body, aby ste dosiahli čo najvyššieho skóre. Hru ovládate iba pomocou medzerníka na klávesnici.

 
70%
Hra - Serious Santa
Video sa načíta

Už ste videli Santu Clausa s brokovnicou? Ak nie a chceli by ste, nie je nič jednoduchšie, ako si zahrať túto jedinečnú flash hru. Jedného takého Santu tu budete ovládať, a to písmenkami W, A, S, D. Mieriť zbraní budete pomocou myšky a strieľať otravné škriatkami klikom. Počas hry si môžete meniť aj zbraň, ak do nej zoberiete náboja. Pozor na vlastný život, o ktorý vás môžu pripraviť nielen škriatkovia, ale tiež sa môžete napríklad utopiť.

 
72%
Hra - Sleigh Away
Video sa načíta

Jeden zo zlobivých Santových vianočných škriatkov ukradol sánky plné darčekov pre hodné deti. Musíte pomôcť Santovi dostať jeho darčeky späť. Používajte šípku doľava a doprava na pohyb po obrazovke. Medzerníkom vystřelujte magické Hviezdičky na ukradnutej sane. Akonáhle sane trafíte, vypadne darček a vy ho môžete zobrať.

 
74%
Hra - Snow Ball
Video sa načíta

Poďte pomôcť Santa Clausovi získať naspäť ukradnuté darčeky, ktoré mu zobrali zlotřílí škriatkovia. Škriatkovia sa schovávajú v niektorých darčekových škatuliach. Otvorte krabicu za pomoci vašej magické snežné gule a nájdite ich. V hre máte za úlohu strieľať guličku na krabičky a nedopustiť, aby gulička spadla na zem.