Hotel

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - No Extra Charge
Video sa načíta

Staň sa obsluhou v hoteli v tejto skvelej hre. Vítaj hostí a rozhodni, kam ich ubytuješ. Pritom musíš samozrejme plniť všetky ich priania, ako napr. nosiť jedlo, pitie či batérie. Nakoniec po nich upraceš izbu a vyvedieš ich z hotela.

 
76%
Hra - Jane Hotel
Video sa načíta

Mať vlastný hotel nie je žiadna sranda av tejto hre si to môžeš vyskúšať. Tvoju pracovnou náplňou je ubytovať hostí, splniť všetky ich priania, organizovať upratovanie izieb a zarobiť tak čo najviac peňazí. Nesmieš ale hosťami nechať nikdy dlho čakať, inak sa pôjdu ubytovať ku konkurencii. Vydaj im teda šikovne kľúč a zariaďte požadovaný servis. Ak chcú, uvar im kávu, prines noviny alebo pošli upratovačku upratať im pokoj. Ak budeš všetko zvládať v časovom limite a zarobíš dosť peňazí, tak si môžeš dokupovať vybavenie hotela, vďaka ktorému sa tvoje príjmy ešte zvýši. Tak urob zo svojho hotela najvyhlásenejšie v meste!

 
71%
Hra - Jane Hotel Family Hero
Video sa načíta

Ďalšie chytľavá hra z kolekcie virtuálnych zamestnaní. Dostanete sa do hotela slávnej Jane, ktorá vlastní začínajúci hotel. Chcela by mala úspech a spokojných klientov ao to sa môžete postarať práve Vy! Pomôžte Jane s jej vytúženým biznisom a dostaňte ju až do hotelového neba! Nestačí len hosťami ubytovať. Noste im kávu, upratujte izby a budú šťastní.

 
78%
Hra - Janes Hotel
Video sa načíta

Obsluhujte hostí v hoteli a plňte im všetky priania. Určite ste sa niekedy chceli stať vedúci hotela. V tejto hre Vám nič nebráni. Pokojne sa do toho pustite. Noste im kafe a tešte sa na ich ďalšiu návštevu.

 
70%
Hra - Janes Hotel Family Hero
Video sa načíta

Stávate sa recepčný v hoteli. Vašou prácou je plniť zákazníkom ich požiadavky a činiť je šťastnými. Dajte im kľúče od izby, varte im kávu a milo sa na ne usmievajte kým neopustí hotel.

 
66%
Hra - Robinson Hotel
Video sa načíta

V tejto super hre budeš vystupovať ako slečna Cathy. Budeš zamestnaná ako vedúca v hoteli. Práca nebude vôbec ľahká, budeš musieť splniť priania všetkých zákazníkov. Ak budú hostia nespokojní, tak nezaplatí. Zarobíš veľa zlatiek?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Bed and Breakfast 2
Video sa načíta

Ak ste sa stretli s prvou verziou hry Bed and Breakfast a zaujala vás, potom si nenechajte ujsť jej druhé pokračovanie. Narozdiel od prvého dielu sa stretnete s radom rozšírenie, vylepšení a nových úrovní pre váš hotel. Ak by ste sa s hrou stretli prvýkrát, odporúčame prejsť si tutorial, ktorá sa vám automaticky spustí.

 
85%
Hra - Jane Hotel Mania
Video sa načíta

Staňte sa hotelierom, otvorte si vlastný hotel a zarábajte. V tejto hre sa musíte nielen dobre postarať o klientov, zaistiť im to najlepšie ubytovanie, ale v každom kole musíte tiež dosiahnu určitého zárobku, aby ste mohli postúpiť ďalej. Hostia si želajú ubytovať, upratať izbu alebo si zavolajú hotelovú službu. Nenechajte je dlho čakať.

 
75%
Hra - Theme Hotel
Video sa načíta

Postavte si svoj vlastný hotel, staňte sa hotelierom, starajte sa dobre o svojich hostí a zarábajte. Hotel opatrite recepciou, kaviarňou, reštauráciou, práčovňou a hlavne postavte dostatok izieb pre hostí. Nezabudnite starostlivo vybrať personál hotela, ktorý sa bude o hostí starať. V hre sa vám postupne otvárajú ďalšie a ďalšie možnosti, tak rýchlo, hostia čakajú.

 
73%
Hra - Hotel Manager
Video sa načíta

Prevádzka hotela si vyžaduje tie najlepšie služby, aké len môžete ponúknuť. Návštevníci sú veľmi nároční a vy im musíte naplno vyhovieť. Vyskúšajte si prevádzka hotela. Zákazníci majú rôzne požiadavky, ako je jedlo, upratovanie alebo napríklad čisté prádlo. Vaše služby musí byť čo najrýchlejšie a čo najkvalitnejšie. Preto sa snažte nič nezanedbať, aby sa k Vám hostia vrátili.

 
76%
Hra - Castle Hotel
Video sa načíta

Prevádzka hotela si vyžaduje kvalitné a presne vykonávané služby. Zahrajte si na recepčný v takom veľkom hoteli, v ktorom sa budete musieť poriadne otáčať, aby ste uspokojili všetkých návštevníkov. Zaistite im čistý izba, upratovanie, prípadne kávu, noviny NBO potrebné telefón. Za všetko je zákazník ochotný zaplatiť, ale služby musí byť naozaj kvalitný. V každom leveli musíte zarobiť určitý počet peňazí, aby ste postúpili ďalej.

 
78%
Hra - Brittany Birt: Hotel Job
Video sa načíta

Ak sa ubytujete v hoteli, požadujete tie najkvalitnejšie služby, chcete sa tam cítiť skoro ako doma. Preto prevádzka hotela nie je jednoduchý. V tejto hre musíte uspokojiť všetky náročných zákazníkov. Uložiť ich do izby, zabezpečiť všetky služby, ktoré si budú priať. Ak budú spokojní, zaplatí vám. V každom leveli máte daný počet peňazí, koľko musíte zarobiť. Preto sa snažte. Čím vyšší level máte, tým náročnejšie zákazníci budú a vy sa budete musieť viac otáčať.

 
83%
Hra - Sami Tea Restaurant
Video sa načíta

Vezmi si na starosť novo založenú reštaurácii, do ktorej začínajú prichádzať prvé natešení zákazníci. Vyplň zákazníkom všetky priania, aby odchádzali úplne spokojní. Ak budú zákazníci príliš dlho čakať na obslúženie, potom odídu a nenaplníš misiu v úrovni. Dokážeš rýchlo servírovať a plniť priania?