Bubble Shooter

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám nahrať čo najviac bodov v tejto parádnej postrehovke? Vašou úlohou bude zostreľovať klesajúce guličky. Zostreliť môžete minimálne 3 rovnako farebné guľôčky. Snažte sa o čo najväčšie kombo.

 
83%
Hra - Beads Puzzle
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám zostreliť čo najviac rovnako farebných guličiek a získať tak čo najviac bodov? Spojiť musíte minimálne tri rovnako farebné guľôčky.

 
71%
Hra - Kol Bubble
Video sa načíta

Roztrnhul sa vrece s tvárovými bublinkami. Takéto množstvo bubliniek neveští nič dobrého. Dokážete byť dostatočne rýchli a trafíte sa do bublín? Spájajte dohromady tri alebo viac rovnakej bubliny a ony zmiznú. Vymazejte všetky bubliny z hracej plochy, aby ste sa pohli do ďalšej úrovne. Ak sa bublina dostane až dole, prehráte.

 
61%
Hra - Hillary Race
Video sa načíta

Hillary Clinton túži po tom, stať sa prezidentkou USA. Vy jej v tom môžete virtuálne pomôcť vďaka tejto logickej online hre. Najprv si zvolíte volebnej oblasť, v ktorej chcete bodovať. Potom už na scénu prichádza obľúbený systém "zoraď 3 rovnaké symboly vedľa seba". Po absolvovaní všetkých oblastí kliknite na "VOTE" a uvidíme nového prezidenta ...

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
56%
Hra - Clusterz
Video sa načíta

V tejto skvelej logickej hre, v ktorej je vašou úlohou vystreliť farebnú guličku a spojiť tak tri guľôčky rovnakej farby, aby zmizli sa stretnete s mnohými zvláštnosťami, ktoré vás v hre prekvapí a okorení jej.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Bubble Shooter
Video sa načíta

Bubble Shooter je jedna z najobľúbenejších minihier, ktoré si môžete na internete zahrať. Na hracom poli máte farebné balóniky, ku ktorým vystreľujete vždy po jednom balónika. Cieľom je zoskupiť aspoň tri balóniky rovnakej farby. Dobre a rýchlo premýšľajte, kam balónik umiestnite, pretože celá rada postupne klesá ...

 
73%
Hra - Bubble Elements Earth
Video sa načíta

Bublinky sa nám rozmnožili na hracej ploche! Vyhlasujeme poplach! Pomôžte nám zbaviť sa veľa bubliniek. Vytvárajte reťazce troch a viac rovnakej farby bubliniek, aby ste sa ich zbavili. Niektoré bublinky sú zamknuté, tých sa zbavíte tým, že je odstrihnete od všetkých ostatných. Bomby vám pomôžu tým, že explodujú a odoberú viac bubliniek.

 
63%
Hra - Bubble Shoot
Video sa načíta

Hrátky na klasické tému vystreľovanie bubliniek ťa čakajú iv tejto minihre nielen pre dievčatá. Cieľom je zoskupiť bublinky rovnakej farby tak, aby na ploche neostala ani jedna bublinka. Je potrebné trochu premýšľať a hlavne hrať docela rýchlo :).

 
77%
Hra - Bubble Spinner
Video sa načíta

Cieľom hry Bubble Spinner je vyčistiť hracie pole a odstrániť z neho všetky farebné bublinky. K tomu, aby bubliny praskli stačí dostať k sebe aspoň 3 bubliny rovnakej farby. Všetky bubliny sa vám po výstrele otočí a tým sa zvyšuje obtiažnosť celej hry. Skúste využiť steny hracieho poľa pre odraz a dostať bublinu tam, kam potrebujete.

 
69%
Hra - Coball
Video sa načíta

Coball je hra, ktorý vyzerá, ako by bola trošku z inej planéty, alebo z budúcnosti. Neľakajte sa. Jedná sa o zaujímavú hru, v ktorej sa musíte snažiť, aby zmizli všetky naskladané farebné balóniky. Balóniky zmiznú tým, že spojíte minimálne tri balóniky rovnakej farby k sebe. Nápomocný Vám k tomu bude prístroj, ktorý posiela farebné balóniky dole. Vy si môžete regulovať, kam balóniky spadnú, a podľa toho tvoriť zhluky rovnakých balónikov.

 
56%
Hra - Dinky Ball
Video sa načíta

A máme tu továreň na hlavy! Nie, nemaj strach, táto hra nie je žiadny krvák. Jedná sa o Postrehové hru, kde je tvojou úlohou skladať k sebe tri rovnaké hlavičky panáčikov. Vyčisti hraciu plochu skôr, než sa podlaha zdvihne a zadusia ťa! A nezabudni, že sa nesmie hlavičky nakúpiť až k stropu! Prejdi si všetkými kolesami a nazbieraj to najvyššie skóre!

 
70%
Hra - Flower Power
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Otestujte si rýchlosť svojich reakcií v hre Flower Power. Musíte dávať pozor, aby sa v záhradke nerozrostlo prílišné množstvo kvetín. Použite svoj vystrelovač kvetín k tomu, aby ste vytvárali trojica rovnakých kvetín. Akonáhle vytvoríte trojicu, tá z hracej plochy zmiznú. Čím viac ich z vymažete, tým viac bodov získate.