Duchovia

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Ghost Parade
Video sa načíta

Duchovia sa usídlili vo vašom dome. Nenechajte je dostať sa cez vás. Babička by sa mohla vydesiť, ak by uvidela niektorého z duchov. K chytanie duchov potrebujete magickú energiu, ktorú získate trením čarovné gule. Za každého zastaveného levitujúceho ducha dostanete určitý počet bodov. Koľko sa vám ich podarí nazbierať?

 
68%
Hra - Scooby Doo Graveyard
Video sa načíta

Baví ťa dobrodružstvo Scooby Doo? Tak je táto super on-line hra priamo pre teba. Ak máš však strach, tak si ju ani nepúšťaj. Tvojou úlohou je zbierať užitočné predmety a utekať strašidlu, ktoré ťa prenasleduje. Skáčeš medzerníkom a podlejzáš tlačidlom ctrl. Každá kocka ťa zrýchli. Nazbieraj čo najviac bodov a hlavne - žiadny strach!

 
76%
Hra - Casper
Video sa načíta

Hra inšpirovaná americkým animovaným filmom Casper a strašidelné Vianoce. V hre sa stanete duchom Casperom, ktorý musí zastaviť svoje tri strýčka. Ľudkovia milí majú nepeknú záľubu. Straší vašu kamarátku Holly. Ľudkovia milí Fatso, Stretch a Stinky sa schovávajú vo výzdobe a môžu sa kedykoľvek objaviť, preto ponáhľajte!

 
84%
Hra - Haunt the House
Video sa načíta

Náš príbeh začína s úderom polnoci. Dnešné noc bude strašidelná. Pohybujte sa za pomoci smerových šípok alebo klávesov W, A, S, D. Váš duch môže posadnúť objekty. Vzneste sa k objektu, ktorý chcete zabrať a stlačte medzerník. V dome sa nachádza tridsať ľudí. Vašou úlohou je všetky obyvateľov domu poriadne vydesiť.

 
78%
Hra - Ghostscape
Video sa načíta

Hra nie je vhodná pre deti, pretože Ghostscape obsahuje desivé okamihy a scény pre dospelých. Ak sa nebojíte a spĺňate podmienky hry, pustite sa do strašidelného domu. Hra vám bude počítať uplynulý čas. Cestou zbierajte užitočné predmety. Dokážete si prejsť celým strašidelným domom a vyriešite záhadu?

 
70%
Hra - The Ghost Pub
Video sa načíta

Vitajte v netradičnom hostinci. Vašimi hosťami nebudú ľudia z mäsa a kostí, ale obsluhovať sa od vás nechajú duchovia. Duchovia vám ukážu svoje priania a vy sa musíte postarať o to, aby im bol nápoj doručený skôr, než sa naštvú a odídu. Na hru máte vopred stanovený časový limit. Čím viac zákazníkov obslúžime, tým sa vám zvýši úroveň.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - The Pretender: Part 3
Video sa načíta

Tretia časť hry The Pretender je práve tu! Pohybuj s hlavným hrdinom za pomoci smerových šípok a vezmi všetky duše na koniec úrovne. Nasledovať ťa naraz môže len jedna duša. Elementy môžu transformovať mága a obdariť ho novými zručnosťami. Medzerníkom použi špeciálne sily. Pre preskočenie rozhovore stlač medzerník.

 
70%
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ďalšia skvelá hra, kde budete potrebovať postreh! Vašou úlohou bude chrániť cereálie pred nájazdmi duchov. Tí sa vám ich snažia ukradnúť. Stačí, keď budete klikať na duchov a zbierať ukradnuté cereálie.

 
75%
Hra - Silly Ghost
Video sa načíta

Bláznivý duch sa chce dostať von zo svojho zajatia, aby mohlo strašiť nevinných ľudí. Vy mu v tom musíte za každú cenu zabrániť. Opravte ohradu na miestach, kde je poškodená a znemožnite tak duchovi útek.

 
80%
Hra - Crazy Old Man
Video sa načíta

Cieľom tejto logickej skákačky je dostať starého muža v každom kole bezpečne do cieľa. Pomáhať vám pritom bude váš duch, ktorého môžete kedykoľvek vytvoriť. Duch je však taktiež smrteľný, takže dávajte pozor na ostne a ďalšie prekážky.

 
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta

Zabavte strašidla na horské dráze tím, že jim budete ovládat vozidlo. Musíte jet rychle, abyste je vyděsily, ale zároveň něžně, aby jízdu přežili. Zvládnete to?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)