Valentín

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

73%
Hra - Valentines Coloring
Video sa načíta

Milá valentínska omalovánka, v ktorej vykreslíš úžasného medvedíka s veľkým srdiečkom. Vyber vhodnej farbičky a daj sa do práce.

 
71%
Hra - Svatý Valentýn
Video sa načíta

Svätý Valentín je dňom zamilovaných. Nie každému dievčaťu sa pošťastí, mať ten deň rande so svojim chalanom. Kitty mala šťastie av tejto super on-line hre na nej ten jej chlapec čaká vonku. Vyber ju oblečenie na schôdzku či svojho priateľa milo prekvapí. Výraz v jej tvári ti potom napovie, ako veľmi je so svojím oblečením spokojná.

 
64%
Hra - Be My Valentine
Video sa načíta

Je 14. februára, Valentín, a vy svojim dvom postavičkám musíte vybrať ten pravý outfit na večerné rande. Vyberte tričko, nohavice, sukňu, topánky a doplnky pre obe. Skúšajte rôzne kombinácie oblečenia, kým nebudete spokojní. Všetko si potom môžete pohodlne vytlačiť priamo z hry stlačením tlačidla Print vpravo hore.

 
61%
Hra - Romantic Rainy Valentine
Video sa načíta

Romantic Rainy Valentine je ďalšia hra z radu tzv Oblékací hier. Oblečte mladú dievčinu na Valentína tak, aby sa páčila. Ako už tradične vyberáte z množstva účesov, tričiek, nohavíc, šiat, sukní, pančúch, obuvi a ďalších doplnkov, ako sú náhrdelníky alebo náušnice. Na záver vyberte vhodný darček pre partnera.

 
76%
Hra - My Perfect Valentine Dress Dress Up
Video sa načíta

14. februára sa v mnohých krajinách sveta oslavuje sviatok svätého Valentína. Nie inak je tomu v tejto Oblékací hre. Hlavná hrdinka sa chystá na večeru so svojím priateľom. Pomôžte jej vybrať slušivú kombináciu oblečenia, aby ho dokázala uhranúť. Máte na výber naozaj veľkú veľa možností, nechýba náušnice, topánky, rukavice alebo napríklad top.

 
77%
Hra - Musical Valentine
Video sa načíta

Opäť jedna z prima hier na zbystrenie postrehu a rozlišovacích schopností. Vašou úlohou je čo najrýchlejšie nájsť chyby čiže nezhody medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými obrázkami. A aby sa vám hra zapáčila ešte viac, je vytvorená s valentínskym motívmi, ktorú sú plné srdiečok, ktoré iste potešia každého.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Valentine Conquest
Video sa načíta

Na Valentína časť populácie prežíva explóziu lásky. V nasledujúcej hre sa pokúsiš získať srdce chlapca alebo dievčaťa, ktorú práve miluješ. Hádž srdiečka na svojho budúceho miláčika a pokus sa naplniť jej (jeho) ukazovateľ lásky. Snaž sa netrafiť fontánu! Trefuj bonusová srdiečka, ktorá nesú peniaze, za ktoré si kúpiš špeciálny srdce.

 
85%
Hra - Happy Valentine
Video sa načíta

Happy Valentine, je hra určená pre mladé dievčatá, ktoré majú šmrnc a samozrejme cit pre modu. K dispozícii dostanete modelku, ktorej je nutné urobiť make- up, obliecť do pekných šiat a nakoniec pridať i nejaké doplnky.

 
82%
Hra - Valentines Spa Day
Video sa načíta

Valentín je krásny čas, kedy si jeden druhému vyjadrujeme lásku. Preto niet divu, že žena chce byť v tento deň krásna a plná energie. Pomôžte aj vy tejto slečne ktorá potrebuje zábaly, vybrať make-up a oblečenie, aby bola pre svojho partnera okúzľujúca.

 
75%
Hra - Valentine's Day Hairdos
Video sa načíta

Pomôžte tejto slečne s prípravou na Valentín, aby svojho partnera očarila. V tejto budete mať možnosť spraviť jeden z troch účesov. Stačí si ho vybrať a postupovať podľa plánu.

 
87%
Hra - Valentine's Runway Secrets
Video sa načíta

Pripravte túto slečnu na Valentína a oblečte jej oblečenie zo štyroch rôznych štýlov. Okrem toho jej budete vyberať make-up a doplnky.

 
88%
Hra - Valentine's Day Spa
Video sa načíta

Pripravte Sáru na Valentína tým, že jej poskytnete výbornú masáž a zábaly. Nakoniec jej môžete vybrať pekné oblečenie a make-up v tomto duchu.

 
88%
Hra - Valentines Day Slacking 2014
Video sa načíta

Sarah a jej manžel Tim si rezervovali stôl v nóbl reštaurácii, kde by sa mali správať slušne a podľa noriem. Avšak to Sarah ani tentoraz nemieni. Pomôžte jej s namaľovaním pier, s ukladaním kvetín do vázy či s bozkávaním manžela.