Spa

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta

Pred vami stojí veľká výzva. Aká? To je jednoduché, premeniť tuto zanedbanú slečnu na krásku. Aby sa vám to podarilo, musíte jej spraviť niekoľko procedúr. Medzi nimi bude napríklad manikúra, pedikúra, výroba účesu, výber šiat, make-upu a mnoho iných. Trúfate si na túto výzvu?

 
83%
Hra - Turkish Spa Day
Video sa načíta

Ďalšia hra z prostredia kúpeľov. Tentoraz so slečnou zavítame do tých tureckých, kde sa postaráte o jej pleť, aby bola čistá a bez pupienkov. Potom môžete urobiť manikúru alebo masáž.

 
90%
Hra - African Spa Day
Video sa načíta

Krásna dievčina si užíva svoj ​​deň v afrických kúpeľoch. Čakajú ju nielen rôzne pleťové masky, ale aj masáž lávovými kameňmi alebo pedikúra. A na konci ako obvykle líčenie a obliekanie do typického afrického oblečenia.

 
79%
Hra - Sugar Sweet Spa Day
Video sa načíta

Ďalšia skvelá hra, v ktorej budete mať za úlohu postarať sa o slečnu. Vďaka vašej starostlivosti bude opäť vitálny. Stačí namiešať niekoľko balzamov, ako na pleť, tak aj na vlasy. Následne stačí slečnu nalíčiť.

 
84%
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video sa načíta

Selena Gomez je celosvetová hviezda, ktorá potrebuje taktiež odpočinok a nabrať novú energiu. Preto sa rozhodla Selena navštíviť kúpele, kde od vás očakáva, že jej urobíte masáž nôh, rúk a chrbta. Pomôžte jej nakoniec aj s výberom oblečenia.

 
87%
Hra - Royal Spa Day
Video sa načíta

Postarajte sa o túto krásnu mladú ženu. Urobte ju krásnou, dajte jej pleťové masky, vytrhajte obočie, dajte jej masáž, pekne namaľujte a nalakujte nechty. Nakoniec ju budete môcť potetovať, obliecť a dať jej nejaký ten malý módny doplnok.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

89%
Hra - Magical Spa Day
Video sa načíta

Tieto kúpele nie sú len tak hocijaké, ale priam magické. Hoci to na prvý pohľad môže vyzerať, že ťa čaká bežná úprava zovňajšku krásnej slečny, vôbec to tak nie je. Slečne mažeš na tvár krém z jednorožcových sĺz, chrbát jej potom masíruješ hviezdnym prachom a pomáhajú tí tiež čarovné žaby. A už si niekedy odstraňovala akné kúzelnou paličkou?

 
78%
Hra - Halloween Spa Day
Video sa načíta

Zahrajte si zábavnú halloweensku obliekačku! Slečne najprv urobíte manikúru, pleťový zábal a umyjete vlasy. Nakoniec slečnu oblečiete do zaujímavého kostýmu a nalíčite.

 
90%
Hra - Chocolate Spa Day
Video sa načíta

Táto milá slečna navštívila vaše kúpele pretože si chce oddýchnuť a zmeniť štýl. Urobte jej rôzne zábaly, celkovú pedikúru a vyberte jej nový účes, šaty, topánky a doplnky.

 
83%
Hra - Fruitilicious Spa Day
Video sa načíta

V hre Fruitilicious Spa Day, ste majiteľkou luxusných kúpeľov, ktoré sú medzi zákazníčkami veľmi obľúbené. Postarajte sa, čo najlepšie o túto konkrétnu zákazníčku a spravte jej rozmanité procedúry, ako sú zábaly, pedikúra a iné. Nakoniec môžete zákazníčke vybrať pekný outfit spoločne s doplnkami.

 
84%
Hra - Egyptian Spa Day
Video sa načíta

Vraví sa, že Egypťanky boli jedny z najkrajších žien sveta. Je to i z toho dôvodu pretože si robili kvalitné procedúry. Takéto procedúry budete robiť aj vy vo svojich kúpeloch. Konkrétne táto zákazníčka si od vás želá zábaly chrbta, pedikúru, vyčistiť tvár a samozrejme vybrať tématické oblečenie a doplnky.

 
84%
Hra - Thanksgiving Spa
Video sa načíta

Táto mladá a krásna slečna celý deň drela, aby bolo všetko pripravené na deň vďakyvzdania. Pomôžte jej sa uvoľniť, potom jej urobte pekný make-up a oblečte ju do krásnych šiat.

 
83%
Hra - Four Seasons Spa Day
Video sa načíta

V týchto kúpeloch máte na výber zo štyroch ročných období : Jar, leto jeseň, zima. V tomto duchu budú robené aj kozmetické zábaly na chrbát. Prejdite od jari až k zime a vyberte tie najkrajšie kúsky a make-up z každého ročného obdobia.