Budovanie cesty

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
89%
Hra - Goldburger to go
Video sa načíta

Zaujímavá logická minihra Goldburger to go pred vás stavia neľahkú úlohu. Musíte dostať guľôčku cez celé bludisko. Po niekoľkých pokusoch sa vám určite podarí nastaviť rôzne prekážky tak, aby gulička dospela k cieľu.

 
87%
Hra - Red Bugs Puzzle
Video sa načíta

V tejto hre sa zoznámite s malým chrobáčikmi, ktorý zbiera maliny, aby nemal hlad. Lenže v tom mu bránia rôzne prekážky a tiež ostatné chrobáky. Pomôžte mu prekonávať prekážky a prekabátiť zlé chrobáky.

 
80%
Hra - Cats in love
Video sa načíta

Pomôžte kocúrika nájsť jeho lásku. Kocourek je natoľko zaslepený, že nič nevidí a len ide a ide a dúfa, že cestou narazí na svoju milovanú mačičku. Vašou úlohou je odstrániť mu všetky nástrahy a nebezpečenstvá z cesty tak, že kliknete na predmety, ktoré sa postarajú o Kocúrkove bezpečia, a on bude šťastne mňaukať s mačičkou na jednej vetve.

 
84%
Hra - Snail Bob 2
Video sa načíta

Pomôžte slimákov Bobovi a dajte darček svojmu šnečímu dedkovi. Pred sebou máte nebezpečný les a musíte skrz neho prejsť, aby ste sa dostali na starého otca oslavu. Dokážete vyriešiť veľké množstvo logických hádaniek? V ceste vám bude stáť veľa zákerností, s ktorými si ale určite dokážete poradiť a dokážete Boba do cieľa.

 
76%
Hra - Dibbles: for the greater good
Video sa načíta

Pomôžte diblíkům zachrániť ich kráľa. Sprevádzajte kráľa z jedného jablka do ďalšieho. Diblíci sa budú snažiť všetkou silou dosiahnuť svoj cieľ. Hra obsahuje celkom tridsaťtri zábavných úrovní, pričom si ich musíte postupne odomykať svojím umením. Dokážete bezpečne vyriešiť všetky problémy na hernej obrazovke?

 
79%
Hra - Isoball
Video sa načíta

Isoball je luxusný logická gamesa pre každú múdru dievča. Tvojou úlohou je dostať červený loptičku do jamky. A to za pomoci postavené cestičky z kociek. Čaká na teba ťažkých 20 úrovní.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

86%
Hra - Mickey Mouse in The Lost Treasure of Maroon
Video sa načíta

Pomôžte Mickey Mouse nájsť stratený poklad na neobývanom ostrove. Dohliadnite na to, aby sa Mickeymu nič nestalo. Niektoré predmety môžete aktivovať kliknutím na ne. Iné predmety musíte chytiť a pustiť. Celkom máte obmedzený počet šiestich životov. Ostrov nie je tak úplne opustený, ako si pôvodne Mickey myslel.

 
78%
Hra - Isoball X1
Video sa načíta

V hre Isoball X1 dostaneš na starosť loptičku a rôzne možnosti, jako pridávať bloky, po ktorých loptička musíš Prešove. Tvojou úlohou bude dopraviť loptičku do koncovej diery. Cestou môžeš vytvárať rôzne mosty alebo výťahy. V menu How To Play dostaneš príležitosť zistiť, ako sa jednotlivé herné možnosti vytvára.

 
77%
Hra - Kumba vs the Evil Penguin
Video sa načíta

S kráľom džungle si neradno zaobchádzať. Ak Vás ale požiada o pomoc, musíte mu vyhovieť. Vydajte sa s opičiakom na jeho veľké dobrodruřství. Musíte prejsť všetky úseky. Pozor si dávajte na všetky prekážky, ktoré musíte přkonat. Niekedy musíte poriadne premýšľať, ako sa cez prekážky dostať. Po ceste ešte zbierajte banány.

 
74%
Hra - Mario Friends Rescue
Video sa načíta

Super Mario Bros potrebuje zachrániť svoje animované priateľov, v čom mu pomôžeš práve ty. Hra obsahuje viac než dve desiatky zábavných úrovní. Umiestni pomocné predmety, aby sa Super Mario pri záchrannej misii nezranil o nastraženej prekážky. Dokážeš si poradiť so všetkými záchranné úlohy a dokráčíš k víťazstvu?

 
82%
Hra - Copy n Paste
Video sa načíta

V nasledujúcej hre sa naučíš kopírovať predmety. Najprv klikni na predmet, ktorý chceš nakopírovať a potom klikni niekam do priestoru, kde si myslíš, že sa nachádza najvhodnejšie umiestnenie. Tvojím cieľom vždy bude dostať hlavného hrdinu ďalej. Nedopusť, aby sa postavičke stalo niečo zlé, inak musíš začať znova.

 
95%
Hra - Snail Bob 4
Video sa načíta

Máme tu štvrté pokračovanie tejto výbornej, obľúbené hry menom Snail Bob 4! Váš obľúbený hrdina sa vydáva na dobrodružstvo do vesmíru, ale čaká ho veľa prekážok a nástrah. Ovládanie je stále rovnaké, iba myšou. Keď na neho kliknete, tak sa schová do ulity. Tak neváhajte a pomôžte Bobovi sa dostať až na koniec.

 
85%
Hra - Snail Bob 3
Video sa načíta

Máme tu pre vás už 3. pokračovanie tejto skvelej logickej hry Snail Bob. Tentoraz sa s týmto pomalým hrdinom vydáte na cestu do krásneho Egypta. Nebude to tak jednoduché, ako sa zdá, pretože Bob bude musieť čeliť rôznym nástrahám a nepriateľom, ktorí mu budú sťažovať jeho cestu. Pomôžete Bobovi sa dostať až nakoniec?