Rozmiestnenie prvkov

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Compulse
Video sa načíta

Graficky strohá, ale o to viac hratelnější a zábavnejšie online hra. Vašou úlohou je naviesť guličku tak, aby sa dostala do teleportu. Ku zmene smeru guličky použite rôzne objekty. Hra sa ovláda myšou.

 
70%
Hra - Putt Base
Video sa načíta

V tejto hre sa vám poriadne prehrejú mozgové závity. Budete musieť odpáliť loptičku tak, aby ste ho dostali do jamky. K tomu si môžete po dráhe rozmiestniť rôzne prekážky, ktoré vám budú riadiť rokov loptičky.

 
86%
Hra - Professor XYZ
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete mechanikom, ktorý má za úlohu v krátkom časovom úseku zložiť z daných predmetov dômyselný stroj, ktorý zabráni dvom lupičom ukradnúť trezor. Podarí sa vám to, alebo vás okradnú?

 
72%
Hra - Perfect Balance
Video sa načíta

Umiestňujte objekty jeden po druhom na hraciu plochu za pomoci myši. Aby ste zvládli skúšku, nesmie vám spadnúť žiadny predmet preč z obrazovky. Ak sa vám podarí predmety bezpečne zaistiť, môžete pokračovať do ďalšej úrovne, ktorých je v hre obsiahnuté presne štyridsať. Hra sa bude stávať ťažšie, čím ďalej sa dostanete.

 
73%
Hra - The Flood
Video sa načíta

Prichádza veľká voda a vy sa musíte pokúsiť zachrániť človeka, ktorý uviazol v nebezpečnej situácii. Umiestňujte predmety tak, aby ste človeka vyslobodili. Hra obsahuje celý rad na seba nadväzujúcich úrovní. Cestou sa pokúste zbierať mince. Nenechajte svojho človiečika utopiť! Dokážete si poradiť v každej situácii?

 
71%
Hra - Wooden Path 2
Video sa načíta

Ak neviete lietať, tak cez rozbúrenú rieku sa dostanete jedine cez most. Ale čo keď je ten most zničený a nedá sa po ňom plynule prejsť. Konštruktéri mostov majú ťažkú ​​prácu. Mosty Muis byť kvalitné a hlavne pevné a bez chyby. Skúste opraviť mosty. Čím vyšší level budete mať, tým zložitejšie bude most zrealizovať.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Perfect Balance 3 Last Trials
Video sa načíta

Pokúste sa vytvoriť perfektnú rovnováhu. Aby ste dokončili úroveň, potrebujete dostať všetky útvary na hraciu plochu tak, aby všetko udržalo stabilitu. Nenechajte útvary spadnúť preč. Zakaždým, keď sa vám podarí stabilizovať útvar, získate body. Hra obsahuje na štyri desiatky ťažkých úrovní. Spočiatku je odomknutá iba prvý.

 
80%
Hra - Smart Dogs
Video sa načíta

Títo dvaja rozkošní psíkovia si našli báječnú zábavu - šikovne chytajú aportek. Znie to jednoducho, ale hra samotná tak jednoduchá nie je. Pusť sa do nej, je to zábavné. Ak sa ti hra páči, pridaj si ju k Obľúbeným hrám.

 
79%
Hra - Transition
Video sa načíta

Dostaňte strelu z kanóna na správne miesto. Kliknutím na kanón vystrelíte. Musíte správne umiestniť šípku, najlepšie na vhodné miesto, aby ste odrazili strelu na požadované miesto, ktoré je jasne zobrazené. Hra vám bude počítať strely celkom aj strely v rámci jednej úrovne. Celkom hra obsahuje dvadsaťpäť úrovní.

 
76%
Hra - One Sheep Wonders
Video sa načíta

Poďte si zahrať s ovečkami. Sledujte pozorne obrazovku, ktorá sa vám ukáže. Dostanete desať sekúnd na zapamätanie. Potom sa spustí opona a vy budete mať šesťdesiat sekúnd na presun objektov na správne miesto. Môžete ich presúvať a otáčať za pomoci myši. Získate viac bodov, ak sa vám podarí dokončiť hru pred vypršaním limitu.

 
77%
Hra - Burger Cat
Video sa načíta

Užite si dobrodružnú hru s mačičkou. Mačička je hladná a chcela by si dať hamburger. Doveďte ju bezpečne k vytúženému jedlu za pomoci nástrojov, ktoré máte hore na hernej obrazovke. Hra má veľa úrovní, takže vás určite zabaví na dlhú dobu. Pri hre majte zapnutý mozog, pretože sa bez neho nezaobídete.

 
79%
Hra - Cover Orange Players Pack 2
Video sa načíta

Hra Cover Orange Players Pack vás určite chytí a nepustí na dlhšiu dobu. Ak by ste ju chceli dohrať až do konca, tak si pripravte veľa času, pretože hra sa skladá z celkového počtu päťdesiatich úrovní. Na začiatku hry budete mať otvorené len prvé tri, k ďalším sa musíte dopracovať postupom času. Musíte dávať pozor, aby na smajlíky nepršalo.

 
79%
Hra - Pingfish
Video sa načíta

Pomáhajte tučniakovi v jeho ceste za potravou. Tučniak by rád zjedol rybu. Pomôžete mu ju dostať do žalúdka? Rybu posúvate hádzaním ľadových kúskov. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov sa vám podarí nazhromaždiť. Hra obsahuje viac než dvadsať vysoko zábavných úrovní. Koľko bodov sa vám podarí počas hry nazbierať?