Sue hry

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
53%
Hra - Sue Baker
Video sa načíta

Malú Sue poznajú všetci v niekoľkých podobách a zamestnaniach. Ale ako cukrárka, to som ju ešte nemali tú česť spoznať. Preto si s ňu vyskúšajte, ake to je pracovať v cukrárni, kde je veľa práce. Na chvíľku sa nezastavíte. Vyrobte všetko presne podľa návodu. Musíte pracovať čo najrýchlejšie, čas Vám uteká. A preto neváhajte a dajte sa do práce.

 
63%
Hra - Sue Dressup 2
Video sa načíta

Dievčatko Sue sa chystá ísť von. Dokážete ju obliecť podľa najnovších módnych trendov? Vyberajte zo všetkých vecí, ktoré vidíte na obrazovke. Zvládnete zo Sue urobiť modernú mladú dievčinu? Máte na výber celú radu sukének, topánočiek, tričiek alebo módnych doplnkov a účesov. Na záver si obrázok môžete vytlačiť.

 
72%
Hra - Sue Dressup 3
Video sa načíta

Sue Dressup 3 je veľmi jednoduchá Oblékací hra, ako po stránke grafickej, tak aj po stránke ovládacie. K dispozícii budete mať roztomilú dievčatko, ktorú budete môcť obliekať podľa vášho vkusu. K výberu budete mať z veľkej ponuky blúzok, sukní, nohavíc, topánok, ale aj doplnkov. Až budete so svojím dielom spokojní, tak si ho môžete vytlačiť.

 
68%
Hra - Sue Home
Video sa načíta

Naozaj originálny on-line hra sa skrýva pod názvom Sue home. Ide o pletenie svetríku. Zatiaľ teda len prednej strany. Tvojou úlohou je myšou kliknúť na farbu klbka a potom šípkami do strany pliesť. Nemôžeš si vybrať farbu podľa seba. Musíš sa riadiť návrhom. Určite si užiješ veľa zábavy. Pozor, čas na splnenie uteká rýchlo.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Sue Beauty Maker
Video sa načíta

Sue je malá parádnica, ktorá si zaslúži vyzerať dokonale. A k tomu ju pomôžete práve vy. Vytvorte jej dokonalý make-up, s ktorým zažiari pred neraz kamarátkou. Snažte sa, aby každé oko mala rovnako namaľované, aby ju ladila rúž s linkou na očiach alebo napríklad s riasenkou. Takže veľa šťastia, ay sa Vám podarilo vytvoriť tú najkrajšiu slečnu.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

46%
Hra - Sue Musical
Video sa načíta

Sue Avati Star sa tentoraz vydáva na muzikál. Opäť si môžeš prezrieť ďalšie video z tejto zábavnej minisérie. Síce nemôžeš do deja nijako zasiahnuť, ale to ťa nemusí nijako rozčuľovať a určite si užiješ ďalšie perfektné video. Vtipom sa opäť nešetrí a môžeš sa tak na niekoľko minút zabaviť a oddýchnuť si od hrania.

 
23%
Hra - Obleč Sue 8
Video sa načíta

V nasledujúcej hre sa môžeš tešiť na zaujímavú akciu. Dostaneš pred seba výrobňu jedla a cieľ, ktorý musíš splniť. Výrobňa je do veľkej miery improvizované, dokážeš si v nej nájsť všetky potrebné predmety k práci? Presunieš sa k stroju stlačením medzerníka. Potom už musíš vyberať vhodné predmety na výrobu hranolčekov.

 
71%
Hra - Sue Avata Star 11
Video sa načíta

A je tu obľúbená Sue. Bez nej by to ani nebola hra pre dievčatá. Čo tak skúsiť si prevádzku nejakého ázijského bistra? Menu bude určite pestré a vy si musíte zapamätať, aké ingrediencie do ktorého jedla patrí. Nie je to vždy ľahké si to zapamätať a uspokojiť všetkých zákazníkov. Ale vy to určite zvládnete. Stačí len troška šikovnosti a rýchlosti a ide to samo.

 
73%
Hra - Sue In The Kitchen
Video sa načíta

Sue je grandiózny kuchárka. Teraz do svojej kuchyne potrebuje pomocníčku. Teba. Urob pár dobrých polievok a nespal je. Sama dobre viem, že to nie je žiadna sranda. Zober si kanvicu, nalej do hrnca vodu, pridaj pór, vajíčko, korenie a rezance a daj hrnček na tácku. Snáď sa ti polievka povedie a budeš mať z tejto on-line hry pre dievčatá radosť.

 
70%
Hra - Sue Avata Star 14
Video sa načíta

Objavte v sebe šikovnú kaderníčku! Vyberte si vhodnú zákazníčke a vrhnite sa na ňu. Prvom rade ju musíte ostrihať, ak náhodou vlásky skrátite príliš, môžete kliknúť na prostredné nápis medzi šípkami a začať znovu. Po zvolení vhodného strihu podľa priania zákazníčky, kliknite na šípku vpravo a poopraví účes pomocou kulmy, natáčok či kefy. Prípadne môžete ešte naniesť štýlový vosk na vlasy. Po ďalšom kliknutí na šípku, môžete zmeniť farbu vlasov svojej klientky, a to dokonca na niekoľko rôznych odtieňov naraz. Po dokončení účesu si ešte užite výber garderóby. Na konci hry uvidíte, ako ste boli s voľbou úspešní.

 
75%
Hra - Sue na rande
Video sa načíta

Že nie je ľahké mať celý deň naplánovaný len rande vieme. V tejto on-line hre pre dievčatá sa o tom presvedčí aj Susan. Klikneš na schôdzku a už je to závod o čas. Oblíknout, v rýchlosti upraviť vlasy a nalíčiť. Ako sa to páči jej, spoznáš podľa výrazu v tvári. Po uplynutí doby ti to zhodnotí aj jej priateľ.

 
64%
Hra - Sue a píšťala lásky
Video sa načíta

Obľúbená Sue je opäť hlavnou hrdinkou tejto hry. Jej píšťalky lásky sú suprové hry. Päť krásnych slečien netrpezlivo čaká, až sa stretnú so svojimi princovi. Spojte rúry tak, aby sa dostala slečna k svojmu vyvolenému. Rúrky musia na seba nadväzovať, nikde nesmie byť porušené, inak by sa dvojica nikdy nestretla a nemohla sa lepšie spoznať.