Správny postup

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 3
Video sa načíta

Všetkými obľúbená rodina opičiek je opäť tu! Pomôžte je rozveseliť a splňte všetky zapeklité úkly, ktoré si pre Vás i tentoraz přichistali. Klikajte pomocou myšky na užitočné veci a odhaľte, čo v danej chvíli urobí opičke radosť. Čím menej kliknutí k tomu budete potrebovať, tým budete úspešnejší. Tak veľa šťastia a rozum do hrsti :)

 
87%
Hra - Monkey Go Happy 3
Video sa načíta

Originálne a skvelá séria logických minihier s uplakanou opičiaka, ktoré musíte donútiť k prerušeniu ich prúdov sĺz. A to dokážete jedine tak, že úspešne vyriešite jeden až pätnásť vždy očividných a niekedy dosť zapeklitých úloh. Ale nebojte, akonáhle začnete tápať, môžete použiť nápovedu, na ktorú vás odkazuje blikajúci text.

Hra môže mať problém s ukladaním výsledkov alebo nemusí uložiť výsledok vôbec.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 4
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie vašej obľúbenej hry sa smutnou opičkou. Ako vždy máte rodinku smutných opičiek, ktoré potrebujú rozosmiať. Klikaním na predmety, osoby alebo zvieratá vyvolajte reakciu, ktorá je rozosmeje. Zapojte rýchlosť, nápaditosť a zdolajte všetky levely na výbornú.

 
90%
Hra - Kríza v metre
Video sa načíta

Mladé dievča cestuje metrom, ale dostane sa do nečakanej situácie. Stlačiť sa na nej dav ľudí a všetci slečnu nejakým spôsobom obťažujú. Staňte sa v tejto hre jej hrdinom a osloboďte ju.

 
70%
Hra - Cocktail Girl
Video sa načíta

Dievča sa dostane za bar a obsluhuje zákazníkov. Zákazníci majú rozmanitá priania a vašou úlohou bude požiadavky plniť. Dávajte si pozor na časový limit, ktorý pomerne rýchlo ubieha. V každom kole musíte získať určený počet peňazí, inak prehráte. Snažte sa zákazníkov obslúžiť ako najrýchlejšie to len pôjde.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy 2
Video sa načíta

Opičky sú smutné. S tým musíte niečo urobiť! V každej z pätnástich úrovní urobte niečo, čo opičky pobaví a rozosmeje. Opičky pobaví vždy nejaká zlobu. Akonáhle dokončíte všetkých pätnásť úrovní, môžete sa tešiť ešte na posledné kolo, ktoré je na začiatku hry zamknuté. Rozosmiať opičky nie je vždy jednoduché a budete musieť použiť všetok svoj dôvtip!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Lightbot 2
Video sa načíta

Lightbot 2 je pokračovanie zábavné logické hry, v ktorej ovládate vlastného robota. Vašou snahou bude dostať robota na určené miesto, za pomoci jednoduchých pokynov. Až splníte všetky autorské úrovne, môžete si vytvárať vlastné. Urobte si poriadne ťažké úrovne, ktoré vás na dlhú dobu dokážu zabaviť.

 
84%
Hra - Lightbot
Video sa načíta

Ovládanie robota nie je vôbec jednoduché. Môžete si vyskúšať ovládanie robota v hre Lightbot. Vašou úlohou bude, s pomocou jednoduchých pokynov, plniť zadané úlohy. Máte pred sebou niekoľko úrovní, ktoré nebude jednoduché dokončiť. Dostaňte svojho robota na modrý štvorček a použite žiarovku, aby ste dokončili úroveň.

 
75%
Hra - Naughty Elevator
Video sa načíta

V tejto hre sa ocitáte vo výťahu. Hráte za chlapca, ktorý má za úlohu vyzliecť dievča, ktorá stojí vedľa neho. Zbierajte rôzne predmety, ktoré Vám v tom pomôžu. Zistite, ktoré varianty idú spojiť k sebe, aby sa Vám dielo vyviedlo.

 
72%
Hra - Monster Mover
Video sa načíta

Pomôžte malým monštrám dostať sa domov. Klikajte na plošinky, ktoré v ten okamih zmizne. Hodná monštrá môžu mať rôzne tvary, farby a veľkosti. Dostaňte ich do točícího sa teleportačného vieru a tým je odtransportujete domov. Ak sa netrafíte, monštrá sa rozpadnú na malé kúsočky a to určite nechcete.

 
83%
Hra - Energy Physics
Video sa načíta

Poďte si zahrať hru, v ktorej hrajú prím fyzikálne zákony. Máte pred sebou štyridsať úrovní, v ktorých si precvičíte rôzne schopnosti. Na začiatku musíte spojiť dve miesta kusom železa, aby ste spôsobili svojmu nepriateľovi elektrošok. Neskôr sa môžete pokúsiť nepriateľské jednotky jednoducho zostreliť zo vzduchu.

 
90%
Hra - Transylvania
Video sa načíta

Najrôznejšie podivné stvorenia sa stávajú hlavnými hrdinami počítačových hier. Pomôžte pánovi zemiaky utiecť z nebezpečného miesta, akým je rumunská Transylvánia. Hra sa odohráva v ponurom mieste a vy sa musíte správne zorientovať. Dokážete nájsť a vykonať všetky potrebné úkony na temnej obrazovke? Niektoré veci sú naozaj dobre skryté.

 
81%
Hra - Zombie Physics
Video sa načíta

V hre Zombie Physics musíte zabiť všetky zombie, ktoré sa vám ukážu v úrovni. Kliknite na veľkú a ťažkú ​​škatuľu a zvoľte smer a silu hodu. Potom kliknite na tlačidlo Štart, čím začne akcia. Ak by sa vám niečo nepáčilo, môžete kedykoľvek začať znouv stlačením Restart. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov získate.