Strielanie postavičiek

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Springfield Snowfight
Video sa načíta

Vitajte v Springfielde! Všetci určite poznáte toto mestečko, v ktorom žije svetovo preslávená rodinka Simpsonovcov. V Springfielde napadla veľká vrstva snehu a tak sa vydáte na poriadnu snehovú bitku. Hádžte snehové gule na obyvateľa Springfieldu, ale dávajte si pozor na obávaného Nelsona Muntza. Ak trafíte snehuliaka Homera, získate strelivo navyše.

 
Hra - Simpsons Snow Fight
Video sa načíta

Máte radi Simpsonovci? Tak to sa vám určite bude páčiť táto skvelá flash hra, kde môžete všetky známe postavičky zkoulovat a ešte si vychutnať vianočnú atmosféru. Za každú dobre mierenou trefu získate body, ale ak guľou dostanete vy, body sa vám naopak odpočítajú. Vrelo odporúčame triafať aj snehuliakov, aby ste mali dostatok snehových gulí, akonáhle vám totiž dôjdu, hra končí.

 
76%
Hra - Penguins Clash
Video sa načíta

Tučniaci sa stretnú v neľútostnom stretnutí! Použite myš, aby ste zameranie a potom vystreľte, smerovými šípkami sa pohybujte. Nenechajte sa súperom vytlačiť do ľadového oceánu, ktorý sa všade okolo vás rozkladá. Dokážete si so súperom poradiť? Hra obsahuje niekoľko úrovní, počas ktorých sa súperi budú množiť a podmienky zhoršovať.

 
80%
Hra - Cat God vs Sun King 2
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V tejto hre budete mať za úlohu zabrániť dedinčanom postaviť pyramídu. Vy ste niečo ako boh, avšak v mačacej podobe a na staviteľa musíte pravidelne zosielať pohromu, blesky, oheň a iné živly, ktoré staviteľa vyzabíjajú a znemožní im stavbu.

 
69%
Hra - Scooby Doo Monster Food
Video sa načíta

Scooby Doo je snáď najväčší bojko pod slnkom. A keďže sa mu strašidelné situácie rozhodne nevybýbají, môžete sa tešiť na ďalšiu dávku zábavy. Pomôžte mlátiť príšerky za pomoci jedla! Aby ste jedlo hodili, musíte zamerať hlavu monštrá, ktorú chcete trafiť, a kliknúť. Ak sa trafíte do stredu hlavy, získate viac bodov.

 
83%
Hra - Laser cannon 3
Video sa načíta

Skvelá logická hra Laser cannon 3 kombinuje strieľanie monštier a premýšľanie nad správnym splnením misie. Musíte využívať predmety ako sú výbušné sudy, bomby, špeciálne strely a ďalšie vychytávky. Dokážete zlikvidovať všetky monštrá a dostať sa do ďalšieho kola?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Rico Ninja
Video sa načíta

Fanúšikovia hier s tematikou ninja si užijú v titule Rico Ninja. Dokážete zničiť všetkých nepriateľov, ktorí sa Vám postavia? Počet Vašich striel je samozrejme obmedzený. Ak si ich vystrieľate, tak musíte kolo začať kompletne znova. Preto sa riaďte pravidlom dvakrát meraj a raz rež.

 
71%
Hra - Counter Strike 1.6
Video sa načíta

Hoci je Counter Strike typicky chlapčenskú hrou, treba bude baviť aj niektorú z vás báb. Jedná sa totiž o veľmi legendárny prevažne multiplayerovú hru. Módov ťa teda čaká veľa a máp ešte viac. Zastrieľať si môžeš v bludisku, na kúpalisku, v zime... Vyskúšaj tiež single zombie mód a podobné vychytávky.

 
89%
Hra - Bounzy 2
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Hŕbu zábavy si užijete v tejto hre, v ktorej budete likvidovať zombie! Vaša úloha je jasná, zastreľte všetky zombie na hracej ploche. Je dobré využívať múry, pomocou ktorých sa guľky odrážajú. Podarí sa vám zdolať každý level?

 
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video sa načíta

Pomôžte Narutovi poraziť jeho malých kamarátov z dediny Konoha. Vaším najväčším a najnebezpečnejším nepriateľom je Konohamaru, ktorý vás môže poraziť, ak ho netrafíte presne. Preto musíte byť rýchlejší a zasiahnuť ho guľou čím skôr.

 
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta

Mierenie je základom úspechu v hre Sheep vs Aliens 2. Musíte zostreliť všetkých mimozemšťanov, ktorí sú rozmiestnení po hracej mape. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte.

 
75%
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta

Máte dobrú mušku? V tejto hre sa vám bude veľmi hodiť, pretože budete strieľať letiace sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac dostanete bodov. Môžete tiež trafiť telefónnu búdku alebo sliepku za stromom pre extra body.

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete strieľať sliepky na divokom západe. Sa sliepkou sa stretnete vo streleckom súboji na život a na smrť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov. Snažte sa sliepke zasiahnuť v momente, kedy pomaly tasí zbraň. Mieritko musíte mať neustále na zbrani v pravom dolnom rohu.