Puzzle

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
66%
Hra - Barbie Mimi Puzzle
Video sa načíta

Máš rada puzzle, čiže skladačky? Táto Barbie hra je taká jednoduchá skladačka. Zlož obrázok dvoch bábik Barbie. Ide to? .)

 
57%
Hra - Barbie Mimi Puzzle 2
Video sa načíta

Ďalší diel obľúbenej puzzle skladačky s bábikami Barbie. Na nič nečakaj a daj sa do skladania, nech to máš skoro hotové a môžeš si zahrať aj ďalšie hry pre slečny.

 
72%
Hra - Barbie Puzzle 2
Video sa načíta

Bábika Barbie je u detí samozrejme veľmi obľúbená, nie je sa čomu diviť. V tejto hre si ju predstavíme v peknej spleti. Podarí sa ti všetko zložiť do pekného obrázku?

 
69%
Hra - Barbie Puzzle 4
Video sa načíta

Pekná puzzle skladačka s témou Barbie bábiky. Určite si túto hru zahraj, nebudeš ľutovať. Vytvoríš osobný rekord?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
58%
Hra - Barbie Puzzle
Video sa načíta

Skladačky s bábikou Barbie sú veľmi obľúbené. Takáto puzzle hra ti rozvinie logické myslenie a trochu potrápia tvoj mozog. Skús si teda zložiť obrázok Barbie.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Barbie Puzzle 5
Video sa načíta

Máš rada farebné puzzle? A známu a obľúbenú bábiku Barbie? V tejto minihre je Barbie na obrázku so svojím psíkom. Tie si prezrieš obrázok bábiky a potom ho skúsiš zložiť z puzzlov uložených na hromade.

 
76%
Hra - Pokemon Dash
Video sa načíta

Pokémoni boli svojho času fenomenálnym seriálom, ktorý k nám dorazil z ďalekého a exotického Japonska. V tejto hre dostanete za úlohu poskladať správne obrázok, na ktorom beží Pikachu a ďalšie Pokémoni. Hra vám bude počítať čas a tiež počet ťahov, ktoré budete na zloženie obrázku potrebovať. Ak si obrázok neviete predstaviť, kliknite na Hint.

 
56%
Hra - Rabbit Puzzle
Video sa načíta

Tieto on-line puzzle s zajačikov ponúkajú tri rôzne varianty skladanie. Prvá je mamička s malým zajačikom. Druhá medvedík a tretia králiček, čo ide za dažďa na bicykli. Seskládej je v najrýchlejšom čase. Políčka posúvaš jednoduchým klikom a ťahaním myši.

 
63%
Hra - Holly Puzzle
Video sa načíta

Obrázok Holly a jej kamarátok sa nám rozpadol na niekoľko kúskov, ktoré sa nám pomiešali! Pomôžte nám zložiť obrázok späť do pôvodnej podoby. Na začiatku hry sa pozrite, ako obrázok vyzeral, ako sa rozsypal a potom kliknite na Shuffle, čím začnete hru. Ak by sa vám prvý obrázok nepáčil, môžete zvoliť druhý, kde je Holly sama.

 
64%
Hra - Click n Slide
Video sa načíta

Vašou hlavnou úlohou v hre Click N Slide bude umiestňovanie dielikov skladačky v správnom poradí, aby ste získali pôvodný obrázok, ktorý je zobrazený v ľavej časti obrazovky. Každá hra začína na najnižšej úrovni, teda 3x3 štvorčeky. Aby ste si zvýšili obtiažnosť, môžete si vybrať viac štvorčekov a stlačiť Play.

 
71%
Hra - Sue Jigsaw Puzzle
Video sa načíta

Ďalší z radu skladanie puzzlov je tu práve pre vás! Na začiatku hry si vyberte, či budete stavať menšie alebo väčšie puzzle. Ak by vám to počas hry nevyhovovalo, môžete si zmeniť jedným tlačidlom z dvoch - jedná sa o to vľavo. Máte časový limit na zostavenie obrázku, ktorý vidíte vpravo dole. Nad obrázok máte zobrazený dielik, ktorý práve umiestňujete.

 
50%
Hra - Harry Potter Puzzle
Video sa načíta

Táto skladačka s motívom Harryho Pottera je pre skúsených puzzle lúštiteľov. Na zloženie celej fotografie máte iba dve minúty ... takže na nič nečakajte a dajte sa do toho :).