Angry Birds

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
95%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá hra, v ktorej budete skladať rovnaké obrázky. Hra je v téme Angry Birds. Každým kolom sa obtiažnosť zvyšuje a navyše ste obmedzení 10 minútovým časovým limitom.

 
87%
Hra - Angry Birds
Video sa načíta

Kto by nepoznal Angry Birds. Úlohou je vložiť vtáčika do praku a vystreliť ho tak, aby ste trafili ostatné zvieratká, skrývajúcu sa za rôznymi prekážkami. Za každý správne zasiahnutý cieľ získavate body. Nezabudnite, že každý vystrelený vtáčik môže mať iné schopnosť a vy ich musíte využiť na plno tak, aby ste zasiahli všetky a postúpili do ďalšieho kola.

 
89%
Hra - Angry Birds Rio
Video sa načíta

Angry Birds (tu klasická verzia tejto hry ) je v dnešnej dobe jedna z najznámejších a najhranejších hier na mobilných telefónoch. Teraz si Angry Birds môžeš zahrať aj ako online hru. Na nič nečakaj a pusť sa do hrania tejto báječné superhry.

 
85%
Hra - Angry Birds Halloween Boxs
Video sa načíta

Vtáky sa v tejto hre poriadne naštvali. Sestřelujte všetky krabičky s rozzúreným vtáky . Keď všetky krabice spadnú, úroveň sa ukončí. Hra má osemnásť zaujímavých a náročných úrovní. Dokážete prejsť všetky? Na každú úroveň máte vopred stanovený časový limit, ktorý musíte splniť, inak sa vám nepodarí úroveň splniť.

 
80%
Hra - Angry Birds Ice Cream
Video sa načíta

Kto by nepoznal roztomilé vtáčiky Angry Birds ? Sú tak obľúbení, až je to prehnané, ale táto hra Vás zaručene naučí mať ich rád. Úlohou je zostreliť, s určitým počtom týchto vtáčikov, niekoľko zmrzlinových pohárov , ktoré majú ovšem rozdielnu bodovú hodnotu. Musíte dosiahnuť istého obnosu bodov, aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola.

 
75%
Hra - Angry Birds Hunter
Video sa načíta

Rozzúrení vtáky Angry Birds sú opäť tu! Tentokrát vašou úlohou bude strieľať na ne zo zbrane. Máte pred sebou niekoľko úrovní, v ktorých budete musieť zostreliť dostatočný počet vtákov. Zbraň má samozrejme obmedzený počet nábojov, po ktorých vyčerpaní musíte znova nabiť, čo vykonáte stlačením medzerníka.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Angry Birds Match
Video sa načíta

Logická hra s rozzúreným vtáčiky . Spájajte dva rovnaké obrázky, ktoré sú vedľa seba, alebo k sebe majú voľnú cestu. Dokážete sa popasovať so všetkými siedmimi úrovňami tejto bláznivej hry? Vaším úhlavným nepriateľom bude čas. Uteká nebezpečne rýchlo a ak nestihnete včas odstrániť všetky obrázky, tak prehráte.

 
74%
Hra - Angry Birds Merry Christmas
Video sa načíta

Hru Angry Birds (tu super verzia Rio a tu slušná remake ) určite nie je potreba nijak dlho predstavovať. Všetci určite poznáte rozzúrené vtáčiky, ktoré musíte strieľať, aby ste splnili cieľ misie. Tentoraz si pre nás tvorcovia prichystali vianočný špeciál. Vypustite svoje rozzúrené vtáky, aby ste oslobodili ich malé vtáčie priateľov. Zničte všetky ošípané.

 
83%
Hra - Angry Birds Bad Pigs
Video sa načíta

Nahnevaní vtáky Josu komická hra, v ich hlavnej úlohe sú ako inak než vtáky. Tí čakajú na svoju chvíľu, kedy budú vystrelení z obrieho praku. Majú za úlohu zničiť všetky prasacej hlavy. Tie sú ale pevne rozhodnuté sa zo svojej pozície nehnout, takže budete mať dosť ťažkú ​​prácu, je z tama dostať. V každom leveli máte len obmedzený počet vtákov, ktorými môžete strieľať.

 
70%
Hra - Angry Birds Matching Fun
Video sa načíta

nahnevaný vtáky sú fakt skvelá hra, pri ktorej si užijú všetky generácie. Je veľmi jednoduchá, ale to ju neuberá na zaujímavosti. Na ploche sa Vám objavujú rôzne hlavy vtákov. Ich rady stále pribúdajú a vy ich nesmiete za žiadnu cenu nechať dôjsť až hore. Zlikvidujete je tým, že budete klikať na zhluky vtáčích hláv rovnakých druhov. Musíte ale mať na pamäti, že hlavy zmizne len vtedy, je ich počet v zhluku väčší ako tri. Skús aj klasické Angry Birds .

 
99%
Hra - Angry Birds Space
Video sa načíta

Hru Angry Birds poznáš celkom určite. Tento ďalší diel ťa zavedie do vesmíru. Ovládanie je rovnaké ako vždy - myší natiahneš prak a zameriaš. Počítať tu ale musíš s gravitáciou planét. Aj keď má hra len 10 levelov, aj tak ťa čaká množstvo zábavy. Podarí sa ti získať všetky hviezdičky?

 
75%
Hra - Angry Birds Get Eggs
Video sa načíta

Zaujímavé poňatie hry Angry Birds nájdete v hre Angry Birds Get Eggs. Stačí vystreliť vtáka do vzduchu a následne iba zbierať zlaté vajcia. Za ne dostanete peniaze, ktoré sa míňajú v obchode za vylepšenie. Vďaka vylepšenia sa dostanete do vyšších poschodí atmosféry, kde čakajú lepšie poklady.

 
91%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší diel tejto super hry, v ktorej tentoraz budete zbierať zamilované samičky. Pre tých z vás čo nikdy hru nehrali tak sa ovláda iba myšou. Kliknite na prak a pohybom myši ho natiahnite tam, kam chcete a pustite ľavé tlačidlo. Podarí sa vám zdolať všetky levely?