Basketbal

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Basketball Championship 2012
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Super hra na skóre, v ktorej budete hádzať loptou na kôš. Loptu však musíte dostať cez mnoho prekážok. Za každý reštart navyše prídete o drahocenné body. Hra obsahuje 30 rôznych levelov.

 
68%
Hra - 3 Point Shootout
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Hoďte si na kôš a získajte čo najviac bodov. Brániť vám v tom bude iba bočný vietor, ktorý sa zobrazuje nad košom. Keď nahádžete dostatok bodov, tak sa dostanete do ďalšieho kola. Ste obmedzený časom.

 
68%
Hra - Dance Dunk Off
Video sa načíta

Veľmi pekná hra, kde pomocou písmen tancujete pred publikom a získavate body. V tomto tančeky musíte poraziť súpera, ktorý je veľmi dobrý. Ako ďaleko dôjdete je len na Vás. Dokážete nazbierať plný počet bodov?

 
80%
Hra - BasketBalls
Video sa načíta

Americká NBA je najslávnejšie basketbalovou ligou na svete. V nasledujúcej hre si môžete vybrať dres jedného z tímov a skúste si streľbu na kôš. Na začiatku máte k dispozícii odomknutie iba prvá úroveň z tridsiatich ôsmich. Prvé tri úrovne sú jednoduché a majú za úlohu vás uviesť do sveta hry BasketBalls a naučiť vás ovládanie.

 
80%
Hra - Giraffe Basketball
Video sa načíta

Baví Vás basketbal? V tom prípade si zahrajte túto zábavnú hru, v ktorej sa hrá nielen tento šport, ale zažijete aj veľa srandy s hráčmi. Tí totiž nie sú ľudia, ale zvieratká a to krásna žirafka. Musíte ju pomôcť strieľať na kôš. V každom kole budete mať nejakú úlohu, ako body nastrieľať. Snažte sa, nie je to zas tak jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.

 
77%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video sa načíta

V hre Basket Ball A New Challenge si môžete vyskúšať hod lopty na kôš. To však nebude až tak jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. V jednotlivých leveloch pribúdajú nové prekážky, takže musíte počítať aj s odrazom lopty.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - Top Basketball
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máte odhad v oku? Tak to si skúste hru Top Basketball! Vašim cieľom je nastrieľať čo najviac bodov v priebehu dvoch minút. Navyše sa snažte strieľať čo najčistejšie koše, za tie totiž získate dvojnásobok bodov.

 
80%
Hra - NBA Pro Hoops
Video sa načíta

Milovníci slávnej NBA, zbystrite pozornosť. Najlepšia basketbalová online hra je tu. Nájdite svoj ​​obľúbený tím z NBA a vyhrajte celú súťaž. Nechýba tu žiadna z veľkých hviezd NBA. Zakončenia pri smečování sú štýlové a je ich naozaj veľa, čo nadchne každého hráča.

 
76%
Hra - Dino Basketball
Video sa načíta

Dino Basketball je pekne graficky spracovaná športová hra, v ktorej si otestujete svoju presnosť a zručnosť pri zápase v basketbale. Aby ste mohli poraziť súperov a tým sa stať výhercom šampionátu, je potreba v každom kole nastrieľať viac košov, ako váš súper.

 
73%
Hra - World Basketball Championship
Video sa načíta

Simulátory basketbalu sú pomerne vďačnou témou v mnohých hrách. Výnimkou nie je ani titul World Basketball Championship. Cieľom je poraziť všetky tímy a čo najskôr nahádzať daný počet bodov. Situácia však nie je celkom jednoduchá, pretože lopta sa zakaždým nachádza na inom mieste, čo je dôvod na to, že musíte veľmi presne mieriť.

 
75%
Hra - Basketball Street
Video sa načíta

Máme tu pre vás menšiu výzvu. Nastrieľajte čo najviac bodov do koša. Stačí iba kliknúť, nastaviť trajektóriu priamo do koša a znova kliknúť. Myslíte si, že sa zvládnete zakaždým trafiť?

 
75%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu ďalšiu skvelú hru na postreh. Tentoraz ide o basket a vy budete hádzať na pohybujúci sa kôš. Hra má 10 úrovní a zvyšujúcu sa obtiažnosť.

 
72%
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta

Ak máte dobrý odhad, potom sa Vám určite bude dariť aj v nasledujúcej hre, kde budete hádzať loptu na kôš. Pre najmenších je tu pomocník v podobe bodkovanej línie zobrazujúcej trajektóriu letu lopty.