Baseball

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Power Swing
Video sa načíta

Hrajte sa s loptičkami. Hra je jednoduchá. Môžete hrať proti počítaču alebo proti kamarátovi na jednej klávesnici. Čím skôr sa trafíte do loptičky, tým väčšia bude výsledná rana. Ale netrafí loptičku naopak príliš skoro, pretože by ste mohli minúť. Cieľom je zostreliť súpera preč zo skaly. Dokážete súpera poraziť?

 
78%
Hra - Spongebob Slammin Slagger
Video sa načíta

Zahrajte si baseball sa SpongeBob. Ak budete brániť, tak si vyberte loptičku, kliknite na meter na nastavenie sily hodu a efektu. Pri útočení si vyberte pálku, kliknite na meter na nastavenie sily odpalu a presnosti. V hre existujú rôzne špeciálne rakety a tiež loptičky, ktorých použitie je však limitované.

 
80%
Hra - Baseball Kissing

V tejto roztomilej klikačce musí so svojou láskou nájsť tú správnu príležitosť k tomu spoločne si užívať krásne chvíle bozkávanie. Proti vám sú snáď všetci v miestnosti. Musíš preto dávať dobrý pozor a prestať sa so svojou láskou bozkávať v správny okamih, aby ste neboli odhalení a vaša láska mohla byť zachovaná.