Šipky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Šipky online - Dart
Video sa načíta

Keď mu radi hráte šípky, alebo si hranie šípok chcete vyskúšať na počítači, tak ste tu na správnom mieste. Táto hra simuluje šípky a má niekoľko herných módov - Fun mode, Real mode a Challenge mode. Každý z módov je v niečom odlišný. Vo Free mode je vašou úlohou hádzať šípky a získať najväčší možný počet bodov. V Real mode musíte hrať s 301, 501 alebo 1001 bodmi. Vaším cieľom je nazbierať nulu ako prvý. Challenge mode vás postaví proti počítaču a za určitú dobu musíte nazbierať viac bodov, než dokáže počítač.

 
60%
Hra - Dart Challenge
Video sa načíta

Na začiatku máte 500 bodov a postupne s emusíte dostať na nulu, čo je opačný postup ako pri väčšine hier. V týchto šípkach musíte v čo najmenšom počte hodov znížiť skóre na nulu. V koľkých pokusoch to dokážete? Môžete usporiadať turnaj medzi priateľmi kto sa na nulu dostane s najmenším počtom hodov. Snažte sa triafať do vysokých čísel. Avšak miznutie nie je tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Šípku ovládate myšou.

 
59%
Hra - Dartmaster 2
Video sa načíta

Dartmaster 2 je klasická krčmárka hra, kde bude vašou úlohou hádzať šípky. Hra je veľmi pekne graficky spracovaná a je veľmi jednoduchá na ovládanie. Hlavným cieľom, ako už sám názov napovedá, je stať sa hospodským majstrom v hádzaní šípok. Úloha vám bude sťažovať stále sa pohybujúce ukazovateľ miesta vášho hodu.

 
60%
Hra - Dartmaster
Video sa načíta

Šípky, výborná hra, ktorú môžete hrať s rodinou alebo s priateľmi. Je veľmi jednoduchá na pochopenie pravidiel, ale ťažká na sústredenie. Musíte mať pevnú ruku a správny švih. Dôležité je zamieriť, aby ste vedeli, kam šípka poletí. Samozrejme, čím bližšie k stredu šípku hodíte, tým viac bodov získate. Terč si môžete zaobstarať aj domov a budete hrať v skutočnosti.

 
58%
Hra - Darts Cricket
Video sa načíta

Obľúbená hra, ktorú môžete natrénovať na našom simulátore. Šípky. Super hra, keď je doma nuda. Zaobstarať si terč môže ktokoľvek. Ak si ale hody chcete natrénovať, táto hra je k tomu určená. Budete hrať celý šípkový turnaj, takže nuda rozhodne nebude. Šípku hodíte tým spôsobom, že zamierite a potom mierne zatiahnete dozadu, čím udáte silu hodu.

 
63%
Hra - Black Ace Darts
Video sa načíta

V hre Black Ace Darts bude vašou úlohou hádzať šípky na terč. Máte celkový počet desiatich šípok a zakaždým sa musíte trafiť čo najbližšie k stredu. Hra vám bude počítať, koľko bodov sa vám podarí nazbierať. Hádzanie šípok nie je najjednoduchšie, musíte šípku správne nasmerovať a ťahanie hodiť. Koľko bodov sa vám podarí nahrať?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

78%
Hra - Darts
Video sa načíta

Šípky sú veľmi obľúbenou hrou medzi všetkými generáciami. Dajú sa hrať ako doma, tak aj niekde v reštauráciách. Často sa organizujú aj turnaje. Ak si chcete šípky natrénovať, zapnite si túto hru. Môžete si vzkoušet ako ste na tom. Budete hádzať šípky. Zvoľte si miesto, a zamierte. Body sa Vám budú z pôvodného počtu odčítať a vy sa snažte čo najskôr dosiahnuť nuly, po čo najmenšom počte hodov.

 
84%
Hra - Risky Darts
Video sa načíta

Hádzanie šípkami na terč je veľmi obľúbenou zábavou. Ak sa ale do stredu terča pripevní človek a vy sa do neho nesmiete trafiť. Musíte len triafať terče, ktoré sú rozmiestnené okolo človeka. Kolo sa bude čím ďalej tým chlej točiť, takže bude rásť aj náročnosť triafať sa do terčov. Snažte sa terče trafiť čo najmenším počtom pokusov.

 
62%
Hra - Darts 501
Video sa načíta

Šípky sú veľmi obľúbenou hrou v spoločnosti. Organizujú sa aj rôzne turnaje v tejto hre. Ak si to chcete natrénovať a zistiť, ako na tom ste, zahrjte si túto skvelú hru. Musíte dobre mieriť. Každé políčko na terči má inú bodovú hodnotu. Preto sa snažte, aby ste sa trafili do políčka s čo najvyššou hodnotou. Nie je to tak jednoduché, ako sa môže zdať.

 
85%
Hra - Dart Tournament Multiplayer

Podarená hračka, v ktorej je vašou úlohou dostať vášho súpera v šípkach a zvíťaziť nad ním vo všetkých kolách.