Prekonávanie prekážok

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - Epic Coaster
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá postřehovka, v ktorej sa budete snažiť uraziť čo najväčšiu vzdialenosť na horskej dráhe. Navyše musíte preskakovať mnoho prekážok!

 
80%
Hra - Jump2
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám preskočiť čo najviac medzier a dosiahnuť tak najväčšiu vzdialenosť? Stačí podržať tlačidlo, nabrať silu a danú medzeru preskočiť.

 
62%
Hra - Rainbow Dash Attack
Video sa načíta

Rainbow Dash z My Little Pony je hlavnou hrdinkou v tejto hre! Ak poznáš hru ​​Robot Unicorn Attack, tak tu sa stretneš s niečím podobným. Skáč z plošiny na plošinu a keď sa pred tebou objaví hviezda, použi Sonic Boom vďaka klávese X.

 
75%
Hra - Maggie
Video sa načíta

Maggie chce neustále zažívať nejaké dobrodružstvo. A k jednému takému prizvala aj vás. Vydajte sa s ňou po rieke ústrety nebezpečenstvu. Maggie je malá mucha, brouzdající po okolí. Čaká na ňu však veľa nebezpečenstvo v podobe spadnutých pouličných lámp alebo vodných priekop. Po ceste musí zbierať rôzne predmety, ktoré ju doplnia silu. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok.

 
88%
Hra - Koňské závody
Video sa načíta

Parádne preteky s koníčky. Vyber si svojho favorita a snaž sa s ním dobehnúť do cieľa ako prvý. Táto hra s koňmi má naozaj príjemnú hudbu.

 
75%
Hra - The Flood Runner 2
Video sa načíta

Utekajte pred vlnou cunami! V hre The Flood Runner 2 si môžete na začiatku vybrať jeden z dvoch charakterov a tiež môžete miesto vodné pohromy utekať pred lávou alebo zeleným slizom. Utekajte, aby vás neprehltlo obrovská prílivová vlna. Ak budete mať zelený ukazovateľ, môžete sa pokúsiť dokonca vzlietnuť.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - The Jump Game
Video sa načíta

Viete jazdiť na koni? Skúste si to. So svojím koníkom budete zdolávať rôzne prekážky. Úlohou je preskočiť je správne a bez zaváhania. V priebehu hry máte 5 životov a úlohou je získať čo najväčší počet bodov. Prekážky tvoria napadané kmene, sudy alebo napríklad nábytok. Skúste nazbierať čo najviac bodov a dosiahnuť čo najvyššieho skóre.

 
71%
Hra - Running Hamster
Video sa načíta

Malý škrečok sa stratil. Nájdite spolu s ním cestu domov! Do cesty sa vám budú zamotávať prekážky, ktorým sa musíte buď vyhnúť, alebo ich preskočiť. Dokážete malého hlodavca dostať bezpečne domov? Ak budete príliš často do niečoho narážať alebo padať do neznáma, hra sa ukončí a škrečok sa domov nedostane.

 
78%
Hra - Run Run Hamster
Video sa načíta

Zábavná online hra pre dievčatá, v ktorej je hlavným hrdinom morča. Tvojou úlohou bude v úlohe morčiatka skákať pred peknú ružovú princeznou.

 
86%
Hra - Flood Runner 3
Video sa načíta

V hre Flood Runner 3 sa pokúšate utiecť pred vlnou cunami a lávou. Hru môžete ovládať pomocou klávesnice alebo myši. Skáčte cez prekážky a dostaňte sa čo najďalej. Dávajte pozor na ukazovateľ zdravia. Cestou sa stretnete so stenami, ohňom, trampolínou, olejovými škvrnami či drahokamy. Pozor na nepriateľské stvorenia, môžu vám ublížiť.

 
50%
Hra - Leonard Luckless
Video sa načíta

Vrtký lev Leonard sa vydáva na dobrodružnú výpravu za korisťou. Cestou sa mu do cesty postaví celá rada domorodých lovcov, ktorí si neželajú nič iné, než leva uloviť. Vašou úlohou bude loviť králiky a hlavne sa vyhýbať zmieneným lovcom. Klikaním sa vydávate do inej cesty, čím sa môžete vyhnúť lovcom.

 
91%
Hra - Runner
Video sa načíta

Runner je jednoduchá športová hra, ktorá nie je o ničom inom, než o behaní. Ide v nej o rýchlosť a dosiahnutú vzdialenosť. V ceste vám budú stáť najrôznejšie prekážky, ktorým sa musíte vyhýbať a skákať cez ne. Pozadie sa rôzne mení a musíte tak využiť svojich rýchlych reflexov. Koľko bodov si dokážete vybehať?

 
75%
Hra - Bart Simpson Skateboarding
Video sa načíta

Bart Simpson v akcii! Vžite sa do úlohy uličníka Barta a jazdite na skateboarde po okolí Springfielde. Môžete kĺzať po konároch alebo značkách, skákať cez polená, blato, diery alebo napríklad kamene. Musíte dávať pozor na špeciálne prekážky - olej, vtáky alebo auto šerifa Clancyho Wigguma. Ako ďaleko dokážete dôjsť bez toho, aby vás niečo zastavilo?