Prekonávanie prekážok

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Epic Coaster
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá postřehovka, v ktorej sa budete snažiť uraziť čo najväčšiu vzdialenosť na horskej dráhe. Navyše musíte preskakovať mnoho prekážok!

 
80%
Hra - Jump2
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám preskočiť čo najviac medzier a dosiahnuť tak najväčšiu vzdialenosť? Stačí podržať tlačidlo, nabrať silu a danú medzeru preskočiť.

 
62%
Hra - Rainbow Dash Attack
Video sa načíta

Rainbow Dash z My Little Pony je hlavnou hrdinkou v tejto hre! Ak poznáš hru ​​Robot Unicorn Attack, tak tu sa stretneš s niečím podobným. Skáč z plošiny na plošinu a keď sa pred tebou objaví hviezda, použi Sonic Boom vďaka klávese X.

 
75%
Hra - Maggie
Video sa načíta

Maggie chce neustále zažívať nejaké dobrodružstvo. A k jednému takému prizvala aj vás. Vydajte sa s ňou po rieke ústrety nebezpečenstvu. Maggie je malá mucha, brouzdající po okolí. Čaká na ňu však veľa nebezpečenstvo v podobe spadnutých pouličných lámp alebo vodných priekop. Po ceste musí zbierať rôzne predmety, ktoré ju doplnia silu. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok.

 
88%
Hra - Koňské závody
Video sa načíta

Parádne preteky s koníčky. Vyber si svojho favorita a snaž sa s ním dobehnúť do cieľa ako prvý. Táto hra s koňmi má naozaj príjemnú hudbu.

 
75%
Hra - The Flood Runner 2
Video sa načíta

Utekajte pred vlnou cunami! V hre The Flood Runner 2 si môžete na začiatku vybrať jeden z dvoch charakterov a tiež môžete miesto vodné pohromy utekať pred lávou alebo zeleným slizom. Utekajte, aby vás neprehltlo obrovská prílivová vlna. Ak budete mať zelený ukazovateľ, môžete sa pokúsiť dokonca vzlietnuť.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - The Jump Game
Video sa načíta

Viete jazdiť na koni? Skúste si to. So svojím koníkom budete zdolávať rôzne prekážky. Úlohou je preskočiť je správne a bez zaváhania. V priebehu hry máte 5 životov a úlohou je získať čo najväčší počet bodov. Prekážky tvoria napadané kmene, sudy alebo napríklad nábytok. Skúste nazbierať čo najviac bodov a dosiahnuť čo najvyššieho skóre.

 
71%
Hra - Running Hamster
Video sa načíta

Malý škrečok sa stratil. Nájdite spolu s ním cestu domov! Do cesty sa vám budú zamotávať prekážky, ktorým sa musíte buď vyhnúť, alebo ich preskočiť. Dokážete malého hlodavca dostať bezpečne domov? Ak budete príliš často do niečoho narážať alebo padať do neznáma, hra sa ukončí a škrečok sa domov nedostane.

 
78%
Hra - Run Run Hamster
Video sa načíta

Zábavná online hra pre dievčatá, v ktorej je hlavným hrdinom morča. Tvojou úlohou bude v úlohe morčiatka skákať pred peknú ružovú princeznou.

 
86%
Hra - Flood Runner 3
Video sa načíta

V hre Flood Runner 3 sa pokúšate utiecť pred vlnou cunami a lávou. Hru môžete ovládať pomocou klávesnice alebo myši. Skáčte cez prekážky a dostaňte sa čo najďalej. Dávajte pozor na ukazovateľ zdravia. Cestou sa stretnete so stenami, ohňom, trampolínou, olejovými škvrnami či drahokamy. Pozor na nepriateľské stvorenia, môžu vám ublížiť.

 
50%
Hra - Leonard Luckless
Video sa načíta

Vrtký lev Leonard sa vydáva na dobrodružnú výpravu za korisťou. Cestou sa mu do cesty postaví celá rada domorodých lovcov, ktorí si neželajú nič iné, než leva uloviť. Vašou úlohou bude loviť králiky a hlavne sa vyhýbať zmieneným lovcom. Klikaním sa vydávate do inej cesty, čím sa môžete vyhnúť lovcom.

 
91%
Hra - Runner
Video sa načíta

Runner je jednoduchá športová hra, ktorá nie je o ničom inom, než o behaní. Ide v nej o rýchlosť a dosiahnutú vzdialenosť. V ceste vám budú stáť najrôznejšie prekážky, ktorým sa musíte vyhýbať a skákať cez ne. Pozadie sa rôzne mení a musíte tak využiť svojich rýchlych reflexov. Koľko bodov si dokážete vybehať?

 
75%
Hra - Bart Simpson Skateboarding
Video sa načíta

Bart Simpson v akcii! Vžite sa do úlohy uličníka Barta a jazdite na skateboarde po okolí Springfielde. Môžete kĺzať po konároch alebo značkách, skákať cez polená, blato, diery alebo napríklad kamene. Musíte dávať pozor na špeciálne prekážky - olej, vtáky alebo auto šerifa Clancyho Wigguma. Ako ďaleko dokážete dôjsť bez toho, aby vás niečo zastavilo?