Prekonávanie prekážok

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Tom & Jerry Run

Dnes si zahráme túto podarenú 3D bežecký hru na motív Toma a Jerryho. Unikni naštvanému kocúrovi, ktorý sa ťa snažia chytiť a pozbieraj pritom čo najväčšie množstvo syra, ktorý je k dispozícii. Hru ovládaš šípkami.

 
85%
Hra - Valto Jumper

Doskákej čo najvyššie v tejto skákacie hre, v ktorej musíš šípkami ovládať svojho skokana a vyhýbať sa pritom všetkým nástrahám, ktoré sú na teba pripravené. Kam sa dokážeš najďalej dostať?

 
80%
Hra - Horse Run 3D

Dobehne so svojím koňom čo najďalej, každý meter sa počíta. Po ceste zbieraj mince, ktoré zvyšujú tvoje skóre. Zároveň sa musíš vyhnúť všetkým prekážkam, ktoré sú na ceste rozmiestnené. Dokážeš zozbierať všetky jablká? Hru ovládaš šípkami.

 
82%
Hra - Cube Shift 2

V tejto hre budeš musieť správne predvídať a meniť veľkosť i tvar svojej ružovej kocky takým spôsobom, aby si sa svojou kockou prešla cez otvor, ktorý je pred tebou. Zároveň musíš prekonávať rôzne prekážky, takže postreh a rýchle reakcie sú tu veľmi vítané vlastnosti.

 
85%
Hra - Cross That Road

Přeskákejte sa svojou žabka čo najďalej. Cieľom hry je prekonať čo najväčšie množstvo prekážok a získať tak najvyššie možné skóre. Pozor si však daj na prekážky, ktoré sa ti v tomto budú snažiť zabrániť. Idúce autá, autobusy, rýchlo sa pohybujúce polená a málo voľného priestoru pre pohyb. Dokážeš prebehnúť až na samotný okraj?

 
90%
Hra - Draw Climber

Ovládajte modrú kocku, ktorá sa musí dostať do cieľa. K tomu však potrebuje nejaké nožičky, ktorými sa môže pohybovať po plošine. Přimaluj jej je a sleduj, ako sa pohybuje. Nožičky môžeš meniť za jazdy. Hru ovládaš myšou.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Seasonland

Dnes si dáme jednu roztomilú skákačku na odreagovanie. Tvojou úlohou bude s malým panáčikom preskákať všetky prekážky v Dann levelu a vyhnúť sa všetkým příšerkám, ktoré ťa chcú zničiť. Příšerkám sa môžeš buď vyhnúť alebo ich zničiť stlačením tlačidla pre streľbu. Dokážeš prekonať všetky levely?

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
80%
Hra - Royal Cats
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, kde sa tri kráľovské mačičky snaží získať večeru, ktorá pôvodne patrí samotnému kráľovi. Každá mačička si na seba vzala jeden kus zbroje a sú na ceste do kuchyne pre jedlo. V ceste im však stojí veľa prekážok, ktoré musí prekonať.

 
80%
Hra - Badland CZ
Video sa načíta

Zahrajte si parádny postřehovka, v ktorej sa nesmiete nikde zaseknúť. V ceste vám však bude stáť mnoho prekážok. Môžete však naraziť na mnoho bonusov, ktoré vám v tom pomôžu.

 
82%
Hra - Frozen Rush
Video sa načíta

Vašou úlohou je pozbierať všetky diamanty, ktoré môžete s danou postavou a tiež čo najviac vločiek. Samozrejme sa musíte dostať do cieľa. Za vločky potom môžete jednotlivým postavám z Ľadového kráľovstva vylepšiť vlastnosti.

 
82%
Hra - Trapped In Halloween
Video sa načíta

Pomôžete dievčatku dostať sa z Halloweenske pasce? Musíte prejsť všetky levely a pozbierať čo najviac sladkostí. Dávajte si pozor na prekážky.

 
55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta

Vyberte si postavičku a vyhrajte s ňou preteky v každej úrovni. Dávajte si pozor a nezabúdajte na to, že každá postava má inú rýchlosť a schopnosť.