Prekonávanie prekážok

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Ninja Run
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V hre Ninja Run je Vaším cieľom preskákať všetky prekážky a dostať sa po strechách čo najďalej. Do cesty sa ninjovi postaví tehly a tiež komíny. Okrem iného je nutné preskakovať aj medzery medzi domami. Akonáhle upadnete alebo narazíte, je nutné začínať znova.

 
72%
Hra - Go Go Plant 2
Video sa načíta

Skvelá postrehové skákačka! S kvetináčom ťa čaká prekonávanie dráhy plnej veľmi rozmanitých prekážok. Vyber si z dvoch herných módov - v móde Normal postupne odemykáš zložitejšie a zložitejšie levely. V Arcade módu môžeš naopak získať čo najvyššie skóre.

 
90%
Hra - Red Ball 4 vol.3
Video sa načíta

V tomto pokračovaní obľúbenej logickej skákačky budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť jeho priateľov, ktorí sú uväznení v továrni. Počas svojej cesty sa pritom musíte vysporiadať s najrozličnejšími prekážkami i s nepriateľskými štvorčekmi.

 
85%
Hra - Sheep Happens
Video sa načíta

V hre Sheep Happens je hlavným cieľom ubehnúť čo najväčšiu vzdialenosť a tiež nazbierať čo najväčšie množstvo mincí. Mince môžete minúť v obchode, kde si kúpite vylepšenia. Vďaka vylepšenia sa zvyšuje Vaša šanca na to, že v ďalšom kole dobehnete opäť ďalej než pred tým.

 
83%
Hra - Pony Run
Video sa načíta

Vyber si jedného z troch krásnych poníkov a vydaj sa s ním pretekať. V každom kole máš samozrejme obmedzený čas. Bež čo najrýchlejšie, ale zároveň musíš stíhať skákať cez prekážky, pretože každé koleso môžeš pokaziť len trikrát. Ďalšie trate budú ťažšie a ťažšie.

 
85%
Hra - Run Ram Run
Video sa načíta

Vydajte sa s malou ovečkou na cestu okolo sveta a pokúste sa zdolať všetky nástrahy v skákačke Run Rum Run. Čím väčšiu vzdialenosť sa vám podarí prebehnúť, tým viac bodov získate. Na ceste môžete navyše nájsť i balíčky s bonusom, ktoré vám môžu pomôcť, ale i uškodiť.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

72%
Hra - Shelock Holmes
Video sa načíta

V hre Shelock Holmes sa stanete rovnomenným hrdinom, ktorý sa preslávil svojou schopnosťou vyriešiť všetky záhady a zločiny. Ocitnete sa na strechách, po ktorých Vám uniká zlodej. Je nutné prekonať všetky prekážky, inak ho nezastavíte. Pozor na komíny, mačky, medzery medzi strechami a tiež na škvrny, ktoré sú klzké.

 
73%
Hra - Swampy Motorboat Race
Video sa načíta

Netradičné preteky čakajú na hráčov v hre Swampy Motorboat Race. Zasadnete ako krokodíl na vodný skúter a vydávate sa na trať plnú prekážok. Dajte si pozor na stav paliva v nádrži, inak do cieľa vôbec odbočky. Tiež je nutné zbierať zlaté mince, pretože tieto sú platidlom v obchode.

 
72%
Hra - Run Robo Run!
Video sa načíta

Ďalšia hra, kde budete musieť mať ruky v pozore a pripravené. Budete totiž neustále utekať a vyhýbať sa prekážkam. Stačí, keď rúk mávnete do bodu pre skok alebo pre sklz. Ak sa vás hra spýta na prístup ku kamere a mikrofónu, nebojte sa dať "povoliť".

 
81%
Hra - Brave Run
Video sa načíta

Máme tu pre vás skvelú postrehovú hru, v ktorej musíte pomôcť princeznej Meride prekonať čo najdlhšiu vzdialenosť. Na ceste je však veľa prekážok, ktorým sa musíte vyhnúť. Za ubehnutú vzdialenosť získavate body, ktoré vám pomôžu vylepšiť postavu.

 
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video sa načíta

Podarí sa vám s nosorožcom dobehnúť čo najďalej? V ceste vám bude stáť veľa prekážok, ktoré budete musieť preskočiť alebo zbúrať. Na ceste však môžete zbierať aj ovocie, za ktoré môžete nakupovať vylepšenia.

 
80%
Hra - Swift Turn 2
Video sa načíta

V logickej skákačke Swift Turn 2 musíte pomôcť štvorcovému panáčikovi dostať sa do cieľa. Aby ste do cieľa mohli vstúpiť, je potreba vyzbierať všetky zlaté hviezdičky. Dávajte si pritom pozor na prekážky a nástrahy, ktoré vás v jednotlivých kolách čakajú.

 
70%
Hra - Nitrohaul
Video sa načíta

Máš dostatok vynaliezavosti na to, aby si si najskôr postavila vozidlo, ktoré bude dobre jazdiť a zároveň bude schopné udržať mnoho kúskov nebezpečného nitra, a potom dostatok šikovnosti na to, aby si všetko bez problémov doviezla do cieľa v každom kole?