Víly

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Fairy
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto pekne spracovanej hre bude vytvárať nádherné rozprávkové víly. V začarovanom lese musíte najskôr pochytať farebné svetlušky, ktoré sa vďaka čarovnej vodnej kvetine zmenia na vílu. Vílu umiestnite do lampáša, aby vám neodletela preč.

 
66%
Hra - Fairy doll
Video sa načíta

Malé víly si chcú zariadiť svoj domček, ale nevedia si rady. Skús im pomôcť. Hra sa ovláda ľavým tlačidlom myši. Vždy je nutné kliknúť na danú časť nábytku a popotáhnout tam, kde má stáť. Takto je potrebné upraviť aj záhrada.

 
64%
Hra - Elf Dressup
Video sa načíta

Máš rada elfov? Tie krásne škriatkov z lesa? Táto on-line hra pre dievčatá ti ponúka, urobiť si vlastný. Dať ju oblečenie z kvetín, topánky taky a nádherná hýbajúce sa krídla. Vytlač si ju a vytvor ďalšie. Vyzdob si izbu vílami z rozprávok.

 
66%
Hra - Cutie Angels
Video sa načíta

Netradičné Obliekačky sú zaujímavým spestrením klasických hier. V tejto oblíkačce neoblíkáte slečnu na módnu prehliadku. Dostanete sa do rozprávkového sveta medzi tri víly. Ale aj rozprávkové bytosti sa chcú páčiť a parádiť. Vytvorte roztomilé rozprávkové postavy, ktoré si deti zamilujú. Víla je rozprávková bytosť, ktorá je krehká a jemná, preto ju tiež tak štylizujte.

 
55%
Hra - Fairy Dressup 5
Video sa načíta

Malá vílie dievčatko sa chystá spestriť svoj štýl obliekania. Potrebuje preto zásah niekoho zvonku. Vybrala si práve vás a zadala vám úlohu, aby ste z ponuky vybrali vhodné oblečenie a úpravy. Vyberte pre rozkošnú malú vílu vhodné módne oblečenie! Voľba všetkých vylepšení záleží len na vašom vkuse a fantázii.

 
70%
Hra - Fairy Dressup 6
Video sa načíta

Obliekačky sú veľmi populárne medzi mladými slečnami. Tie sa v nich môžu realizovať a popustiť prúd svojej fantázie. Skúste oblíknout kvetinovú bábiku, ktorá má tú najjemnejšiu sukienku zo všetkých. Oblečie ju do suprových nežných kúskov, ktoré sú tu na výber. Obujte ju topánky hodiaci sa k jej oblečku. Ak sa Vám výsledok nebude páčiť, začnite znovu.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

48%
Hra - Fairy Dressup
Video sa načíta

Fair sa chystá na maškarný bál. A nie je to hocijaký bál. Bude tam aj jej nový chlapec. Chce sa mu páčiť, ale čo si vziať na seba? Niečo čo ju pristane? Alebo skôr niečo ztřeštěného, ​​aby spoznal, že má zmysel pre humor? Vyber ju to, v čom ho podľa teba uchvátia. Som si istá, že ťa táto pekná on-line hra bude baviť.

 
58%
Hra - Beauty Maker 14
Video sa načíta

Páči sa Vám rozprávkové postavy? A čo tak jemné a krehké víly? Presne taká bytosť je hlavnou postavou tejto Obliekačky. Skúste ju oblíknout do jemných šiat. Bude vyzerať rozprávkovo. Slušať ju k tomu budú vysoké topánky so zaujímavým šnurovaním. Miesto korunky ju dajte do vlasov čelenku z lúčnych kvietok. Vaša rozprávková postavička bude čarovná.

 
Hra - Fairy Dressup 18
Video sa načíta

Rozprávková víla zrejme neovláda všetky zručnosti, ktoré by mala. Je zrejme popletená, pretože zazrela krásneho elfa a chcela by pred ním vyzerať čo najlepšie. Pomôžte jej k splneniu jej sna a zaujmite spolu s ňou elfa jej snov. Oblečte ju tak čarovne, aby aj v tom najtmavším kúsku lesa bola nádherná.

 
75%
Hra - Maggie
Video sa načíta

Maggie chce neustále zažívať nejaké dobrodružstvo. A k jednému takému prizvala aj vás. Vydajte sa s ňou po rieke ústrety nebezpečenstvu. Maggie je malá mucha, brouzdající po okolí. Čaká na ňu však veľa nebezpečenstvo v podobe spadnutých pouličných lámp alebo vodných priekop. Po ceste musí zbierať rôzne predmety, ktoré ju doplnia silu. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok.

 
76%
Hra - Fantasy Dress Up
Video sa načíta

Oblečte dievča do šiat alebo ju vyberte krásne tričko a nohavice. Obliekate radi treba vílu ako dievča? Tak to máte kľučku, pretože v tejto hre si môžete pričarovať dievčaťu potrebné krídla. Tiež tu platí, že im môžete meniť vhľad.

 
73%
Hra - Dress Her up
Video sa načíta

Veľa oblečenia je prioritou tejto hry. Vašou úlohou bude vybrať to najlepšie, čo len pôjde. Kombinujte rôzne oblečky a nezabudnite na topánky. Všetko zlaďte farebne alebo jednoducho podľa seba. Pustite sa do hry a predveďte svoje zručnosti.

 
65%
Hra - Pretty Butterfly Fairy
Video sa načíta

Nielen ľudské pokolenie sa rado oblieka. Vitajte v kúzelnom vílím svete, kde sa vašou úlohou stane úprava zovňajšku jednej víly. Máte na výber úpravu a pridávanie rôznych účesov, oblečkov, farby očí, pier, topánky, krídla, sfarbenie tela a náušničky. Voliť môžete aj z dvoch miest, na ktorých sa víla môže nachádzať.