Behanie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - The Flood Runner 2
Video sa načíta

Utekajte pred vlnou cunami! V hre The Flood Runner 2 si môžete na začiatku vybrať jeden z dvoch charakterov a tiež môžete miesto vodné pohromy utekať pred lávou alebo zeleným slizom. Utekajte, aby vás neprehltlo obrovská prílivová vlna. Ak budete mať zelený ukazovateľ, môžete sa pokúsiť dokonca vzlietnuť.

 
86%
Hra - Flood Runner 3
Video sa načíta

V hre Flood Runner 3 sa pokúšate utiecť pred vlnou cunami a lávou. Hru môžete ovládať pomocou klávesnice alebo myši. Skáčte cez prekážky a dostaňte sa čo najďalej. Dávajte pozor na ukazovateľ zdravia. Cestou sa stretnete so stenami, ohňom, trampolínou, olejovými škvrnami či drahokamy. Pozor na nepriateľské stvorenia, môžu vám ublížiť.

 
91%
Hra - Runner
Video sa načíta

Runner je jednoduchá športová hra, ktorá nie je o ničom inom, než o behaní. Ide v nej o rýchlosť a dosiahnutú vzdialenosť. V ceste vám budú stáť najrôznejšie prekážky, ktorým sa musíte vyhýbať a skákať cez ne. Pozadie sa rôzne mení a musíte tak využiť svojich rýchlych reflexov. Koľko bodov si dokážete vybehať?

 
90%
Hra - Kawairun
Video sa načíta

Tak do tejto skákačky sa určite zamilujete! Ide o to dobehnúť čo najďalej, hra je na skóre, takže budete môcť porovnať sily s kamarátmi. Vyhýbajte sa bažinaté, bariér, konárom, osám, duchom a ďalším rôznym. Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá, keď držíte šípku nadol tak panáčik robí sklz, kým ju nepustíte. Tak čo, máte na to byť TOP?

 
77%
Hra - Pig Race
Video sa načíta

V tejto športovej hre hráte za prasacieho pretekára, ktorý sa pred ničím nezastaví. Vašou úlohou bude zbierať žalude a srdiečka. Dávajte si pozor, dráha je vysadená prekážkami, ktoré musíte obehnúť alebo preskočiť. Podarí sa vám dostať sa čo najďalej a nahrať tak čo najlepšie skóre?

 
72%
Hra - Ninja Slash
Video sa načíta

Staňte sa neohrozeným ninjom v tejto obľúbenej postrehovej hre, ktorá je veľa známa hlavne zo smartphonov. Vyskúšajte svoje reflexy pri rýchlej likvidácii protivníkov. V ceste vám navyše budú stáť najrôznejšie prekážky a útočníci.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

78%
Hra - Angry Gran Run
Video sa načíta

V tejto hre preložiteľné ako Babka na úteku musíš s veľmi rozzúrenú babičkou prebehnúť cez mesto plné prekážok. Cestou nielenže vrazíš do ľudí, ale tiež zbieraš mince, za ktoré si potom kupuješ rôzne vylepšenia, vďaka ktorým beháš lepšie. Koľko zvládneš nahrať bodov?

 
82%
Hra - Sketch Man
Video sa načíta

Zabehni čo najväčšiu vzdialenosť v tejto skákačke! Má skvelú jednoduchú grafiku, vďaka ktorej sa skvele hrá. Preskakuj cez rôzne prekážky a nástrahy a ubehni čo najviac metrov. Skáčeš pomocou šípky nahor, dvojitým stlačením urobíš dvojitý skok. Keď držíš šípku hore a si vo vzduchu, plachtíš. Niekedy ti to môže pomôcť. Nepriateľov môžeš zastreliť pomocou medzerníka. Ako ďaleko sa dostaneš?

 
75%
Hra - Pepe Pillz
Video sa načíta

Ako bláznivý dedko musíš tráviť svoj ​​čas v domove dôchodcov. Tam je ale škaredá sestrička, ktorá po tebe niečo chce. To sa ti samozrejme nepáči, a tak sa jej snažíš na svojom invalidnom vozíku ujsť. Cesta sa ale nezaobíde bez komplikácií. Cez nízke prekážky skočíš jedným kliknutím myši, cez vysoké dvoma a prekážky zo stropu môžeš podísť pomocou medzerníka.

 
100%
Hra - Angry Gran Run: Grannywood
Video sa načíta

V tejto skákačke budete hrať za veľmi nahnevanú babičku bežiacu ešte rýchlejšie ako Usain Bolt. Vašou úlohou bude zbierať mince a vyhýbať sa najrôznejším prekážkam. Po ceste musíte tiež zmlátiť pár chuligánov, ktorými babička tak opovrhuje. Podarí sa vám s babičkou dostať až na koniec?

 
76%
Hra - Pepe Pillz 2
Video sa načíta

V bláznivej skákačke Pepe Pillz 2 musíte opäť pomôcť pánovi Hebertovi uprchnúť z nemocnice. Prenásledovať vás bude pritom jedna zo sestier. Vy sa však za žiadnu cenu nechcete vrátiť späť, preto musíte prekonať dráhu plnú prekážok a uprchnúť tak ďaleko, ako sa len dá.

 
78%
Hra - Dream Chaser
Video sa načíta

V tejto postrehovke budete hrať za čudáka a vašou úlohou bude dobehnúť čo najďalej. Cesta bude posiata prekážkami, ktorým by ste sa mali vyvarovať, inak budete prichádzať o energiu. Tá sa vám dobije vždy, keď prebehnete záchytným bodom. Tiež vás čaká množstvo vylepšení, ktoré vám určite pomôžu.

 
83%
Hra - Jogging in Hell
Video sa načíta

Jogging in Hell je super postřehovka, v ktorej budete hrať za kostlivca. Vašou hlavnou úlohou bude sa dostať, čo najďalej to len pôjde. Čaká na vás veľa nástrah a prekážok, takže musíte byť veľmi pozorní a rýchli, inak nemáte šancu. Keď stlačíte dvakrát šípku nahor, tak kostlivec vyskočí dvakrát! Zvládnete sa dostať čo najďalej?