Vojnové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
49%
Hra - Beat Battle
Video sa načíta

Bojujte podľa tónov hudby! Vyberajte pohyby svojho bojovníka hraním zobrazených hudobných tónov. Stláčajte zobrazená písmená, čím lepšie sa podľa vzoru trafíte, tým viac škody váš bojovník narobí. Pre bránenie stláčajte správne klávesy. Hru môžete hrať sami proti počítaču alebo sa dohodnite s kamarátom a môžete hrať na jednej klávesnici.

 
81%
Hra - Rabbit Sniper
Video sa načíta

Zajačik ušáček sa vydal na vojenský výcvik. Po dlhých a ťažkých tréningoch sa z neho stal ostreľovač. V tejto hre pred sebou máte tri desiatky náročných úrovní, ktoré musíte splniť. Na začiatku hry je odomknutá iba prvá misia, ostatné musíte postupne otvárať úspešným plnením predchádzajúcich misií. Mierte presne!

 
87%
Hra - Comando 2
Video sa načíta

V tejto strieľačke hráte za ostrieľaného vojaka, ktorý sa len tak pred ničím nezastaví. Ste vysadnutý uprostred bojového poľa, vašou úlohou bude zničiť všetko, čo vám stojí v ceste, vojakov, vozidlá, tanky. Máte na výber široký sortiment zbraní. Na začiatku sa pozrite na každé písmenko z abecedy, skoro pod každým je nejaká poriadna búchačka. Bohužiaľ v tejto hre je len jedna misia. Tak si skúste Comando 2

 
63%
Hra - Chute Academy
Video sa načíta

Vojenské cvičenie sa dostalo do problémov a potrebuje Vašu pomoc. Jednotlivým vojakom sa neotvára padák a preto im musíte pomôcť. Samozrejme ste pod tlakom, pretože vojaci sa veľkou rýchlosťou rútia k zemi. Ak to nestihnete, tak sa stane nešťastie a vojaci sa na zemi rozpľaštia.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - The Double Siege
Video sa načíta

Pekná bojová hra, vhodná aj pre dvoch hráčov. Braňo svoj hrad a znič ten nepriateľský. Pri každom ťahu máš niekoľko sekúnd na to, aby si nastavila, v akom uhle as akou silou vystrelíš z dela. Zvíťazíš, len ak zničíš nepriateľský hrad skôr, než bude zničený ten tvoj.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Princess Military Fashion

Pomôžte princeznám s výberom vhodného armádneho outfitu pre nadchádzajúce vojenskú prehliadku. Princezné potrebujú vašu pomoc a je len na vás, pre akú uniformu sa u jednotlivých princezien rozhodnete.

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, v ktorej musíte postaviť vojsko, aby zničilo to nepriateľské. Vaši aj nepriateľskí vojaci si však často robia to, čo sami chcú. Musíte teda veľmi dobre dávať pozor, ako vojsko umiestňujete.

 
85%
Hra - Army Driver

V tejto hre je vašou úlohou zničiť čo najviac vojakov, ktorí sa vás po ceste snažia zničiť. Zbierajte mince a vylepšujte si vaše auto.