Boj o prežitie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Snakez

Táto hra je v princípe veľmi jednoduchá. Cieľom je zničiť čo najviac ostatných hadov. Dajte si však dobrý pozor na to, aby niekto predtým nezničil vás. Hru ovládate pohybom myšou, pravým tlačidlom dosiahnete krátkodobého zrýchlenie vášho hada.

 
80%
Hra - Aqua Challenge

Ocitnete sa v úlohe malej rybičky plávajúce v šírom mori. Vašou úlohou bude vyhýbať sa ostatným rybám, ktoré sa vás snažia zožrať. Ako dlho dokážete prežiť v týchto krutých a neľútostných podmienkach?

 
87%
Hra - Lab Escape Online

Vynikajúca úniková hra, v ktorej musíte dobehnúť čo najďalej a pritom požierať všetkých ľudí, ktorí sa vás snažia zastaviť. Ako ďaleko sa dokážete dostať bez toho, aby ľudia dostali vás? Za utŕžené peniaze si môžete vylepšiť svojho červa.

 
85%
Hra - Hungry Shark Arena

Vynikajúca hra od spoločnosti Ubisoft, v ktorej bude vašou úlohou zožrať čo najviac okolitých rýb, aby ste rástli, zväčšovali sa a stali sa pánom mora. Ľavým tlačidlom vykonáte výpad, ktorý sa však potom chvíľu nabíja. Pozor si dajte na ostatných hráčov, ktorí sa budú snažiť o to isté.

 
95%
Hra - CATS: Crash Arena Turbo Stars

Podarená mobilná hra, ktorá teraz prichádza aj na obrazovky počítačov a notebookov. Tvojou úlohou bude postaviť čo možno najsilnejší a najoriginálnejšie tank, s ktorým sa potom stretneš so svojím súperom. Víťaz môže byť len jeden, tak hor sa do toho.

 
85%
Hra - Hex a Mong

Prebojujte sa všetkými prekážkami a dostaňte sa do cieľa ako prvý alebo prežite ako posledný, aby ste vyhrali nad všetkými among us postavičkami. Hra si berie to najlepšie z Fall Guys.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, v ktorej musíte postaviť vojsko, aby zničilo to nepriateľské. Vaši aj nepriateľskí vojaci si však často robia to, čo sami chcú. Musíte teda veľmi dobre dávať pozor, ako vojsko umiestňujete.

 
95%
Hra - survival 456 But It Impostor

Vyhrajte všetky minihry proti vašim súperom v podarenej Squid Game hre. Zahrajte si minihry podľa vzoru Among Us a dostaňte sa cez všetky prekážky do cieľa.

 
85%
Hra - Food Gang Run

Dokážete prežiť útoky jedálnych nepriateľov a vyhnúť sa všetkým prekážkam, ktoré sa na vás chystajú?

 
90%
Hra - Hungry Shark Arena Horror Night

Zábavná hra, v ktorej je vašou úlohou zostať v mori ako posledný žralok. Pojedejte všemožné rybky, ľudí a ostatných žralokmi a prebojujte sa na prvé miesto v morskom potravinovom reťazci.