Boj o prežitie

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Snakez

Táto hra je v princípe veľmi jednoduchá. Cieľom je zničiť čo najviac ostatných hadov. Dajte si však dobrý pozor na to, aby niekto predtým nezničil vás. Hru ovládate pohybom myšou, pravým tlačidlom dosiahnete krátkodobého zrýchlenie vášho hada.

 
80%
Hra - Aqua Challenge

Ocitnete sa v úlohe malej rybičky plávajúce v šírom mori. Vašou úlohou bude vyhýbať sa ostatným rybám, ktoré sa vás snažia zožrať. Ako dlho dokážete prežiť v týchto krutých a neľútostných podmienkach?

 
87%
Hra - Lab Escape Online

Vynikajúca úniková hra, v ktorej musíte dobehnúť čo najďalej a pritom požierať všetkých ľudí, ktorí sa vás snažia zastaviť. Ako ďaleko sa dokážete dostať bez toho, aby ľudia dostali vás? Za utŕžené peniaze si môžete vylepšiť svojho červa.

 
85%
Hra - Hungry Shark Arena

Vynikajúca hra od spoločnosti Ubisoft, v ktorej bude vašou úlohou zožrať čo najviac okolitých rýb, aby ste rástli, zväčšovali sa a stali sa pánom mora. Ľavým tlačidlom vykonáte výpad, ktorý sa však potom chvíľu nabíja. Pozor si dajte na ostatných hráčov, ktorí sa budú snažiť o to isté.

 
95%
Hra - CATS: Crash Arena Turbo Stars

Podarená mobilná hra, ktorá teraz prichádza aj na obrazovky počítačov a notebookov. Tvojou úlohou bude postaviť čo možno najsilnejší a najoriginálnejšie tank, s ktorým sa potom stretneš so svojím súperom. Víťaz môže byť len jeden, tak hor sa do toho.

 
85%
Hra - Hex a Mong

Prebojujte sa všetkými prekážkami a dostaňte sa do cieľa ako prvý alebo prežite ako posledný, aby ste vyhrali nad všetkými among us postavičkami. Hra si berie to najlepšie z Fall Guys.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, v ktorej musíte postaviť vojsko, aby zničilo to nepriateľské. Vaši aj nepriateľskí vojaci si však často robia to, čo sami chcú. Musíte teda veľmi dobre dávať pozor, ako vojsko umiestňujete.

 
95%
Hra - survival 456 But It Impostor

Vyhrajte všetky minihry proti vašim súperom v podarenej Squid Game hre. Zahrajte si minihry podľa vzoru Among Us a dostaňte sa cez všetky prekážky do cieľa.