Krása a móda

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - My Manga Avatar
Video sa načíta

Pripravte túto slečnu na prvý školský deň v štýle anime, aby okúzlila svojich spolužiakov moderným lookom.

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
85%
Hra - Princesses Bridal Salon
Video sa načíta

Vitajte v najlepšom svadobnom salóne. Princezné tu chcú nájsť dokonalé oblečenie pre svoju vysnívanú svatbu. Začnite výberom svadobných šiat, Potom účesom a šperky a vzhľad doplňte krásnym závojom a nádhernou kyticou. Užite si hranie novej perfektnej hry Princesses Bridal Salon!

 
88%
Hra - Debutante Disney Princesses
Video sa načíta

Elza, Merida, Snehulienka a Bella sa chystajú na svoj debutanský ples. Pomôžte im sa naň čo najlepšie pripraviť. Každá zo štyroch princezien potrebuje nádherné nové šaty a slušný účes. Môžete im pomôcť módnou radou a skvelými nápadmi. Uistite sa, že štyri princezny vyzerajú úžasne v hre Debutante Disney Princesses!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Princess Top Fashion Looks
Video sa načíta

Elza má v Zbierke tri nové kusy obliekacích setov: kvetinové šaty, háčkované šaty a skvelé šaty v štýle jednorožca. Tieto tri módne motívy sú veľmi trendy a sú pre Elzu jasným favoritom. Užite si obliekanie Elzy do skvelého oblečenia v novej perfektnej hre!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Princess or Minion
Video sa načíta

Štyri princezné sú obrovskými fanúšikmi Mimoň, takže prišli s nápadom, že sa celý týždeň budú ako Mimoni aj obliekať. Vašou úlohou je pomôcť im s tým. Užite si hranie nové zábavné hry s názvom Princess or Minion!

 
88%
Hra - International Royal Beauty Contest

Vítajte v Medzinárodnej súťaži krásy. Tohtoročné finalistky sú: Elsa (Norsko), Cinderella (Francie), Moana (USA) a Jasmine (Írán). Pomôžte každej princeznej vybrať tie najúžasnejšie šaty a popritom si vychutnajte skvelú zábavu. Musíte sa veľmi snažiť, aby vaša obľúbená princezná vyhrala súťaž!

 
81%
Hra - Princess Annie Nails Salon

Princezna Anna si práve otvorila nový nechtový salón. Pomôžte princeznej Anne aby si vybrala perfektnú farbu pre svoje nechty, zvolila vkusné dekorácie a najlepšie klenoty.

 
86%
Hra - Rosie's New Look

Rosie potrebuje nový vzhľad a spolieha sa na Teba, že jej s tým pomôžeš! Pripojte sa k tejto krásnej dievke a môžete tak predviesť svoju kreativitu. Zmena začína make-upom, takže sa hrajte s trblietkavými farbami nech Rosie vyzerá úžasne. Potom môžete skúsiť krásny účes a novú farbu vlasov. Nakoniec oblečte túto krásnu devu do perfektného oblečenia.

 
82%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mať novú šatňu, kde bude mať plno módných šiat, topának, tašiek a ďalšie doplnky. Pomôž jej navrhnúť a vyzdobiť šatník čo najlepsie. Až to bude hotové, je vašou úlohou Elsu obliecť.

 
81%
Hra - Wedding Perfect MakeUp

Svadobný deň je pre dievča najdôležitejším dňom. Anna aj vy chcete, aby bolo všetko perfektné. Pomôžte Anne vytvoriť ten najkrajší svadobný make-up. Použite rúž a uistite sa, že k nej kombinujete krásne oblečenie. Dávajte pozor aj na riasy a nenechajte si ujsť rumenec, pretože ten urobí tento svadobný makeup ideálne.

 
85%
Hra - Princesses Go Ice Skating

Elsa, Anna, Jasmina a Bella sú pripravené sa v zime baviť. Chystajú sa na veľké dobrodružstvo, chcú korčuľovať a tancovať na ľade. Musí ale vyzerať super, takže im teraz musíte pomôcť s oblečením v novej a báječné hre Princesses Ice Skating!