Jasmína

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
54%
Hra - Jasmine Today
Video sa načíta

Ako by vyzerala princezna Jasmina dnes? Vyberte jej v tejto hre nové oblečenie a doplnky.

 
86%
Hra - Modern Jasmine Spa Day
Video sa načíta

Vráťte krásu princezne Jasmine, ktorá to nutne potrebuje. najskôr jej musíte vyčistiť pleť, vybrať make-up a nakoniec jej musíte pomôcť s výberom moderných šiat.

 
79%
Hra - Jasmine Lamp Makeover
Video sa načíta

Pomôžte Jasmíne s uprataním jej izby. Má tam veľký neporiadok a potrebuje vyčistiť podlahu od odpadkov a bielizne. Okrem toho jej pomôžete aj s vymaľovaním izby a nábytku.

 
73%
Hra - Princess Jasmine Cake
Video sa načíta

Pri zdobení tort sa hrá na naozaj veľké detaily. Dokážete si poradiť so všetkými ozdobami a vytvoríte jednu celistvú tortu alebo bude každé poschodie nazdobené inak? Záleží len na Vás a Vašej predstavivosti.

 
82%
Hra - Princess Jasmin Caring Baby Tiger
Video sa načíta

Počas prechádzky našla Jasmína zraneného tigra, pomôžte jej s jeho záchranou, aby a mohol vrátiť späť do prírody.

 
73%
Hra - Jasmine Pregnant And Care Baby
Video sa načíta

V tejto hre sa budete starať o malé bábätko krásnej Jamin, ktorú môžete poznať z televízie. Snažte sa a robte všetko podľa inštrukcií.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

77%
Hra - Jasmine's Baby Princess Caring
Video sa načíta

Jasmina má dcéru o ktorú sa musí starať, avšak nemá dostatočné skúsenosti. Ukážte jej, ako by mala dieťa prebaliť a vybrať oblečenie.

 
76%
Hra - Belle and Ariel Cooking Wedding Cake for Jasmine
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť dvom kamarátkam vytvoriť tú najlepšiu svatobnú tortu. Na začiatku si môžete vybrať tvar torty a následne polevy rozličných farieb, sviečky či ďalšie ozdoby. Pritom je najdôležitejšie, aby ste s výsledkom boli sami spokojný.

 
83%
Hra - Jasmine Real Makeover
Video sa načíta

Jasmína chce vyzerať krajšie a preto potrebuje vás a vaše šikovné ručičky, aby ste ju dali do pucu. Vyberte jej nový make-up a krásne šaty.

 
82%
Hra - Jasmine vs Ariel Fashion Battle
Video sa načíta

Ariel a Jasmina sa nevedia dohodnúť, ktorá z nich sa vie lepšie obliecť. Vyber každej z nich najlepšie oblečenie zo skrine a rozhodnite o víťazke.

 
76%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video sa načíta

Jasmína a Ariel potrebujú nové oblečenia a preto šli na spoločné nákupy. Poradíš každej z nich aké oblečenie, by si mala kúpiť, aby pôsobila krajšie?

 
82%
Hra - Jasmine Fashion Photographer
Video sa načíta

Jasmína sa stala fotografkou a potrebuje nafotiť krásne fotky princezien na titulnú stránku. Pomôžete jej s touto úlohou, aby ju zvládla?

 
75%
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta

Aladin a Jasmína by sa chceli bozkávať, ale nechcú, aby ich ich priatelia videli. Pomôžeš im toto tajomstvo uchrániť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)