Ariel

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
93%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
75%
Hra - Princess Ariel Shoes Design
Video sa načíta

Navrhnite princezne Ariel nové topánočky za pomoci dekorácii a farieb, ktoré máte k dispozícii. Budú sa jej hodiť aj k šatám, ktoré jej vyberiete?

 
79%
Hra - Princess Ariel Hairstyle
Video sa načíta

Malá morská panna Ariel sa rozhodla, že je na čase zmeniť účes. Pomôžeš jej s novým strihom, umývaním a farbením?

 
82%
Hra - Ariel's Princess Makeover
Video sa načíta

Ariel je morská panna, ktorá má ísť prvýkrát na ples. V podmorskom svete sa morské panny obliekajú inak, a preto potrebuje zmeniť celkový výzor. Pomôžeš jej s touto úlohou i ty?

 
92%
Hra - Ariel Real Makeover
Video sa načíta

Zmeňte Ariel k nepoznaniu a spravte jej celkový makeover. Môžete jej urobiť pleťovú masku, vybrať make-up a nakoniec zmeniť účes, plutvu a top s doplnkami.

 
88%
Hra - Ariel Real Haircuts
Video sa načíta

Staňte sa osobnou kaderníčkou princeznej Ariel a vytvorte jej nový účes, ktorým by uchvátila podmorskú ríšu. Nakoniec jej môžete vybrať doplnky a oblečenie.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Strikingly Beautiful Princess Ariel
Video sa načíta

Pomôžte Ariel zmeniť štýl k nepoznaniu, najskôr jej vyberiete netradičný účes a potom oblečenie s doplnkami príjemnú zábavu.

 
76%
Hra - Ariel Baby Shower
Video sa načíta

Postaráš sa práve ty, o malú Ariel, ktorá potrebuje umyť a vybrať pekné oblečenie?

 
89%
Hra - Ariel Spa Day
Video sa načíta

Postarajte sa o zaneprázdnenú Ariel, ktorá túži po zmene a novom vzhľade. Najskôr jej spravíte zábaly, make-up a nakoniec vyberiete pekný outfit.

 
78%
Hra - Ariel's Makeup
Video sa načíta

Pomôžte s výberom make-upu a oblečenia Ariel, aby sa stala tou najkrajšou princeznou v širom mori.

 
63%
Hra - Princess Ariel Cake
Video sa načíta

Ozdobte si tentoraz tortu krásnymi dekoráciami z mora a krásnou princeznou Ariel.

 
58%
Hra - Princess Ariel Underwater Cleaning
Video sa načíta

Ariel má neustále problémy s odpadkami, ktoré hádžu do mora námorníci. Pomôžte jej toto miesto skrášliť a vráťte veci na správne miesto, aby tu bolo opäť čisto. Klenoty patria do truhlice a odpad do koša.

 
59%
Hra - Princess Ariel Spot the Difference
Video sa načíta

Ariel si pre vás pripravila zaujímavú hru s obrázkami. Jednotlivé obrázky by sa na prvý pohľad mohli zdať rovnaké, avšak nie sú a všou úlohou je, aby ste tieto rozdiely našli. Podarí sa vám to ?