Vyrovnávacie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Dragon Ride
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Opäť ďalšia skvelá vyrovnávacia hra na skóre! Tentoraz budete ovládať draka, s ktorým sa snažíte pozbierať všetky mince, na ktoré po ceste narazíte. Snažte sa vyhnúť všetkým prekážkam.

 
70%
Hra - Jeu Chiant
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám na jednej hrane udržať guličku a pritom odpaľovať inú? V hre sú dve guľôčky, z čoho jedna lieta a musíte ju odpaľovať tehlou. Druhú guličku musíte pritom udržať na hrane.

 
54%
Hra - Balance on rope
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám nazbierať čo najviac bodov v tejto postrehovej hre? Vašou úlohou bude prejsť na bicykli po lane čo najväčšiu vzdialenosť. Body získate za počet preskočených škvŕn a odrazených vtákov.

 
67%
Hra - Scooby Surf
Video sa načíta

Pomôž Scoobymu udržať sa čo najdlhšie na surfe a získať čo najvyššie skóre. Na začiatku si vyber surf, a potom už sa len snaž udržať balans. Zvládneš ak to, môžeš sa pokúsiť aj o nejaký trik, ako napríklad na vlne vyskočiť. Ale pozor, skáč len vtedy, ak si na surfe rovno, inak skončíš hneď vo vode a musíš začať od začiatku. Ovládanie šípky-balans medzerník-výskok

 
69%
Hra - Winged Bullet
Video sa načíta

Poďte si s nami zalietať. Držte ľavé tlačidlo myši, aby ste roztiahli krídla a vzlietli do vzduchu. Pustite tlačidlo myši, aby ste spadli dole. Energia vašich krídel sa bude obnovovať veľmi pozvoľna. Behajte v rastlinách a príšerách, aby ste načerpali energiu pre svoje krídla. Vyhýbajte sa nepríjemným zrážkam.

 
70%
Hra - Ghost Flight
Video sa načíta

Táto flash hra môže niekomu prísť trochu ponurá či morbídne, ale neverte všetkému, čo sa môže zdať na prvý pohľad. V hre budete ovládať malého ducha, ktorý zrejme letí do svojho hrobu. Jeho let ovplyvňujete iba stlačením, podržaním či pustením medzerníka. Počas letu sa musíte udržať vo vyznačenej trati a vyhýbať sa nástrahám. Časom začne duch zrýchľovať a cesta sa bude zužovať. Doletíte s duchom až na koniec cesty?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Tweet Tweet
Video sa načíta

V hlavnej úlohe počítačovej hry Tweet Tweet si zahrá malý modrý vtáčik, ktorý práve vylétnul z hniezda a vydáva sa na dobrodružnú výpravu. Pomôžte mu dolétnout ďaleko a nespadnúť. Vtáčik bude automaticky padať a vy mu za pomoci myši musíte pomôcť, aby nedopadol až na zem. Dokážete cestou zbierať bonusy?

 
78%
Hra - Fluffy Aliens
Video sa načíta

Napadli nás mimozemšťania a vypustili na našu Zem svojho zástupcu. Ten je ale zrejme náš priateľ. Po Zemi sa pohybuje lietaním, čo dokáže pomocíí batohu, ktorý má na chrbte, na ktorom sú trysky. Vy ovládate jeho rokov pomocou tlačidla na myši. Hlavnou úlohou je zbierať hviezdičky a iné bonusy. Aj keď sa to zdá byť jednoduché, budete sa musieť poriadne snažiť. Hra má 40 úrovní.

 
86%
Hra - Mighty Fin
Video sa načíta

Táto skvelá oddychová hra ťa určite skvele zabaví. Vyber si bláznivú postavu, s ktorou chceš hrať, a len to Odštartujte! Staň sa na chvíľku rybkou, Putujte tryskovou rýchlosťou cez more au toho sa snaž nazbierať čo najviac bublín. Je to jednoduché, medzerníkom udržuješ rybku u dna, takže ho postupne pouštíš alebo mačkáš podľa toho, kde sú bubliny. Ale dávaj pozor a vyhýbaj sa všetkým nebezpečným stvorením, ako sú raky alebo čajky! Tak hraj, postupuj kolesami a otvárajte si nové postavy! Ovládanie medzerník - pohyb pri dne

 
75%
Hra - The Red Dwarf Game
Video sa načíta

Táto Postrehové hra je inšpirovaná známym sitcomom Červeným trpaslík, čo je veľká vesmírna ťažobná loď. K doprave hlavným hrdinom ale slúži hlavne vesmírnej vozítko menom Zelený skrček. Vy si teraz budete môcť vyskúšať, aké to je pilotovať takú loď v nebezpečnom vesmíre plnom asteroidov. Ako ďaleko dokážete doletieť, ako do nejakého narazíte?

 
71%
Hra - The Impossible Dream
Video sa načíta

V hre The Impossible Dream osedláte tubu s farbami, ktorá slúži ako dopravný prostriedok. Cieľom je vyhnúť sa všetkým prekážkam a doletieť čo najďalej. Máte niekoľko životov, o ktoré však môžete veľmi rýchlo prísť. Za mince, ktoré zbierate, si v obchode môžete kúpiť aj vylepšenia. Dokážete preletieť až na koniec podivného sna?

 
79%
Hra - Dangerous Sweets
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať malému hlodavcami sa dostať až k sladkostiam. Pomocou zdvíhanie a nakláňanie plochy, dávajte ale pozor nech ho nezhodíte alebo nenabodnete. Cieľom je vyzbierať všetky sladkosti a dostať sa, až k muffinu. Podarí sa vám zdolať všetky levely?

 
70%
Hra - Birds Nest
Video sa načíta

Dnes tu máme ďalšiu skvelú hru, v ktorej sa budete musieť snažiť nakŕmiť malé vtáčatko. Malé zrovna nie je, ale vtáčatko to je. Vy musíte zbierať potravu v podobe dážďoviek a myšiek. Pritom sa musíte snažiť udržať vašu výšku a nespadnúť na zem.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)