Morské panny

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Princess Ariel Shoes Design
Video sa načíta

Navrhnite princezne Ariel nové topánočky za pomoci dekorácii a farieb, ktoré máte k dispozícii. Budú sa jej hodiť aj k šatám, ktoré jej vyberiete?

 
79%
Hra - Design Underwater
Video sa načíta

Malá morská panna si rada hrá s ostatnými tvormi, ktorí žijú pod vodnou hladinou. Pomôžte jej zohnať všetky jej kamarátmi, aby sa s ňou mohli spoločne vyfotografovať. Nemusíte samozrejme pozvať úplne všetky, stačí len tých, ktorí sa vám budú najviac páčiť na obrázku. Počet zvieratiek na obrázku nie je obmedzený.

 
56%
Hra - Fairy Dressup 11
Video sa načíta

Malá morská víla je princeznou všetkých morí a oceánov. A preto musí vyzerať reprezentatívne. Veď aj normálne princeznej sa snaží vždy vyzerať dokonale. v tejto zaujímavej a netradičnej oblíkačce vytvorte tú najkrajšiu princeznú všetkých morí. Budú jej určite pristane perly priamo z mora, ktoré bude nosiť na krku. Na výber je z niekoľkých originálnych kúskov.

 
73%
Hra - Dress Up Sea-fairy
Video sa načíta

Oblečte morskou pánovi. Na výber máte z mnohých skvelých oblečkov. Môžete ju dať plutva a krásny topík alebo niečo menej sexy. Dodajte doplnky a ničoho sa nebojte. Vaše predchádzajúce rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť.

 
70%
Hra - Moonbeam Mermaid
Video sa načíta

Obliekačky sú veľmi populárne a nikdy neprestanú baviť, pretože vždy sa dajú vymyslieť nové a nové kombinácie oblečenia. Niektoré Obliekačky sú ale ešte ozvláštnené a táto patrí k tým netradičným. Obliekate totiž malú morskú vílu. Morská princezná sa taky chce páčiť, takže ju urobte čo najkrajšie. Ona bohužiaľ šaty nenosia, ale môžete ju vybrať rôzne farby a štýly plutvy.

 
49%
Hra - Mermaid Dress up
Video sa načíta

V tejto Oblékací hre nebudeš obliekať normálne dievča, zato si skúsiš vymódit morskú pannu. Tak jej vyber účes, je len na tebe, či to bude blondínka, rusovláska alebo či jej štice bude azúrovo modrá. Potom jej Obdar tým najkrajším chvostom z výberu ak tomu jej zvoľ nejaký vršok a samozrejme šperky. Tak sa do toho pusť a navrhni najkrajšie morskú pannu všetkých morí.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
66%
Hra - Sweet Mermaid Dress Up
Video sa načíta

Krásna malá morská víla sa rozhodla vydať na dobrodružstvo. Po dlhých rokoch sa chce ukázať svetu, ale predtým sa ešte plánuje riadne zušľachtiť. Chcela by ale svoje rozhodnutie skonzultovať s ľudským jedincom, aby zhodnotil jej výzoru. Môžete si vyberať z niekoľkých farebných variácií a konečný výber je len vo vašej réžii.

 
70%
Hra - Mermaid Rescue
Video sa načíta

Malá morská víla sa ocitla v nebezpečenstve života! Poďte jej na pomoc. Použite svoj meč, aby ste zabili všetky príšery. Máte obmedzený časový limit, počas ktorého musíte morskou vílu oslobodiť. Hra sa vám ukončí, ak nestihnete príšeru zabiť skôr, než sa dotkne morskej víly. Veľa šťastia na vašom dobrodružstvo!

 
67%
Hra - Carol Mermaid Dressup
Video sa načíta

Malá morská víla menom Carol si veselo pláva pod morskou hladinou. Poslednou dobou sa príšerne nudí a rada by vyskúšala nejakú životnú zmenu. Rozhodla sa, že si upraví zovňajšok. Máte možnosť zmeniť plutva, vlasy alebo pridať šperky. Ak by ste kedykoľvek chceli začať úplne od začiatku, môžete v ľavom dolnom rohu stlačiť Reset.

 
79%
Hra - Mermaid Kiss
Video sa načíta

Morská víla Betty a jej podvodné priateľ boli zamestnaní na získanie perál pomocou telekinéza (klikajte na perlorodnou ustrici). Ale Betty by sa tiež čas od času s priateľom chcela bozkávať a objímať. Má to však háčik. Nikto je počas bozkávania a objímanie nesmie vidieť. Hra má niekoľko úrovní, dokážete je prejsť?

 
85%
Hra - Mermaid Juice Bar
Video sa načíta

Provovat džús bar nie je žiadna sranda. najskôr musíte vymyslieť rôzne nápoj, ktoré budete predávať. Aj pod vodnou hladinou je život a aj tam chcú mať svoj vlastný bar. Staňte sa obsluhou takéhoto baru. Zákazníčkami budú náročné morské panny, ktoré nechcú na svoj nápoj dlho čakať. Dávajte si len pozor, aby ste namiešali správne ingrediencie.

 
70%
Hra - H2O
Video sa načíta

H2O: Stačí pridať vodu je populárny austrálsky seriál z produkčnej dielne Disney Channel. Dej seriálu rozpráva o trojici morských panien. V nasledujúcej hre máte možnosť si vyfarbiť obrázok, na ktorom sa morské panny nachádzajú. Emma, ​​Rikki a Cleo čakajú na vaše umelecké zásahy. Máte k dispozícii širokú farebnú paletu.

 
100%
Hra - Winx Club Mermaid Layla
Video sa načíta

Malá morská víla Winx je tou najpôvabnejšie dievčaťom na morskom dne. Zahrajte si s ňou túto suprová hru, v ktorom sa stanete práve morskou pannou. Plavte po morskom dne. Zbierajte diamanty z lastúr. Pozor si len dávajte na zákerné ryby a iné morské príšerky, ktoré sa snaží mladú vílu spomaliť a ubrať jej život.