Mini hry

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Monkey Go Happy 3
Video sa načíta

Originálne a skvelá séria logických minihier s uplakanou opičiaka, ktoré musíte donútiť k prerušeniu ich prúdov sĺz. A to dokážete jedine tak, že úspešne vyriešite jeden až pätnásť vždy očividných a niekedy dosť zapeklitých úloh. Ale nebojte, akonáhle začnete tápať, môžete použiť nápovedu, na ktorú vás odkazuje blikajúci text.

Hra môže mať problém s ukladaním výsledkov alebo nemusí uložiť výsledok vôbec.

 
74%
Hra - Puzzle Freak
Video sa načíta

Puzzle Freak je pekne spracovaný mix stolové hry a logických hádaniek. Na hracom poli vás čakajú políčka, pod ktorými sa skrýva jedna z celkom 14 logických úloh. Podľa toho, ako rýchlo úlohu vyriešite, sa vám pripočítajú body k IQ. Hru samozrejme vyhrá nejbystřejší hráč.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy 2
Video sa načíta

Opičky sú smutné. S tým musíte niečo urobiť! V každej z pätnástich úrovní urobte niečo, čo opičky pobaví a rozosmeje. Opičky pobaví vždy nejaká zlobu. Akonáhle dokončíte všetkých pätnásť úrovní, môžete sa tešiť ešte na posledné kolo, ktoré je na začiatku hry zamknuté. Rozosmiať opičky nie je vždy jednoduché a budete musieť použiť všetok svoj dôvtip!

 
96%
Hra - Wedding Trouble
Video sa načíta

Svadba je dôležitým krokom v živote dvoch ľudí. S usporiadaním svadby môže nastať celý rad problémov. V tejto hre sa pokúsite pomôcť neveste s organizáciou jej dňa D. Problém je, že svadba je príliš drahá, a preto budete musieť prejsť niekoľkými malými testy, aby ste získali peniaze na kúpu lepších vecí. Pripravte všetko k svadbe.

 
75%
Hra - ClickPLAY 3
Video sa načíta

V logickej hre ClickPLAY 3 dostane k vyriešeniu celý rad úloh. Na obrázku musíte objaviť skryté tlačidlo, na ktoré, až ho nájdete, kliknite a postúpite do ďalšej úrovne. Hra vám bude počítať kliknutia, ktorých ste sa počas hrania dopustili. Tlačidlá sú šikovne skrytá, aby ste museli zapnúť mozgové bunky.

 
75%
Hra - Click The Frog
Video sa načíta

Ukážte nám svoje reflexy! Máte pred sebou veľa ťažkých úrovní, v ktorých pôjde len o váš postreh. Celkový počet dvanástich úrovní vás určite na nejakú dobu zabaví. Čím rýchlejšie v jednotlivých úrovniach budete, tým viac bodov získate. Môžete zbierať rôzne odznaky, ktoré dostanete za správne plnenie úloh.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

83%
Hra - Bustabrain 2
Video sa načíta

Nasledujte základné inštrukcie a riešte logické hádanky a puzzle, aby ste sa posunuli do ďalšej úrovne. Zbierajte kocky pre bonusové body. Hra obsahuje celý rad úrovní, počas ktorých si preveríte svoje logické uvažovanie. Dokážete dokončiť všetky misie a nájdete cestou kocky? Hra vám bude počítať počet kliknutí.

 
89%
Hra - Kiss My Dream Boy
Video sa načíta

Pomôž Jenne oslniť jej vysnívaného chlapca a prinútiť ho dať jej bozk. Ale aby si ju jej idol vôbec všimnl, musíš jej pomôcť s úpravou, aby vyzerala čo nejatraktivněji. Kým jede v školskom autobuse, postupne vyberaj jednotlivé položky možnosťou úprav a potom je plň. Týmto spôsobom ju postupne učešeš, nalíčiš, nalakuješ nechty, vytrháš obočie, vyžehlíš oblečenie a nájdeš náramok. Zvládneš Ak všetky tieto úlohy, Jenna dostane ku svojim šestnáctinám vysnívanú pusu a bude ti neskonale vďačná.

 
75%
Hra - Animal Raceway
Video sa načíta

Zvieratká sa rozhodla usporiadať veľký závod. Chcú zistiť, ktoré zvieratko dokáže byť najrýchlejší na trati. Vyberte si, za aký zvieracie druh budete závod absolvovať. Na výber je krokodíl, jazvec, chameleón, pes, leňoch, kôň, chobotnice, zajac, žralok alebo korytnačka. Každý druh má svoje vlastné schopnosti.

 
78%
Hra - Cradle of Rome
Video sa načíta

Chopte sa kladiva a začnite sa oháňať! Chopte sa kladiva a začnite sa oháňať! Bohatstvo a sláva sú na dosah. V hre Cradle of Rome skladáte trojice a môžete vybudovať najväčšie kráľovstvo, aké svet kedy poznal. Tak sa chopte kladiva a začnite sa oháňať! Bohatstvo a sláva sú na dosah. Ani Rím nebol postavený za deň, takže nečakajte, že sa z chudobného vidiečana vypracujete na cisára najväčšie ríše na svete jedným kliknutím. Práve naopak, pri stavbe slávneho mesta budovu po budove budete prelievať vlastnú krv, pot a slzy, rovnako ako vládcovia, ktorí sa zapísali do histórie. Tak sa chopte kladiva a začnite sa oháňať! Bohatstvo a sláva sú na dosah.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy 4
Video sa načíta

Táto hra je ďalším pokračovaním z úspešnej série. Vari sa Vám naháňa hlavou, keď sa pozriete na opičku v tejto hre? Rozhodnite sa urobiť jej šťastnou a pomôžte jej urobiť radosť. Uvidíte na vlastné oči, ako bude opička veselo vyvádzať. Ak Vám jihne srdce len nad jej pohľadom, tak neváhajte a urobte jej hravú a veselú.

 
74%
Hra - Binga
Video sa načíta

Hra Binga preveria vaše logické uvažovanie. Dostanete pred seba vždy nejakú úlohu, ktorý má riešenie a vy na neho musíte prísť. Prvé kolo je ešte len zahrievacie a nemalo by vám robiť problémy. Ďalšie kolá už však tak jednoduchá nebudú, a preto naštartujte mozog a premýšľajte nad zadanými logickými hádankami.

 
66%
Hra - Monkey GO Happy Marathon 2
Video sa načíta

Luxusné herný záležitosť Monkey Go Happy je tu s ďalším dielom. Opäť bude tvojím neľahkou úlohou potešiť opičky pri riešení najrôznejších logických minihier. Séria Monkey Go Happy je bezpochyby najúspešnejší gamesky posledných rokov. Zahraj si ju.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)