Anime

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

93%
Hra - Mega Anime Avatar
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť vytvoriť vlastného anime avatara. Postave môžete vybrať oblečenie,účes a samozrejme doplnky. Príjemnú zábavu.

 
65%
Hra - Sakura Dress Up
Video sa načíta

Vyber Sasukemu, Narutovi a Sakure všedné oblečenie, ktorých ste ich ešte nemali možnosť vidieť a dajte im nový šmrnc.

 
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video sa načíta

Pomôžte Narutovi poraziť jeho malých kamarátov z dediny Konoha. Vaším najväčším a najnebezpečnejším nepriateľom je Konohamaru, ktorý vás môže poraziť, ak ho netrafíte presne. Preto musíte byť rýchlejší a zasiahnuť ho guľou čím skôr.

 
73%
Hra - Anime Flower Princess
Video sa načíta

Oblečte si anime dievča, ktorá čaká len na vás. Vybrať jej môžete účes, šaty a samozrejme i doplnky. Príjemnú zábavu.

 
72%
Hra - Anime Girls Memory
Video sa načíta

Zahrajte si klasickú hru pexeso, ktorou si otestujete svoju pamäť. Výnimočné je tým, že na obrázkoch sú anime postavičky. Každým prejdením kolom sa hra stáva zložitejšia. Veľa šťastia.

 
78%
Hra - The French Touch
Video sa načíta

Vyberte oblečenie tejto slečna, ktorá ma rada moderné a francúzske oblečenie. Okrem účesu a doplnkov máte na výber aj krásne šaty.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Anime Christmas Makeover
Video sa načíta

Oživte túto anime slečnu, ktorá je nevýrazná. Vybrať jej môžete účes, pleť a celkový make-up. Vylepšiť ju môžete peknými doplnkami a oblečením.

 
91%
Hra - Wedding Anime Avatar
Video sa načíta

Ak máte plno fantázie a vyznáte sa v móde, táto hra je priamo pre vás. Nie len, že budete neveste vyberať svadobné šaty a doplnky, ale pestrý výber nájdete i v oblasti účesu a mimiky tváre. Už viete, čo jej vyberiete?

 
92%
Hra - Sailor Senshi
Video sa načíta

Pomôžte vybrať Sailor Senshi krásny outfit do vojny. Výber je pestrý nie len v účese, ale aj v doplnkoch. Výber oblečenia je síce menší, ale za pomoci doplnkov s ním môžete urobiť divy.

 
73%
Hra - Love Quest
Video sa načíta

Pomôžte mladej slečne prekonať všetky obdivovateľky, ktoré sú zamilované do jedného chlapca. Aby ho mohla vyhrať, musí všetky súperky prekonať v hre Bejeweled. Princíp hry je jednoduchý, musíte spájať presunom tri rovnaké znaky. Srdiečka vám pridajú na živote zatiaľ čo, znak v tvare úst vám pomôže zničiť nepriateľku rýchlejšie.

 
80%
Hra - Princess Bonnie
Video sa načíta

V tejto hre nebudete mať o doplnky a šaty žiadnu núdzu. Okrem toho môžete Bonnie zmeniť tvár, vlasy a vybrať krásny make-up. Premeňte Bonnie na skutočnú princeznú.

 
63%
Hra - Vocaloid Dress Up Game
Video sa načíta

Oblečte si jedného člena zo skupiny. Na výber máte niekoľko postavičiek, hromadu šiat a doplnkov v šatníku.

 
72%
Hra - Hatsune Miku in Vocaloid
Video sa načíta

Hatsune potrebuje vybrať nový outfit a make-up, ktorý by sa jej hodil. Pomôžeš jej ?