Bejeweled

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Candy Crush
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Candy Crush je naozaj moc vydarená hra typu Bejeweled. Čakajú na váš šťavnaté bonbóniky vo veľmi peknej grafike. Vašou úlohou bude ako vždy vytvárať trojice rovnakých sladkostí. Docielite to tak, že vymeníte pozície dvoch susedných políčok. Keď raz začnete hrať, určite sa vám už nebude chcieť prestať.

 
81%
Hra - Easter Egg Matcher
Video sa načíta

Veľká noc je už za dverami a preto by nebolo od veci trochu sa na ne naladiť práve touto hrou. Je to klasická hra, kde musíte dávať k sebe tri rovnaké veľkonočné vajíčka. Ak ich dáte k sebe viac, je to samozrejme lepšie, pretože dostávate viac bodov. Dosiahnete až na vrchol pomyselného veľkonočného rebríčka?

 
75%
Hra - Pepper Panic
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám získať počas časového limitu čo najviac bodov? Vašou úlohou je spájať vždy najmenej 3 rovnaké papričky. Tým, že ich spojíte, dostanete jednu lepšiu. Keď budete spájať lepšie a lepšie papričky, tak dostanete oveľa viac bodov.

 
63%
Hra - Click Five
Video sa načíta

Ak ťa baví logické hry, tak táto on-line hra ťa bude baviť. Tvojou úlohou je jednoduchým kliknutím prehadzovať dve vedľajšie políčka a spojiť minimálne tri rovnaké obrázky. Snáď ti hru spríjemnia pekní chlapci na obrázkoch.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Bola
Video sa načíta

Bola je logická hra s obvyklým námetom - zoskupiť vždy tri rovnaké symboly. Od podobných logických hier sa však Bola odlišuje tým, že ste obmedzený počtom ťahov a tiež časovým limitom. Dostať sa do vyšších levelov nie je práve jednoduché ...

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - 9Dragons Hexa
Video sa načíta

Zoskupte aspoň tri rovnaké symboly, a celý postup opakujte, kým hru dohrajú do konca ;-). Tak by sa v krátkosti dala charakterizovať táto logická online hra. Na každú úroveň máte iba obmedzený čas, ktorý však môžete raz predĺžiť. Hra má fixné rozmer, preto si ju pustite vo väčšom okne.

 
69%
Hra - Fast Food Fiasco
Video sa načíta

Hra Fast Food Fiasco! patrí medzi jednoduché, graficky pekné a hlavne pekelne návykové logické superhry. Na hracej ploche máte niekoľko symbolov jedla, ktoré musíte zoskupiť tak, aby ste mali vždy aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba. Hra má 9 úrovní, s postupom do vyššej úrovne vám pribudne jeden symbol jedla.

 
86%
Hra - Clayside
Video sa načíta

Oddychová logická hra Clayside vám spríjemní chvíle peknú hudbou a precvičia vaše logické schopnosti. Princíp je jednoduchý - zostavte minimálne 3 rovnaké symboly do radu alebo stĺpca. Oproti podobným hrám je tu jeden rozdiel - neposúva iba jedným symbolom, ale rovno celou radou alebo stĺpcom.

 
71%
Hra - Jewel Quest - trénujte postřeh a myšlení
Video sa načíta

Flashová hra Jewel Quest otestuje nielen vaše logické myslenie, ale aj rýchlosť vášho uvažovania. Úlohou je spojiť do trojice rovnaké symboly a postupne zafarbiť celé hracie pole.

 
72%
Hra - Pucca Lejows
Video sa načíta

Animovaná japonská postavička Pucca sa predstavuje v ďalšej počítačovej hre. Tentoraz si zahrajte s radmi. Musíte odstrániť zhodné postavičky tým, že k sebe budete priraďovať tri a viac rovnakých príšerok. Dokážete si poradiť so všetkými? Za každé úspešné odstránenie sa vám počítajú body. Koľko bodov získate?

 
66%
Hra - Thirsty Parrot
Video sa načíta

Smädný papagáj je celkom chytľavá online hra, ktorá pekne preverí tvoje schopnosti. Tvojou úlohou je nájsť skupiny rovnakých symbolov a hlavne udržať papagája spokojného. Táto hra otestuje tvoju rýchlosť a cit pre poznanie ovocie, zahraj si ju! :)

 
75%
Hra - Hello Kitty Jewels
Video sa načíta

V logickej hre Hello Kitty Jewels budete mať za úlohu prehadzovať a rôzne kombinovať aspoň tri rovnaké obrázky postavičiek na hracom poli, tak aby ste získali čo najviac bodu. Hra je o to ťažšie, že na každé kolo máte obmedzený čas. Jedinou malou pomocou je nápoveda, ktorá vám ukáže jednu z možných kombinácií.