Vodné

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

71%
Hra - One Water
Video sa načíta

Preneste sa do Afriky a staňte sa dobrovoľníkom, ktorý organizuje čerpanie vody pre tento suchý kontinent. Začínať budete s jednou čerpaciou stanicou, avšak akonáhkle získate dostatok vody sprístupnia sa vám i ďalšie. V hre je dôležité dbať najmä na spokojnosť každého človeka, ktorý u vás pracuje.

 
78%
Hra - Water World
Video sa načíta

Aby mohla rybička v oceáne prežiť, musí požierať menšie a vyhýbať sa veľkým rybám. Presne toto bude vašou úlohou v tejto hre. Rybičku stačí ovládať šípkami a hlavne musíte byť ostražití.

 
80%
Hra - Water Snake
Video sa načíta

Vyberte si vhodné podmienky, ktoré zahŕňajú zmenu rýchlosti, pevné okraje hracej plochy a taktiež hmlu a skúste pomôcť hadovi nájsť čo najviac jabĺk. Akonáhle narazíte, hra pre Vás končí a musíte začínať znova.

 
76%
Hra - Sacred Elements: Water
Video sa načíta

Nájdite všetky predmety zo zoznamu a označte ich. Dokážete ich nájsť všetky na prvýkrát? Môžete zachovať pokoj, hra nie je na čas.

 
72%
Hra - Angry Birds Water Adventure
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru s vtáčikmi, s ktorými budete zbierať zlaté hviezdy. V každom kole máte dva vtáčiky a tri zlaté hviezdy. Podarí sa vám ich pozbierať? Dávajte si pozor na žraloky vo vode.

 
79%
Hra - Ariel's Water Garden
Video sa načíta

Ariel si všimla, že jazierka sú v katastrofálnom stave a potrebuje ho vyčistiť a oživiť. Pomôžte jej, aby to zvládla a vyzeralo nádherne.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Holly's Water Balloon Blast
Video sa načíta

Balóniková bitka je v plnom prúde a na vás bude zasiahnuť čo najviac chlapcov. Budete obmedzený časom, takže musíte rýchlo mieriť a hádzať.

 
81%
Hra - Water Park Visit
Video sa načíta

3 kamošky sa rozhodli navštíviť zábavný vodný park. Musí predtým však nakúpiť nejaké plavky. Jedna z nich už nakúpené má a tak môže pomôcť s výberom pre ostatných. Aj vy môžete pomôcť s výberom.

 
80%
Hra - Water Blast
Video sa načíta

Water Blast je logická hra, kde budeš musieť zničiť v všetky balóniky na hernej ploche za určitý čas. Kliknutím na balónik ho zničíš a balónik zároveň vyšle 4 guličky do všetkých strán. Tým zničí ďalšie balóniky a a tento reťazový efekt je kľúč k tejto hre.

 
82%
Hra - Princess Synchronized Swimming
Video sa načíta

V hre Princess Synchronized Swimming bude tvojou úlohou vytvoriť ten najlepší tím na synchronyzované plávanie. Budeš si môcť vybrať aké figúry sa budú robiť a aké majú byť dresy.

 
80%
Hra - Water Park Fun
Video sa načíta

Water Park Fun je skvelá obliekačka, kde na teba už čakajú Elsa s Annou, ktorým budeš musieť vybrať vhodné oblečenie k bazénu. Najskôr im vyberieš plavky, ktoré im sadnú a potom im vyberieš pekný top over.

 
78%
Hra - Crystal and Noelle's Social Media Adventure
Video sa načíta

V hre Crystal and Noelle 's Social Media Adventure bude tvojou úlohou pomôcť dvom najlepším kamarátkam vybrať vhodné plavky a doplnky do súťaže, ktorú si samy vymysleli. Nakoniec im pomôžeš urobiť fotku, upraviť ju a zaslať na sociálne siete.

 
92%
Hra - Fireboy and Watergirl 5: Elements
Video sa načíta

Už je to nejaký ten piatok, kedy sa naposledy objavilo vodné dievča s ohnivým chlapcom na plátne HPD. Dnes však nadišiel čas pre nový diel 5. série obľúbenej hry Fireboy and Watergirl. Dnešný diel nesie názov elements a rozhodne to nebude prechádzka ružovým sadom. Trúfneš si?