jednorožci online hry zadarmo

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Cutie Unicorn Care

Jednorožca mláďa sa vrátilo domov z výletu, ale je celé špinavé, hladné a navyše ešte choré. Musíš sa o neho postarať. Vyliečiť ho, upraviť mu pleť, vykúpať ho a na záver nakŕmiť tak, aby bol spokojný? Hru ovládaj pomocou ľavého tlačidla myši.

 
85%
Hra - Princesses Rainbow Unicorn Hair Salon

Tri princeznej sa rozhodli, že prinesú do svojho sveta viac farbičiek a preto sa rozhodli urobiť zo seba jednorožca. Vydali sa preto spoločne do najbližšieho salónu krásy, aby tento svoj nápad uskutočnili. Najskôr každej z nich urob make up, potom uprav ich vlasy a na záver je vhodne obleč, aby všetky vyzerali roztomilo ako ozajstní jednorožce. Hru ovládaš myšou.

 
92%
Hra - Holographic Trends

Dnešný trend sú krásne pastelové farby. Kto by ich nemal rád. V tejto vynikajúcej hre si spoločne vytvoríme rôznofarebné kusy oblečenia, nechty a dokonca napríklad aj vlasy. Vašej fantázii sa medze nekladú. Tak hor sa do hry. Farbičky čakajú práve na vás.

 
83%
Hra - Unicorns Birthday Surprise

Dnes náš milovaný jednorožec oslavuje svoje narodeniny. Pred samotnou oslavou je ale potrebné zariadiť pár vecí. V prvom rade musíme jednorožca upraviť a nalíčiť. Potom ho obliecť do pekného dúhového oblečku. V neposlednom rade tiež musíme upiecť nejaké dobroty, aby si hostia mohli pochutnať. Pomôžeš nám?

 
87%
Hra - My Little Pony Unicorn Dress Up

Pre všetky milovníčky úžasného seriálu My little pony prinášame túto vynikajúcu oddychovú hru, v ktorej bude vašou úlohou iba jediné. Obliecť si svoje poníkmi. Nafarbite im hrivu podľa svojho, roh a veľa ďalšieho. Takto si upravte všetky svoje poníkmi.

 
85%
Hra - Unicorn Dress Up - Girls Games

Kto by nemal rád jednorožca. Tá nádherná stvorenie s kúzelným rohom. Dnes si spoločne jedného takého oblečieme a ústrojenstvom. V tejto hre budete musieť urobiť svojmu vlastnému jednorožce krásnu hrivu a roh. Záverom ho môžeš ozdobiť roztomilými doplnkami.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon

Upravte si jednorožce podle svých představ. V této hře bude vaším jediným úkolem upravit si jednorožce, nalíčit jej, obarvit mu hřívu a obléci do roztomilého oblečku. Hru ovládáte myší.

 
83%
Hra - Hatch your Unicorn Idol

V této hře bude tvým úkolem postarat se o jednorožčí mládě, které se právě vylíhnulo z vajíčka. Potřebuje nakrmit, utěšit a hrát si. Plň s ním jednoduché úkoly, za které si můžeš kupovat veselé věci pro svého miláčka.

 
85%
Hra - Unicorn Chef Design Cake

V tejto hre budeme spoločne variť vynikajúce dobroty, ktoré si vyberiete podľa svojho uváženia. Spoločne pripravte jednotlivé ingrediencie a potom sa vrhnite do samotnej prípravy lahodných pokrmov.

 
80%
Hra - Pixel Art - Color by Numbers

Vynikajúca oddychová hra, v ktorej budete priraďovať čísla jednotlivým bodom a tým tak vyfarbovať celkovej obrazce, ktoré si vopred vyberiete. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Cute Rainbow Unicorn Puzzles

V tejto hre budete skladať puzzle a hlavným cieľom je zložiť všetky puzzle pred vypršaním časového limitu. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Unicorn Fashion dress up girls

Kto by nemal rád jednorožca. Nádherná stvorenia, ktorá sa preháňa krásami prírody. Pomôžete jednému takému jednorožcovi s prípravami na večernú hostinu? Oblečte ho a ozdobte podľa svojich najlepších predstáv. Hru ovládate myšou.

 
79%
Hra - Baby Taylor Fairy Land Dream

Pomôžete našej krásnej baby Taylor s prípravami na oslavu narodenín s magickými tvormi?