2D

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Heart Star
Video sa načíta

Dostaňte dve postavičky v každom kole bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musia postavičky navzájom spolupracovať. Každá z nich sa pritom nachádza v inom svete, medzi ktorými môžete podľa potreby prepínať.

 
95%
Hra - Ladybug Masquarade Maqeover
Video sa načíta

V hre Ladybug Masquarade Maqeover bude tvojou úlohou postarať sa o Čarovnú lienku, ktorá si pri riešení poslednej úlohy tak trochu ublížila. Budeš ju musieť očistiť a vytiahnuť kúsky skla z tváre, potom ošetriť a nakoniec pekne obliecť.

 
88%
Hra - Dot Adventure
Video sa načíta

Dot Adventure je zábavná skákačka, v ktorej musíš s guličkou dôjsť až do cieľa. Gulička skáče v pravidelných intervaloch a odraziť sa môže vždy iba od plošiny. Ak spadne kamkoľvek inam, tak musíš level opakovať.

 
80%
Hra - Dress Design For Princess
Video sa načíta

Vianoce ešte poriadne neskončili a my už tu na HPD máme druhú svadbu. Tentoraz bude tvojou úlohou v hre Dress Design For Princess pomôcť krajčírke s prípravou krásnych šiat pre princeznú. Podarí sa ti splniť jej želanie?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Prints From Head To Toe
Video sa načíta

V hre Prints From Head to Toe budeš mať za úlohu nalíčiť a obliecť princezné do krásneho, vzorovaného oblečenia. Princezné sú kamarátky a tak sa snaž aby zároveň ladili aj k sebe.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Hangman
Video sa načíta

Ešte nemáš angličtiny po krk? A čo takto si ju precvičiť v hre Hangman (teda obesenec)? Ak túto hru nehráš v škole, potom ju určite odporúčame u nás. Formou zábavy sa naučíš a precvičíš rôzne anglické slovíčka.

 
90%
Hra - Catch the Candy 2

Pomôž tejto roztomilej potvůrce dostať k farebnému terču tým, že budeš myšou vystreľovať chápadlo, ktoré sa dokáže zachytiť objektu alebo ho odstrčiť inak. Dokážeš prejsť všetky úrovne a pomôcť tak roztomilé potvůrce?

 
85%
Hra - Super Jesse Pink

Pomôž Super Jesse Pink prekonať všetky prekážky v tejto roztomilej retro skákačce a dostať sa až ku kryštálu, po ktorom Jesse celý život túžia. Po ceste však na vás budú čakať nebezpečné príšerky a zlí vtáci, ktorí sa budú snažiť vám v postupe zabrániť. Hru ovládate šípkami alebo klávesami asdw.

 
85%
Hra - Chibi Hero Adventure

V této roztomilé hře budete ovládat chibi postavičku, malého ninju, který se vydal zachránit svoji milovanou dívku. Aby ji však zachránil, musí projít všemi nástrahami, které ho po jeho cestě potkají. Budeš muset zničit všechny kostlivce a monstra, kteři na tebe čekají. Hru ovládáš šipkami a klávesou X

 
85%
Hra - Snakez

Táto hra je v princípe veľmi jednoduchá. Cieľom je zničiť čo najviac ostatných hadov. Dajte si však dobrý pozor na to, aby niekto predtým nezničil vás. Hru ovládate pohybom myšou, pravým tlačidlom dosiahnete krátkodobého zrýchlenie vášho hada.

 
84%
Hra - Sand Ball

Nič terén takým spôsobom, aby si dostala všetky farebné guličky do skútra dole pod vrstvou zeme. V ceste ti môžu stať všemožné prekážky, ktorým je potrebné sa bud vyhnúť, alebo je jinačím spôsobom obísť. Hru ovládaš myšou.

 
85%
Hra - Greedy Rabbit

Roztomilý zajačik Ušáček by rád pozbieral všetky možné dobrôtky rozmiestnené po mape. Pomôžeš mu s týmto neľahkou úlohou? Hru ovládaš šípkami. Dávaj si ale pozor, na mape sa nachádza aj mnoho prekážok a akonáhle sa s zajačikom jednou rozeběhneš, už je k nezastavenie.