Malovanie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Justin Bieber Deface
Video sa načíta

Nemáte radi súčasnej hviezdičky Roberta Pattinsona, Miley Cyrus aka Hannah Montana alebo Justina Biebera? Potom tu pre vás máme veľmi zábavnú hru. Zvoľte si jednu z uvedených celebrít a tej na tvár načmárejte čokoľvek fixkou. Fantázii sa medze nekladú, všetko je teda len na vás. Veľa zábavy pri ničení obrázkov!

 
90%
Hra - My Fashion Sketchbook
Video sa načíta

Chcela si sa vždy stať módnou návrhárkou? V tejto hre máš možnosť premeniť si svoje sny v skutočnosť! Na papieri máš ceruzkou načrtnutú postavu modelky, na ktorú musíš vymyslieť správny model! Zvoľ najvydarenejšie blúzku, nohavice alebo sukňu a topánky a potom už ti nič nebráni v tom, aby si si svoj prekrásny návrh sama vyfarbila! Aké farby zvolíš? Sú tvoje farby tento rok v kurze alebo vsadíš skôr na svoj pocit a módne trendy necháš stranou?

 
85%
Hra - Inked Up Tattoo Shop
Video sa načíta

Túžite po svojom vlastnom tetovanie? Potom je táto tetovacie hra práve pre Vás. Vyberiete si dievča, ktorú si prajete potetovať a dáte sa do práce. Nezabudnite danú oblasť precízne pripraviť a vydezinfikovať. Všetko musí byť presne podľa pravidiel. Nakoniec si vytvorte šablónu Vášho návrhu a vytetujte ju príslušnej slečne.

 
78%
Hra - Draw My Cute Cat
Video sa načíta

Je tu veľmi pekná spojovačka, ktorá sa určite bude páčiť nielen tým úplne najmenším. Postupujte myšou od jednotky až po najvyššiu čísla, ktorá tak spojíte a nakoniec sa môžete nechať prekvapiť obrázkom mačičky, ktorá po spojení všetkých čísel vznikne. Tak čo, idete na to?

 
89%
Hra - Betsy´s Crafts: Sand Painting
Video sa načíta

Máte rady maľovanky, ale klasické maľovanie Vám príde príliš jednoduché? Potom si užite túto super kreatívne hru, v ktorej určite uplatníte všetky svoje umelecké zručnosti :) Nebudete totiž len kresliť, ale pôjde o to, "vysypať" obrázky farebnými prášky. Najskôr preto musíte jednotlivé plochy potrieť lepidlom a až potom môžete vybrať štýl rozprašovanie a farbu prášku. Popustite uzdu svojej fantázii nielen pri miešaní nových odstítnů práškov :)

 
66%
Hra - Sym a Pix Light
Video sa načíta

V každom kole v hre Sym a Pix Light budete mať mriežku a v nej niekoľko farebných bodiek. Okolo každej bodky musíte postupne nakresliť objekt, ktorý bude dokonale symetrický. Na konci hry musí byť vyfarbená celá plocha a žiaden štvorček nesmie ostať voľný.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Meme Generator
Video sa načíta

MEME generátor je skvelá vychytávky pre tých, čo si chcú vytvoriť vlastný meme komix. Obsahuje mnoho meme postavičiek a tvárí. Tiež môžete používať klasické "bubliny" a vkladať do nich text.

 
86%
Hra - Art Pad
Video sa načíta

Nakresli si, čo chceš! Vyber si farbu, veľkosť štetca a nakoniec aj rám tvojho obrazu. Zapoj svoju fantáziu, pretože všetko je len na tebe. Vyskúšať môžeš aj moderné fŕkance alebo písmenká!

 
72%
Hra - Drawfender
Video sa načíta

Skvelá logická hra! Tvojou úlohou je brániť vysoko postavenú osobu, ktorá vyráža na charitatívne cestu po celom svete. V každom kole musíš nakresliť takú bariéru, ktorá ho uchráni pred delovú guľou.

 
77%
Hra - Paint My Face
Video sa načíta

Namaľovanie tváre predsa nie je zložité. Založila si si salón, do ktorého chodia zákazníčky a vyberajú si z tvojho katalógu. Potom už len musíš vybrať správnu masku, štetce a farby. Za získané peniaze môžeš nakúpiť ďalšie veci do tvojho salónu ako napríklad foťák alebo lepšie farby.

 
72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video sa načíta

Dokážeš vyfarbiť obrázky s prasiatkami? Snaž sa ich vyfarbiť tak, aby boli čo najviac reálne.

 
80%
Hra - Baby Barbie Frozen Face Painting
Video sa načíta

Mladá dievčina sa chystá na zimný maškarný ples a chce ísť za ľadovú princeznú. Dokážete splniť jej želanie a pomôcť jej s vytvorením originálnej masky? Stačí preniesť vybraný motív na tvár a potom všetko vyfarbiť farbami.

 
78%
Hra - Jane Face Painting
Video sa načíta

Pokúste sa splniť želanie malej Jane a nakreslite jej zvieratko na tvár. Môžete si vybrať z radu motívov, ktorý sa Vám bude najviac páčiť. Dokážete nakresliť všetky zvieratká?